Kada ste se poslednji put napile?

Queen_:
Dakle, iako polazim od onoga kako je puno ruznije videti pijanu zenu nego pijanog muskarca, i iako verujem da je vecina vas prerasla one srednjoskolske faze opijanja, isto tako verujem da se jos uvek moze dogoditi da se napijete.
Pod pojmom napiti se mislim na ona pijanstva kada jedva hodate, idete cik cak, petlja vam se jezik da jedva uspevate izgovoriti ono sto hocete...
A onda ujutro rupa koliko hocete, pola toga se ne secate i iamte onaj glupi osecaj srama.
:oops:
Onda? Kad ste se napile poslednji put?
Jel vas bilo sram ujutro?

Ajte, pricajte... Slusam...
Pre neki dan za svoj rodjendan...opustila sam se posle duuzeg vremena...bilo mi je lepo...a i tuzno....smenise se sva raspolozenja...ujutro sam se smejala kakvu sam sms poslala prijateljici...pola slova nema...al nema veze ne kajem se...provedoh se ludo i nezboravno...
 
Zena s greskom:
aleksanndra:
sinoc!!!! i danas mi je veoma lose! od danas ne pijem! :roll:

To svi kazu pa posle ponovo... :lol: :wink:

:lol: Prestati piti je najlaksa stvar na svetu... evo, meni je poslo za rukom bar 100 puta... :lol:
Eheheh.. ma salim se bre, ne opijam se, jerbo na stranu cik-cak hodanje, zadeblj'o jezik i ostale nus-pojave, nego... meni je posle lose... :(
Zo, naucila sam gde je granica, te je se striktno pridrzavam...
Odgovor na temu: 1. jula... :lol: :P
 
Jao... Sinoć :!: :lol:
Dobili smo prinovu :D Mislim, u društvu - drugar dobio sina. David. Tri i trista 8)
Joj, Betty kako ti taj pelinkovac; ja uopšte nisam na to navikla... Bilo mi bezveze da cimam nekog za vino; kad su već svi pili nešto od onoga što je bilo na stolu; mislim 'ajd i ja ću :?

I tako... Sviruckali su tamburaši :) i ja sam igrala na stolicama i stolovima :shock: :oops: I nosio me drugar na ramenima, jooj, moram ga zvati da pitam kako su mu leđa :? Mnogo sam bila vesela, e a sad kukam :? Spavala sam dva sata, a mogla sam tri... Uh, taj sex kad ste pijani... Pa onda još i ujutro... Kao biće mi bolje.
Ma, bolje mi je :lol:

Mislim da sam još pijana... Bolje i to nego da sam mamurna pa da me boli glava i to :?
Eto, a večeras opet na neki rođendan... Ovaj avgust me uvek dokusuri, kao i januar...
 
Bas sam ja neka jadna..nikada se (do sada ) nisam napila..(imam godina, nije da nemam)..sta znam, uvek sam super raspolozena a i nesto mi ruzan ukus svega sto probam. Mada mi je najveci trip uvek bio da ne povracam posle to mi je najstrasnije...a bas bih se napila..valjda???
 
wine-santo2.jpg



za Davida od tri i trista! :D
Živeo!



ja ću danas da se vidim s drugaricom, vratila se iz Francuske, pa možda malko ...hmhmhmh....:cool:
 

Back
Top