IMAM JEDNO PITANJE :)

NovaIsta

Legenda
Poruka
51.033
znam da je glupo ali ranije mi se to nije desavalo pa me sad interesuje el imam neki poremecaj:)
bez obzira da li mi se neko svidja ili ne, znaci, to su sasvim neki nebitni likovi koje sretnem, pricam, daklen likovi iz razlicitog i nebitnog konteksta uostalom...i ja pocnem da se pitam kakav mu je ******, na sta lici i slicno:lol::lol:. i za zene isto, kao kakve su joj sise, picckica i sve to :lol::lol::lol:
jel se desava to vama? :think::lol:
 
mora da ti je strasno dosadno.....:D.....e idemo ti mi preko Save u Bosnu, i videsmo jednu bas staru baku kako jedva, raskrecenih nogu i natovarena, prelazi most....i moj ti poznanik, ni 5 ni 6, pita: Jel ona tako raskrecena od puno sexa aaaaa?????....:D
 
ja baš mislim da bi ti od više seksa bilo još gore
iovako si uglavnom skoncentrisana na polne alatke čoveka
i ol dej long napaljena recimo
počni da čitaš Kuran
ili dizučavaš citologiju
da vidiš kako će da počnu druge stvari kod čoveka da te zanimaju

to ti je ono kao
pitaju ljude na ulici
volite li sajber seks
oni kažu
seks šta?
a pitaju programera to isto
on kaže
sajber šta?
dakle, promeni direkciju odma
 
znam da je glupo ali ranije mi se to nije desavalo pa me sad interesuje el imam neki poremecaj:)
bez obzira da li mi se neko svidja ili ne, znaci, to su sasvim neki nebitni likovi koje sretnem, pricam, daklen likovi iz razlicitog i nebitnog konteksta uostalom...i ja pocnem da se pitam kakav mu je ******, na sta lici i slicno:lol::lol:. i za zene isto, kao kakve su joj sise, picckica i sve to :lol::lol::lol:
jel se desava to vama? :think::lol:
Znaci ti stvarno nisi normalna
:hahaha:

to su samo prljave misli(i meni se to retko kad desava),trebash(tj. i ja trebam)da meditirash....da opustish i ocistis tvoj um
 
Poslednja izmena:
ja baš mislim da bi ti od više seksa bilo još gore
iovako si uglavnom skoncentrisana na polne alatke čoveka
i ol dej long napaljena recimo
počni da čitaš Kuran
ili dizučavaš citologiju
da vidiš kako će da počnu druge stvari kod čoveka da te zanimaju

to ti je ono kao
pitaju ljude na ulici
volite li sajber seks
oni kažu
seks šta?
a pitaju programera to isto
on kaže
sajber šta?
dakle, promeni direkciju odma
:lol: Ma pocni da gledas Velikog Brata :hahaha:
 
znam da je glupo ali ranije mi se to nije desavalo pa me sad interesuje el imam neki poremecaj:)
bez obzira da li mi se neko svidja ili ne, znaci, to su sasvim neki nebitni likovi koje sretnem, pricam, daklen likovi iz razlicitog i nebitnog konteksta uostalom...i ja pocnem da se pitam kakav mu je ******, na sta lici i slicno:lol::lol:. i za zene isto, kao kakve su joj sise, picckica i sve to :lol::lol::lol:
jel se desava to vama? :think::lol:

dakle, prevazisla si samu sebe, pile :lol:
ne zamisljam bas kakve su zene, a o muskarcima (ali samo ako su mi zanimljivi!) razmisljam, ko sto rece neizreciva, kakvi su u sexu, sta vole, zamislim sebe u nekim ...hm..eksplicitnim situacijama sa njima, i tako...:lol:
ajd' sad priznaj da smo blesavi svi mi sto smo odgovorili iskreno na temu :lol:
 

Back
Top