opasan ili fin...???

Мене нису интересовали ти слични-ко-јаје-јајету-назови-опасни-момци због недостатка духовне и интелектуалне енергије
Мангуп је много више од мушкарца који има паре или је у свађи са законом
Да ли ми се допадају мангупи?
Донекле
У ствари, не, мени се допадају шмекери, ето то је то
 
Pa znam i ja za pricu da je moj bivsi momak trosio 1000e za jednu noc u bg, a u Miamiu je davao baksise nasim konobaricama od 500$, ali on covek radi, zaradjuje, obrazovan, pametan...i znam jos jednog bivseg momka, koji vozi opasna kola i seta opasne ribe, a ne zna ni da se bije!! I sam je pare zardio. Dadadad, koliko god zvucalo neverovatno.
Prodju ljudi 5 zivota i bez kriminala.
:telefon:

:lol:
 
Meni su ti opasni uvek bili smesni. Znam ih dosta (zivim i radim u getu :roll:) i uvek, ali uvek su potpuno fascinirani normalnom, pismenom recenicom (ili cak dve :D), kulturnim ponasanjem, kucnim vaspitanjem i normalnim odnosom prema njima.
Ti mali, polu-kriminalci sa viskom testosterona su obicno izgubljene i nesigurne duse kojima niko nikad nije rekao da mogu bolje. Pale se na snagu i autoritet, jeste, ali kad se nadju pred autoritetom koji nema veze sa silom, parama i pistoljima nego sa mozgom, karakterom i dobrom namerom, odmah se pretvore u male mace koje bi sve da znaju - od Mocarta do Nicea. :lol:

A ovako me ne privlace narocito. Ranije su bas takvi pikirali na mene redovno sto se obicno zavrsavalo tako sto sva ta agresija i brzina nestane jako brzo kad ne naidje na uobicajen odgovor a iza toga ostane mali i nesiguran decko koji mora da vucara utoke da bi bio veci.
 
Meni su ti opasni uvek bili smesni. Znam ih dosta (zivim i radim u getu :roll:) i uvek, ali uvek su potpuno fascinirani normalnom, pismenom recenicom (ili cak dve :D), kulturnim ponasanjem, kucnim vaspitanjem i normalnim odnosom prema njima.
Ti mali, polu-kriminalci sa viskom testosterona su obicno izgubljene i nesigurne duse kojima niko nikad nije rekao da mogu bolje. Pale se na snagu i autoritet, jeste, ali kad se nadju pred autoritetom koji nema veze sa silom, parama i pistoljima nego sa mozgom, karakterom i dobrom namerom, odmah se pretvore u male mace koje bi sve da znaju - od Mocarta do Nicea. :lol:

A ovako me ne privlace narocito. Ranije su bas takvi pikirali na mene redovno sto se obicno zavrsavalo tako sto sva ta agresija i brzina nestane jako brzo kad ne naidje na uobicajen odgovor a iza toga ostane mali i nesiguran decko koji mora da vucara utoke da bi bio veci.

u bre al si opasna.

ne bih ja tebi na crtu!
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:

Dajem prednost normalnim i vaspitanim muskarcima....dzukele me ne zanimaju niti "opasni" frajeri...tj. obicne vucibatine.
 
sta znaci ta surova rec?
:manikir:

Bizaran? Nastran, cudnovat, neobican. Pokusala sam da zamislim coveka koji u Majamiju ostavlja baksis od 500 dolara... i pao mi je na pamet samo Toni Montana iz filma Skarfejs... ali on nije bio obrazovan... i samo donekle pametan za biznis... Ma nije mi bio cilj da te prozivam ili zezam, ni tog coveka, ali stvarno mi to sve zvuci... pa, bizarno :)
 
ma daaaj 500dollara baksisa,ne znam kako da je zaradio i taj preterani gest ne znam koga moze da fascinira,to je covek koji nije realan u zivotu ili(vise sansi da) hoce apsolutno da se pokaze a ne zna drugi nacin da se izdvoji sem lovom(sto je bljaaaaks),il se napio ko doope
izvini zvezdanka,vidim da se vredjas kad ti se komentarisu bivsi ali ...(slobodna planeta,slobodan kosmos i ja imam pravo da kazem kad mi se nesto ne svidja :lol: )
 
ma daaaj 500dollara baksisa,ne znam kako da je zaradio i taj preterani gest ne znam koga moze da fascinira,to je covek koji nije realan u zivotu ili(vise sansi da) hoce apsolutno da se pokaze a ne zna drugi nacin da se izdvoji sem lovom(sto je bljaaaaks),il se napio ko doope
izvini zvezdanka,vidim da se vredjas kad ti se komentarisu bivsi ali ...(slobodna planeta,slobodan kosmos i ja imam pravo da kazem kad mi se nesto ne svidja :lol: )

Sto je tacno! Zadnji put kad sam cuo za toliki baksis,to Abramovitch u jednom restoranu na azurnoj obali.Realno za toliki baksis treba uzeti u obzir racun ako je barem potrosio 6 ili 7 hiljada eura,mozda onda taj baksis nije preteran u odnosu na racun.U suprotnom to je cisto proseravanje i vise steta za njegov novcanik nego ista drugo.Baksis je obicna nagrada za konobara ako je dobro radio i bio prijatan a to vec izgleda na preskupo proseravanje ili muvanje.Znam za neke momke koji znaju da potrose od 2 do 5-6hiljada eura na vece(jer su izasli u klub gde je flasa sampanjca preko 500e ili zato sto su preterano nagradili muzicare) ali oni nisu nikakvi mafijasi,a to poredjenje sa Montanom je jako smesno ... Zaradjuju dobro ali nisu ni milioneri zbog toga,samo zive van realnosti,i smireni uvek ima kajanja ali to se nikad ne kaze.Bio sam i u poker klubu u parizu gde na nekim stolovima je 100e prva blinda i gde se tepisi krecu od 10hilja pa na vise.Padas na gluposti,jednostavno.Zanimljivo sto ni ne primecujes da taj njegov baksis nema mere stim koliko potrosi za jedno vece.Ili si izlazila sa momkom koji zaradjuje 100k eura mesecno ili si izlazila sa momkom koji trazi neko priznanje s parama a u stvari nema ih toliko koliko ih pokazuje.To je bas steta sto su ljudi tako optereceni,na koje sve nacine muskarac moze oduseviti devojku a da mu bude skoro besplatno :)
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:
iju! nisam!
moje ozbiljnije i ozbiljne veze su sve bile sa nekim intelektualcima
posto sam ja opasna, sa bilo koje strane zakona... onda to tako ide!
 
Zasto smo mi zene toliko komplikovane..i zasto uvek biramo komplikovanije stvari u zivotu...???lozimo se na lose momke?komplikujemo same sebi zivot...oko mene vladaneka cudna hijerarhija....kad god bih upoznala nekog ili je fudbaler (koje sam pocela mrzeti iz dna duse) ili je neko sa druge strane zakona, jak toliko da se jezim....??i zasto vecina nas daje prednost takvima nad finim dobrim momcima iz komsiluka??ja volim opasnost i neizvesnost mozda zato..i trenutno sam sa nekim takvim,ali ne znam vodi li to negde...mada imamo velike planove za zajednickubuducnost.....sta je sa vama, da li ste imale slicnih situacija?misljenje?:think::manikir:

Razumem te...I razumem kad kazes ''naletcesh na takve'' i ''proziveo ono za shta vecina moze samo da sanja'' i ne dijamanti,biseri i pari,vec,to,iskustvo...Shto se nashao u nekim situacijama gde mu je glava visila o konac i nije bio p.icka,shto se nikad ne povlaci,nikad ne predaje,shto je jaaaako odlucan,uvek dobije to shto hoce,shto je neustrasiv i ne mozes ga pomerit' sa mesta bla bla...Divis se nekom takvom,bez obzira shto je sa one strane pravde...Toj snazi,shto poseze za necim shto se vecina ni ne usudjuje.E sad kad shvatish da je mnogo teze biti dobar i odoleti takvom zivotu i uzet' knjigu u ruke razmisljas drugacije...Prikriveni sistemi predmosti..Sheta samo shto sve to koriste za loshe,ne za dobro.
U mom slucaju ja sam sebe trenirala...Trenirala da ne osecam neshto prema takvima,iako jesam....Bar kod mene postoji trenutak kad ono shto osecash....Uopste nije bitno...Vagala sam....Koliko dobijam,i gubim,jer sam se pre opekla jako s jednim i nisam htela tako ponovo...Pa sam onda gledala,shta ja dobijam...zasto da ulazem u nekog o kome nemam pojma nishta,ko moze biti obicna p.ic.ka ili ispasti neki pravi krimos, pa da najebem,da se roditelji razocaraju u mene shto sam u vezi s jednim takvim { ionako nemaju neko visoko misljenje o meni pa bi samo ovo falilo } ,da izgubim prijatelje,kao trece dok mu idesh niz dlaku super kad idesh uz popizdi,i neretko se sveti ako ga ''zajebesh...'' Pri zajebati mislim omn preti da ce te ubiti i ti kazes da cesh ga prijaviti muriji.Nema veze shto si ti fizicki ''slabija'' ali kako si se usudila njemu da pretish.....Ne klachi se s njima ukoliko nisi podjednako zajebana i opasna.
I onda,imam za i protiv...U mom slucaju je pogresan nacin skroz,ali jedini da ne idem takvim nekim putevima...Glavno od njih jeste misljenje koje o meni imaju moji roditelji,pre svega cale,koje nije nimalo pozitivno. U svim ostalim zivotnim poljima radim shta i kako hocu od skole,do plesa,do pevanja,do glume ali u vezama,....Znam i kad kazes to,zavisna za opasnost...To samo pazi da ne preraste u neshto teze,npr. ja sam addict na brze voznje...nema veze shto mogu poginuti shto osecam veci rizik to mi dize adrenalin...I uopste za bilo kakve ''opasne'' situacije gde sam mogla glavu izgubiti i zavrsiti ujutru u nekom jarku....doslovno..upadala u situacije sa nepozatim ljudima i davala im poverenje,kada su me mogli siloati i ubiti i ko zna shta josh.....Ali to je tako cudno stanje svesti...svestan si opasnosti i nije da shvatash kao dete ali povecava ti se adrenalin...nekako shto si vishe ivici kao da uzmesh neku drogu dobro sad sam se udaljila....pa i u vezi ''s takvima''....E da,i pazi da ti ne zabije noz u ledja..Takvi su izdali i svoje porodice,i prijatelje,....nemoj misliti...da nije u stanju uraditi isto i s tobom.Ne samo on vec svi njemu slicni.
 
Poslednja izmena:
Ne osudjujem niciji izbor....
Bila sam relativno mlada(student)u vreme kriznih 90-tih godina,kada se rodio taj trend tih zestoki momaka.
Ja sam tada bila u istom problemu kao i sva ostala srpska omladina,ali sam bila u drugacijem fazonu.
bavila sam se muzikom,druzila se i lozila na prave beogradske face i legende(po nekom mom kriterijumu)koji su nazalost zavrsili takodje lose(veci deo),ali njih je valjda u propast povela cela ta atmosfera raspada i beznadja,pa su se odali raznim porocima....koji idu cesto uz tu vrstu muzike...eto ja se izvukoh;)
Skrenula sam malo sa teme,ali svako bira svoj put..
I najlakse je skrenuti na ovaj ili onaj nacin.
Sistem vrednosti se izmenio,za neke ljude je moral samo imenica:think:
Tako da,ako se zaljubis u nekog ko je takvog profila i imas ozbiljne planove sa njim...Nemoj da mislis samo na sebe,misli sutra na svoju decu.
Da li ce imato oca,da li ce biti zigosani na ovaj ili onaj nacin,itd....
Mozemo se zabavljati i na mnoge druge nacine,toliko je alata za podizanje adrenalina....ali ne treba se ceo zivot upropastiti zbog igre:)
 
Razumem te...I razumem kad kazes ''naletcesh na takve'' i ''proziveo ono za shta vecina moze samo da sanja'' i ne dijamanti,biseri i pari,vec,to,iskustvo...Shto se nashao u nekim situacijama gde mu je glava visila o konac i nije bio p.icka,shto se nikad ne povlaci,nikad ne predaje,shto je jaaaako odlucan,uvek dobije to shto hoce,shto je neustrasiv i ne mozes ga pomerit' sa mesta bla bla...Divis se nekom takvom,bez obzira shto je sa one strane pravde...Toj snazi,shto poseze za necim shto se vecina ni ne usudjuje.E sad kad shvatish da je mnogo teze biti dobar i odoleti takvom zivotu i uzet' knjigu u ruke razmisljas drugacije...Prikriveni sistemi predmosti..Sheta samo shto sve to koriste za loshe,ne za dobro.
U mom slucaju ja sam sebe trenirala...Trenirala da ne osecam neshto prema takvima,iako jesam....Bar kod mene postoji trenutak kad ono shto osecash....Uopste nije bitno...Vagala sam....Koliko dobijam,i gubim,jer sam se pre opekla jako s jednim i nisam htela tako ponovo...Pa sam onda gledala,shta ja dobijam...zasto da ulazem u nekog o kome nemam pojma nishta,ko moze biti obicna p.ic.ka ili ispasti neki pravi krimos, pa da najebem,da se roditelji razocaraju u mene shto sam u vezi s jednim takvim { ionako nemaju neko visoko misljenje o meni pa bi samo ovo falilo } ,da izgubim prijatelje,kao trece dok mu idesh niz dlaku super kad idesh uz popizdi,i neretko se sveti ako ga ''zajebesh...'' Pri zajebati mislim omn preti da ce te ubiti i ti kazes da cesh ga prijaviti muriji.Nema veze shto si ti fizicki ''slabija'' ali kako si se usudila njemu da pretish.....Ne klachi se s njima ukoliko nisi podjednako zajebana i opasna.
I onda,imam za i protiv...U mom slucaju je pogresan nacin skroz,ali jedini da ne idem takvim nekim putevima...Glavno od njih jeste misljenje koje o meni imaju moji roditelji,pre svega cale,koje nije nimalo pozitivno. U svim ostalim zivotnim poljima radim shta i kako hocu od skole,do plesa,do pevanja,do glume ali u vezama,....Znam i kad kazes to,zavisna za opasnost...To samo pazi da ne preraste u neshto teze,npr. ja sam addict na brze voznje...nema veze shto mogu poginuti shto osecam veci rizik to mi dize adrenalin...I uopste za bilo kakve ''opasne'' situacije gde sam mogla glavu izgubiti i zavrsiti ujutru u nekom jarku....doslovno..upadala u situacije sa nepozatim ljudima i davala im poverenje,kada su me mogli siloati i ubiti i ko zna shta josh.....pa i u vezi ''s takvima''....E da,i pazi da ti ne zabije noz u ledja..Takvi su izdali i svoje porodice,i prijatelje,....nemoj misliti...da nije u stanju uraditi isto i s tobom.Ne samo on vec svi njemu slicni.

Slazem se sa dobrim delom tvojeg posta ali to zadnje nije tacno uopste!

Ljudi koji imaju rizcan zivot,koji se bave kradjom,sverca,prevara,koji zaradjuju ilegalno itd,ti koji se bave tim i koji realno uspevaju to su ljudi kojima u zivotu postoje neka pravila a ta pravila ne bi nikad krsili i pre bi umrli.Na primer izdaja.Takvi ljudi koji se bave ilegalnim poslom i zaradjuju nemaju nikakvih pismenih dogovora,kod njih je vazna samo rec i cast i tako im je ceo zivot.Ako ti nesto kaze to ce i uciniti ili potruditi da ispuni svoja obecanja,ako je iskren prema tebi tako ce uvek i biti iako slucajno se desi da postoji prilika da te izjebe ali nece to uraditi jer te ceni.To tako ide.Ti ljudi rade ilegalno stvari sto znaci da nema tu nikakvih ugovora i potpisa na papire pa u slucaju da jedan iskulira durgog da se zali nekom trecem i da trazi da se zakon postuje.Tu je bitna samo rec,ti ljudi saradjuju samo tako i ugovori se sklope tako,rec je bitna i ako kazes nesto,to trebas da ispostujes.Cast je jako bitna stvar jer oni samo na tu osnovu saradjuju i dogovore se.

Ti koji su izdali porodice to su likovi koji nisu nikad uspeli i koji su bili u sukobu sa porodicom(narkomani,neke vrste ubice....itd),ti ljudi su veoma racionalni i retko se kad nesto radi na osecaj i pod tim uslovima mogu svakoga da ubiju ili prevare.
Svi ljudi koji se bave neleglnih poslova i koju tako zive,su obicno ljudi koji zive po nekim pravilima i nikad ih ne krse.U suprotnom,radi se o defektima,to je vec druga stvar,to je vec bolesnik.
 
Slazem se sa dobrim delom tvojeg posta ali to zadnje nije tacno uopste!

Ljudi koji imaju rizcan zivot,koji se bave kradjom,sverca,prevara,koji zaradjuju ilegalno itd,ti koji se bave tim i koji realno uspevaju to su ljudi kojima u zivotu postoje neka pravila a ta pravila ne bi nikad krsili i pre bi umrli.Na primer izdaja.Takvi ljudi koji se bave ilegalnim poslom i zaradjuju nemaju nikakvih pismenih dogovora,kod njih je vazna samo rec i cast i tako im je ceo zivot.Ako ti nesto kaze to ce i uciniti ili potruditi da ispuni svoja obecanja,ako je iskren prema tebi tako ce uvek i biti iako slucajno se desi da postoji prilika da te izjebe ali nece to uraditi jer te ceni.To tako ide.Ti ljudi rade ilegalno stvari sto znaci da nema tu nikakvih ugovora i potpisa na papire pa u slucaju da jedan iskulira durgog da se zali nekom trecem i da trazi da se zakon postuje.Tu je bitna samo rec,ti ljudi saradjuju samo tako i ugovori se sklope tako,rec je bitna i ako kazes nesto,to trebas da ispostujes.Cast je jako bitna stvar jer oni samo na tu osnovu saradjuju i dogovore se.

Ti koji su izdali porodice to su likovi koji nisu nikad uspeli i koji su bili u sukobu sa porodicom(narkomani,neke vrste ubice....itd),ti ljudi su veoma racionalni i retko se kad nesto radi na osecaj i pod tim uslovima mogu svakoga da ubiju ili prevare.
Svi ljudi koji se bave neleglnih poslova i koju tako zive,su obicno ljudi koji zive po nekim pravilima i nikad ih ne krse.U suprotnom,radi se o defektima,to je vec druga stvar,to je vec bolesnik.

Slazem se sa svim shto si rekao,cast itd. ali ima onih koji su dosta licemerni prema kome ce odrzavati tu ''cast'' i imaju druge stanarde za druge...Poenta je da nikad ne znash kad ce te zajebati,ne govorim poslovi i to,za to su samo nashi kriminalci vicni,zato i nikad nece biti ozbiljna mafija...zna se shta rade Italijani i Kolumbijci kad ih zajebesh u poslu. Naravno kod ''normalnih'' takvih tipova postiji cast,odrzavanje reci, ali mislila sam neke druge...Ljude koji su se okrenuli od svojih porodica,cine to iako znaju da boli njihove roditelje,majku,dobro,svako ima drugaciji zivot i razlog,ali pomislis,ako se ne kaje kakav je bio s njima,ako se nije ni zbog koga promenio,ako je u stanju raditi s nekim drugi dan ga reketirati u glavu...Da nece tako s tobom? Npr,taj jedan za primer,reketirao sam svog druga a iste noci sedeo s njim za stolom...Potkradaju jedno drugog,sve gledahs kako druge da zajebesh i kako oni da te ne zajebu,ni svojoj senci ne mozes verovati....I onda kazu oni,imaju cast. Da,mnogo casti treba ubiti druga.Pa obicno lemaju svoje zene,devojke kad previshe usmrknu belo...INije da nemaju tu crtu. Samo je treba isprovocirati. Toga nema da sa svima ostalima ima sve te osobine,a s tobom kao da ispare...Ne. Takva mu je generalna priroda. Ili taj moj,koji se kleo u sestrinu decu koja su mu ''svetinja i najvece blago'' a tako **** dok ih je uzimao u usta...
 
Poslednja izmena:
Drzim lance hotela i cetiri kazina,rafineriju nafte i podrume vina

pritom nikom ne odgovaram jer teska sam divljina,

svoje pare perem uz pomoc strucnog tima, advokata iz londona, tokija i rima

slazem kamatu na kamatu ko jezda i dafina, ne pogadjaju mene fluktuacije berze

na sve cetri strane sveta imam mnogo jake veze, znam i zidare i templare, dabome

tu je malteski red i sudija falkone, a tek kod svetske policije sto imam benificije

koje koristim u biznisu da prevazi|em restrikcije

imam multi kompanije, prosto ne znam sta mi je!

plus milion malih firmi...al' to su boranije ... drzim pola zambije i dobar deo spanije

gde s hezusom hilom pravim razne papaz'janije

rudnik dijamanata i nalazista platine, perverzije u dvorcu dok ga kubanke ne zadime

ja bil gejts i sultan od bruneja, medju nama trojicom ja sam najveca dileja

imam sest satelita i petnest raketa/ ako neko mi smeta, ode pola sveta!!! :)
 
Slazem se sa svim shto si rekao,cast itd. ali ima onih koji su dosta licemerni prema kome ce odrzavati tu ''cast'' i imaju druge stanarde za druge...Poenta je da nikad ne znash kad ce te zajebati,ne govorim poslovi i to,za to su samo nashi kriminalci vicni,zato i nikad nece biti ozbiljna mafija...zna se shta rade Italijani i Kolumbijci kad ih zajebesh u poslu. Naravno kod ''normalnih'' takvih tipova postiji cast,odrzavanje reci, ali mislila sam neke druge...Ljude koji su se okrenuli od svojih porodica,cine to iako znaju da boli njihove roditelje,majku,dobro,svako ima drugaciji zivot i razlog,ali pomislis,ako se ne kaje kakav je bio s njima,ako se nije ni zbog koga promenio,ako je u stanju raditi s nekim drugi dan ga reketirati u glavu...Da nece tako s tobom? Npr,taj jedan za primer,reketirao sam svog druga a iste noci sedeo s njim za stolom...Potkradaju jedno drugog,sve gledahs kako druge da zajebesh i kako oni da te ne zajebu,ni svojoj senci ne mozes verovati....I onda kazu oni,imaju cast. Da,mnogo casti treba ubiti druga.Pa obicno lemaju svoje zene,devojke kad previshe usmrknu belo...INije da nemaju tu crtu. Samo je treba isprovocirati. Toga nema da sa svima ostalima ima sve te osobine,a s tobom kao da ispare...Ne. Takva mu je generalna priroda. Ili taj moj,koji se kleo u sestrinu decu koja su mu ''svetinja i najvece blago'' a tako **** dok ih je uzimao u usta...

To sto ti sad spominjas to su vec defekti,na zalost tebi izlazila si sa defektom,takve ljude je lako testirati jer oni za najmanju sitnicu ce te iskoristiti .. Mislim lako ... Zavisi kome.I oni ostaju defetki ceo zivot jer se bore protiv sistema i ljudi ceo zivot i nista ne zele da dele,a to je ne samo tesko,vec nemoguce.
Naravno kako si rekla mafija se nece nikad razviti u Srbiji,samo bitangi do bitangi,ne postoji nikakav red.Sta kad u kosarkaskoj reprezentaciji igraci se bore za minutazu ili broj suteva po utakmici a igraju za nesto sto je mnogo iznad njih.Nema reda,nema discipline.Zato kazem,takvi ljudi su defekti i grese ceo zivot.
 
ma daaaj 500dollara baksisa,ne znam kako da je zaradio i taj preterani gest ne znam koga moze da fascinira,to je covek koji nije realan u zivotu ili(vise sansi da) hoce apsolutno da se pokaze a ne zna drugi nacin da se izdvoji sem lovom(sto je bljaaaaks),il se napio ko doope
izvini zvezdanka,vidim da se vredjas kad ti se komentarisu bivsi ali ...(slobodna planeta,slobodan kosmos i ja imam pravo da kazem kad mi se nesto ne svidja :lol: )

posto me citiras oprastam ti!

jeste covek malo na svoju ruku, mene samo nerviralo sto mora da bude kriminalac da bi zaradio pare i da bi proziveo 100 zivota. Ja kazem da ih znam dvojicu, koji su uspeli da zarade pare bez puce i bez zatvora. bas svojim znanjem, obrazovanjem i inteligencijom..nisu se obogatili ko bill gates, ali zaradili neku lovu...
a ovaj covek bio placen 50$ na sat, jer je znao da naplati usluge...
:manikir:
pa ako zaradi za jedan dan, nesto sto nekom pomaze da skrpi mesec, i ko je zrtva prevare...pa se muci i dovija na sve strane..pih, i ja bih dala...

i tako...

a da je budala, budala je...
ustvari obojica...
:manikir:
 
Bizaran? Nastran, cudnovat, neobican. Pokusala sam da zamislim coveka koji u Majamiju ostavlja baksis od 500 dolara... i pao mi je na pamet samo Toni Montana iz filma Skarfejs... ali on nije bio obrazovan... i samo donekle pametan za biznis... Ma nije mi bio cilj da te prozivam ili zezam, ni tog coveka, ali stvarno mi to sve zvuci... pa, bizarno :)

nisi open minded...
i ocigledno nisi upoznala razne ljude...
opet ne pravdam niti osudjujem nikog...
ali sta tebe briga gde on trosi pare, koje je posteno zaradio? nije utajio porez, niti pokrao banku, niti nesto slicno...snasao se. zna da radi posao koji zna malo ljudi i dobro je bio placen za to..iskoristio situaciju...

eto...moze se i radom zaraditi nesto...ja ne mogu, nisam tog kalibra, iako znam puno stvari koje malo ljudi zna, prosto ne umem da unovcim znanja, a i ne traze se neka znanja u nasoj zemlji, ali ima ljudi koji to umeju!

bez obzira ne sve moguce mane koje ima...covek posteno zaradio pare.
i .
 
ma daaaj 500dollara baksisa,ne znam kako da je zaradio i taj preterani gest ne znam koga moze da fascinira,to je covek koji nije realan u zivotu ili(vise sansi da) hoce apsolutno da se pokaze a ne zna drugi nacin da se izdvoji sem lovom(sto je bljaaaaks),il se napio ko doope
izvini zvezdanka,vidim da se vredjas kad ti se komentarisu bivsi ali ...(slobodna planeta,slobodan kosmos i ja imam pravo da kazem kad mi se nesto ne svidja :lol: )

Toliki bakšiš pravi poslovan čovek nikad neće ostaviti...
Kada nekome daje tolike pare... taj neko je to dobro zaradio... nečim...

P.S. Bzvz sam citirala tvoj post... LL...
 

Back
Top