JESTE LI ZADOVOLJNI SOBOM?

DA! Slobodno mogu reći da sam u ovih 46god.zadovoljna sobom, zato što radim ono što najbolje znam i najviše volim, zato što od svog rada mogu lepo i dostojanstveno da živim, zato što imam divnu porodicu koja je uvek tu za mene i kojoj sam ja potrebna, zato što umem da salušam druge a da ih ne osudjujem ili procenjujem,zato što se radujem svakom danu svog života,zato što umem da plačem i zato što umem da se smejem na sav glas!:D
 
Danas bas nisam zadovoljna sobom. Evo vec drugu sedmicu se trudim da se nateram cele nedelje biti bez greske i ne uspevam. Zar je stvarno nemoguce bednih sedam dana provesti a da se ne naljutim ili na decu ili na ucesnike u saobracaju ili na sat koji zvoni ujutro? Zar je nemoguce da izdrzim to kratko vreme a da ne pomislim kako je glup neki post na forumu, kako je dosadna susetka koja me zapitkuje o svemu dok ja tako zurim kuci? Zar sam tako slaba? Ne ucinim ja nista lose ( barem nista cega sam svesna), izdrzim cak i da ne izgovorim ili napisem uvredljive reci ali nikako ne mogu da potpuno oteram losu misao. Kakvo razocarenje u samu sebe!!! :(

Kato,
Kakvo razočarenje, kakvi bakarači...
Misliš da nije ok što se ljutiš... eeee... pa ja tako živim...;)

Najgori momenat mog života je buđenje tj. jutro... a student sam i spavam dokle hoću...
Kad se probudim, ja sam toliko ljuta, besna, sve mi smeta... ehhh koliko sam samo puta propustila ispit, jer nisam mogla ustati... :rumenko: ... ali ja sam takva i uvek ću takva i biti, pokušavala sam da se promenim ali ne vredi... mogla bih spavati 15 sati dnevno... i opet bih bila užasna kad se probudim... pokušavala sam da ranije legnem, pa kao, ranije ću ustati... ma nema šanse, spavam od 12 do 12... u cugu... i još kad me neko probudi i počne zezati, spremna sam da ubijem...
Ali zato, čim izađem iz kupatila nova sam osoba...

Nemoj da te brine sat...
Mrzi ga i dalje...
Svi mi imamo mane...
A ako su ovo velike, onda smo srećni ljudi...
Pozzz...:bye:
 
Ispade da si zadovoljna samo svojim izgledom, to je malo u odnosu na sve sto si nabrojala
da prevagne, ali uvek cenim tudja misljenja i postupke i uvek kazem da ako nekom tako odgovara i dobro se oseca to je OK.
moram malo i da se zezem, bre.....izgledom jesam zadovoljna, ali sve gore pobrojano je nešto što se non-stop menja, shvataš?
deca me oduševljaju, pa me nerviraju (sa mužem je isto), nervira me spremanje stanova, ali mi je drago što ih imam, srećna sam što uopšte imam posao, ali me nekad nervira što je ponekad mnogo težak...shvataš.
jedino je izgled što me ne nervira - našminkna ili nenašminkana - to sam ja i dopadam se sebi.
cmok za mene.
 
Poslednja izmena:
Danas bas nisam zadovoljna sobom. Evo vec drugu sedmicu se trudim da se nateram cele nedelje biti bez greske i ne uspevam. Zar je stvarno nemoguce bednih sedam dana provesti a da se ne naljutim ili na decu ili na ucesnike u saobracaju ili na sat koji zvoni ujutro? Zar je nemoguce da izdrzim to kratko vreme a da ne pomislim kako je glup neki post na forumu, kako je dosadna susetka koja me zapitkuje o svemu dok ja tako zurim kuci? Zar sam tako slaba? Ne ucinim ja nista lose ( barem nista cega sam svesna), izdrzim cak i da ne izgovorim ili napisem uvredljive reci ali nikako ne mogu da potpuno oteram losu misao. Kakvo razocarenje u samu sebe!!! :(

uh!
pa zar ne mislis da je previse ocekivati od ljudskog bica da bude liseno svake zle pomisli?
 
Uglavnom jesam..a dodjem i ja u situaciju u kakvoj je Katarina sa zvezdicama:) mada retko, i ne dopadam se tad ni ja sebi al, zabole me,posteno receno- opsujem sa apetitom saobracajne idiote, odvalim muziku do kraja i na njihov bezobrazluk odgovorim jos vecim i bezobraznijim bezobrazlukom :) I ja ispizdim na dete il na cimera, al stvarno retko, a onda se isplacem i pocnem da se slihtam pa me, na opste zadovoljstvo, ona prekine u tome jer zna moje muke a i muka joj da me gleda takvu, slihtavu :D ..i tako- zanimljivo mi je sa sobom..a tek sa kuhinjom, ihh :D ...volim da radim na sebi, a taj rad ukljucuje i greske, ko i svaki drugi...videcemo sta ce da bude- ocu l u gadnu tastu i babu da izrastem il ce da me sutne moje zlato u neki staracki dom da ne smetam kad vec ne budem mogla da joj cuvam decu i sl. :D ..
 
iskreno...nisam zadovoljna sa svojim zivotom..nisam zadovoljna jer mi fale prijatelji (prijatelji iz slovenije)..ovdje mi i nije bas neko drustvo...stalno razmisljam o tome kako se zivot moze promjeniti preko noci..znam da zvuci ovo glupo, ali prijatelji mi puno fale..tesko mi je bez njih..a ljubav..ma ko to ****(sorry na psovki)..skola mi neide jer mi internet jede mozak..tako da...nisam zadovoljna sa svojim zivotom
 
Ne mislim ni ja mnogo na izgled, samo nikako ne uspevam da jednom nedeljno sa najboljom drugaricom popijem kafu negde bez dece i muževa. Kako mi se čini nećemo to moći još par godina.

To je bas bzvz. Je l bas nema sanse da ostavite decu kod nekog, ako nece muzevi da ih cuvaju, na po makar sat vremena,da date oduska sebi kroz kafu? A muzevi..hmm, ja stvarno ne znam sta bi bio problem u tome da vas ostave nasamo tokom te kafe? Mada to sve zavisi od strata koji se zauzme prilikom zajednickog zivota, no, nije kasno ni posle za promene, mada ide teze i sprije..
 
Najgori momenat mog života je buđenje tj. jutro... a student sam i spavam dokle hoću...

A mozda ti se posreci da jednog dana nadjes posao sa kliznim radnim vremenom:lol: ja sam jos od studenskih dana imala taj problem sa budjenjem, onda sam par godina radila od 8h:( sto je bilo jos gore, ali sada na posao mogu da dodjem kad god hocu, sto naravno i koristim:P

Iz tvojih usta u Božije uši...:worth:
 
Najgori momenat mog života je buđenje tj. jutro... a student sam i spavam dokle hoću...

A mozda ti se posreci da jednog dana nadjes posao sa kliznim radnim vremenom:lol: ja sam jos od studenskih dana imala taj problem sa budjenjem, onda sam par godina radila od 8h:( sto je bilo jos gore, ali sada na posao mogu da dodjem kad god hocu, sto naravno i koristim:P

i ja sam mislila da je to super...
pa sam skontala, posto sam spavalica...bolje da mi se spava na poslu...nego da u kancelariji provodim najbolji deo dana...sad bi mi leg'o pos'o od 8 do 4...
 

Back
Top