Bela persijska maca Mica na poklon

Dexas

Zainteresovan član
Poruka
390
Mica je prava persijanka stara je 6godina do svoje 1godine je zivela u inostranstvu sa gazdaricom a onda je ona odlucila da je donese za Bg i da je uvali svom ocu , posto otac nije neki ljubitelj macaka a ima po gradu nekoliko stanova on je drzao u jednom od njih i hranio na svakih 15dana , tako je macka zivela 5godina , nije bas srecna kad sam je mazio bila je uplasena zaboravila je sta je to covek i mazenje (((
Skroz je ucebana na stomaku i sutra je vodim na sterilizaciju pa cemo je naj verovatnije osisati ako ne budemo mogli da je ocetkamo !!!
Ako neko zeli da je usvoji neka mi se javi 064/555-05-07
Potreban joj je neko ko je pre imao macke i ko ima strpljenja

Mojeslike190-1.jpg
 
Poslednja izmena:
zelim da pomognem, imala sam u zivotu 3 persijske macke, prve dve smo poklonili, treca je bila identicna ovoj, bela, uginula je u 15 oj godini zivota.
sada imam dve mace, jednu skroz belu (poslednji potomak ove trece persijske) i jednu zelenu. i psa od skoro. ako mogu da izdrzavam 3 tj 4 (morsko prase) zivotinje, i da im posvetim svu paznju, mogla bih i jos jednu, kojoj iz gornjeg texta vidim treba sve sto joj se moze pruziti! moram da pitam tatu i javljam!!!!
 
pricala sam sa tatom... rekao je da nije za to da uzmem macu... :( uzasno se osecam, ali ga i razumem jer nemamo mnogo novaca... tacnije i to sto imamo ide na zivotinje... nije to sad vazno... rekao je ne... ukoliko bude ikakvih problema sa macom, tj da je hitno da je neko udomi ja cu je uzeti, dok se ne nadje neko ko ce moci da joj pruzi dom za stalno. hvala na razumevanju, ako ga ima... poz za sve i zao mi je o5... :( :neutral:
 
Lutka...uzasno se rastuzim kad procitam ovakve price, pa zar je moguce da je provela pet godina maltene sama?! Jao bre:sad2: Ja imam dve cicojke upravo zato da ne bi jedna maca samovala kad moram negde da odem - tipa letovanje ili zimovanje, posto pansiona za mace nema. Nadam se da ce je usvojiti neko dobar, da je pazi mazi cuva i voli ostatak njenog zivota, srecica :heart:
 
ja sam rekla ako postane "cupavo" uzecu je pa cu joj traziti dom! nije bitno kada, drzacu je u svom krevetu ako nista drugo! pokusacu da je zadrzim ako uopste bude trebalo da je uzmem, a ako ne, pokusacu da je udomim nekome od mojih drugara i drugarica... Dexas ako je hitno, uzecu je ja!!! nemoj brinuti! jedini je problem prevoz, ja sam iz Novog Sada!
 
ja sam rekla ako postane "cupavo" uzecu je pa cu joj traziti dom! nije bitno kada, drzacu je u svom krevetu ako nista drugo! pokusacu da je zadrzim ako uopste bude trebalo da je uzmem, a ako ne, pokusacu da je udomim nekome od mojih drugara i drugarica... Dexas ako je hitno, uzecu je ja!!! nemoj brinuti! jedini je problem prevoz, ja sam iz Novog Sada!

A sad?
:klap: za Donamilevu:ok:
 

Back
Top