Evo rešenja za problem Kosova

modjo

Zainteresovan član
Banovan
Poruka
235
Srbi najavili da će se iseliti iz Gnjilana zbog isključenja struje

Predsednik opštine Gnjilane Petar Aksić rekao je danas FoNetu da će Srbi iz ove opštine, ako Beograd danas ili sutra ne pronađe rešenje za problem sa strujom "početi da se sele".


On kaže da Srbi u Šilovu i ostalim srpskim selima, koja već danima nemaju struju, još uvek čekaju odgovor iz Beograda.
 
Srbi najavili da će se iseliti iz Gnjilana zbog isključenja struje

Predsednik opštine Gnjilane Petar Aksić rekao je danas FoNetu da će Srbi iz ove opštine, ako Beograd danas ili sutra ne pronađe rešenje za problem sa strujom "početi da se sele".


On kaže da Srbi u Šilovu i ostalim srpskim selima, koja već danima nemaju struju, još uvek čekaju odgovor iz Beograda.

Pa shta ti mislish zbog chega su Albanci iskljuchili struju nego zbog pritiska za iseljavanje?
 
Паметно...док се ови излежавају на Копаонику, Срби широм Србије..су прогањани, гладни и жедни..и често убијани...

Jednom ce sigurno doci dan,kada ce se ti isti ili bar vecina njih izlezavati na nekom drugom mestu...a zao me nasih ljudi dole i nas ovde,sto smo sada svi tako bespomocni i toliko neslozni...boli me bre to,dusa me boli...a vlast boli uvo...ali,uvek ima neko ali...e to "ali" ce i ovoim nasim vlastodrscima jednom doci glave!!!
 
Неби ови ВД председници и премијери...из УСА компаније...могли...да раде шта желе...да народ не гласа...мене ипак више интересује феномен којис се зове левичарско-демократски гласачи...
Људи нису слепи...виде шта се дешава...и опет гласају за лавичаре...са неким ликовима са запада..националистима..сам разговарао...и код њих је исти проблем, дезинтеграције државе и националног ткива од стране левичара...мухамеданци и код њих масовно користе ту левичарску глупост....из уз мали дил гласови за услугу, прогурали су неке зконе који им омогућавају лакше деловање на урушавању националне безбедности...као код нас овај закон о дискриминацији...
 
Паметно...док се ови излежавају на Копаонику, Срби широм Србије..су прогањани, гладни и жедни..и често убијани...

Dok se Dinkic nabacivao pevaljkama na Kopaoniku, nasi Srbi na sa Kosova pakuju kofere, a albanci prave strategiju za strategijom kako da proteraju i preostale Srbe. Dok se nasi Tadici, Dacici, Dinkovici, Cvetkovici nakrkaju prasetine i naskijaju ode Srbija u propast!!!!
 
Srbi najavili da će se iseliti iz Gnjilana zbog isključenja struje

Predsednik opštine Gnjilane Petar Aksić rekao je danas FoNetu da će Srbi iz ove opštine, ako Beograd danas ili sutra ne pronađe rešenje za problem sa strujom "početi da se sele".


On kaže da Srbi u Šilovu i ostalim srpskim selima, koja već danima nemaju struju, još uvek čekaju odgovor iz Beograda.
Struja....pa nisu je placali u zadnjih 50 godina, a o ostalom da i ne govorim...plati pa se klati..
 
ma ko ih ebe
Tadic bre u uzem krugu za europejca godine
znash ti kakva je to vest i znachaj za srbiju=tadica?

:hahaha: :rotf: :ok:

:super:

@tema

...kad smo vec kod price o "resenju" Kosmeta, evo ja da predlozim svog kandidata :mrgreen:

n_mladic_status_060222.300w.jpg
 
Па чекајте, ако ће се они због тога иселити, зашто ја да идем у рат? Онај ко размишља о употреби силе, очигледно нема појма каква је ситуација. Што се струје тиче, Србија треба да искључи струју свима на Косову и Метохији, док не плате рачуне, па Србији нико не плаћа ништа од 99, дакле искључити свима без обзира на националност.
 
Ovo sam pisao na temu koju je Laci zatvorio:

Potpuno je krivo čekati nekakav pogodan trenutak za reintegraciju Kosova.. Nema pogodnijeg trenutka, nego je sad. Srbi na JI Kosmeta su bez osnovnih životnih uslova, pa ako to nije dovoljno za intervenciju, ja ne znam šta je.

Srbija se MORA odreći avetinja iz prošlosti koje je kompromitiraju tipa Mladić, Vasiljković i slični, čisto radi pridobijanja poena u svoju korist.

Vlada Srbije bi trebala HITNO uputiti prosvjedne note u UN, EU, Međunarodni sud pravde, Sud za ljudska prava i sve relevantne institucije i u njima navesti da ne može dozvoliti daljnji teror nad svojim narodom i odmah poduzeti konkrretnu akciju na terenu.

Što se više čeka, pogoduje se politici "zatečenog stanja", a jednom kad Kosovo postane članica UN, povratka više nema.
 
Ovo sam pisao na temu koju je Laci zatvorio:

Potpuno je krivo čekati nekakav pogodan trenutak za reintegraciju Kosova.. Nema pogodnijeg trenutka, nego je sad. Srbi na JI Kosmeta su bez osnovnih životnih uslova, pa ako to nije dovoljno za intervenciju, ja ne znam šta je.

Srbija se MORA odreći avetinja iz prošlosti koje je kompromitiraju tipa Mladić, Vasiljković i slični, čisto radi pridobijanja poena u svoju korist.

Vlada Srbije bi trebala HITNO uputiti prosvjedne note u UN, EU, Međunarodni sud pravde, Sud za ljudska prava i sve relevantne institucije i u njima navesti da ne može dozvoliti daljnji teror nad svojim narodom i odmah poduzeti konkrretnu akciju na terenu.

Što se više čeka, pogoduje se politici "zatečenog stanja", a jednom kad Kosovo postane članica UN, povratka više nema.

Slazem se, osim sa ovim boldovanim.
Hag je osudio gen. Lazarevica na 22g zatvora jer je branio svoju zemlju od nelegitimne (bez UN podrske) NATO agresije, dok je oslobodio ratne zlocince poput Haradinaja, Orica i ostalih.
To jasno pokazuje da uopste nije bitno koji je general u pitanju, sve dok je Srpski, a ne vidim zasto bi Srbija predavala sposobne generale neprijatelju pre borbe koja joj sledi (tj. koju si preporucio). :roll:
Srbija treba da spali ceo Kosmet i sve na njemu.
 
Slazem se, osim sa ovim boldovanim.
Hag je osudio gen. Lazarevica na 22g zatvora jer je branio svoju zemlju od nelegitimne (bez UN podrske) NATO agresije, dok je oslobodio ratne zlocince poput Haradinaja, Orica i ostalih.
To jasno pokazuje da uopste nije bitno koji je general u pitanju, sve dok je Srpski, a ne vidim zasto bi Srbija predavala sposobne generale neprijatelju pre borbe koja joj sledi (tj. koju si preporucio). :roll:
Srbija treba da spali ceo Kosmet i sve na njemu.

Onda joj Kosmet i ne treba.
Akcija u koju bi bio uključen general optužen za ratni zločin, nema nikakvih izgleda na uspjeh, jedino na kontraudar, sankcije i sl.
Osim toga, vrijeme čini svoje. Ne treba rezonirati ko Ameri koji su 30 godina poslije Elvisove smrti još ga sretali na svakom koraku, i to onakvog kakav je bio na vrhuncu slave.
Mladić je ostario od završetka rata.
 
Ovo sam pisao na temu koju je Laci zatvorio:

Potpuno je krivo čekati nekakav pogodan trenutak za reintegraciju Kosova.. Nema pogodnijeg trenutka, nego je sad. Srbi na JI Kosmeta su bez osnovnih životnih uslova, pa ako to nije dovoljno za intervenciju, ja ne znam šta je.

Srbija se MORA odreći avetinja iz prošlosti koje je kompromitiraju tipa Mladić, Vasiljković i slični, čisto radi pridobijanja poena u svoju korist.

Vlada Srbije bi trebala HITNO uputiti prosvjedne note u UN, EU, Međunarodni sud pravde, Sud za ljudska prava i sve relevantne institucije i u njima navesti da ne može dozvoliti daljnji teror nad svojim narodom i odmah poduzeti konkrretnu akciju na terenu.

Što se više čeka, pogoduje se politici "zatečenog stanja", a jednom kad Kosovo postane članica UN, povratka više nema.

ma nema od toga nista boli ove retarde iz demokratske stranke i za kosovo i za srbe sa kosova

oni kad cuju da siptari nekog srbina ubijaju ili maltretiraju okrenu glavu na drugu stranu

pa to se najbolje vidi po tome sto se niko od zvanicnika srbije nije oglasio zbog terora albanaca nad drzavljanima srbije na kosovu i metohiji.
 

Back
Top