Rad na recnim brodovima?

miron

Obećava
Poruka
56
Pokusao sam da nadjem vise informacija, ako nije nista objavljeno dosada ajde da razmenimo neke moguce informacije. Ono sto je najbolje i potrebno mislim - naci sigurnog Agenta koji moze dati sve informacije, uglavnom se trazi engleski jezik, ali o recnim brodovima iskljucivo je rec, vrlo malo informacija sam nasao. Konkretno ima li Agent u Srbiji koji to radi. Nasao sam trenutno samo jednu ponudu i to turisticko putovanje-krstarenje Dunavom od pristanista u Beogradu do Beca, koje ce mozda ponovo biti u ponudi. :) Da li jos neko zeli da radi na recnom brodu na Dunavu? :)
 
Ja trazim tako nesto ali ni ja ne mogu da nadjem ovde nikog ko bi napisao nesto vise o zaposljenju na recnim bodovima, znam da ima u hrvatskoj neka agencija koja radi za recne brodove ali nisam ih jos zvao a na nasim prostorima stvarno ne znam. Mada ja bas hteo na recnim da nadjem posao. Koja ti je ta ponuda na Dunavu sto si nasao? Jel mora nemacki ili je dovoljno da pricas engleski?

Pozdrav
 
Sto se tice turisticke ponude-krastarenja od Beograda do Beca, ponudu je imala jedna turisticka agencija iz Beograda ali da im nepravim reklamu ovde. Takodje necu Vas upucivati na drugu adresu ali pronasao sam neke informacije upravo na odredjenom hrvatskom sajtu i na moje iznenadjenje tamo ima dosta prijavljenih ljudi iz Srbije, bilo je reci o brodu odnodno agenciji koja zaposljava na turistickim-recnim brodovima, brod odnosno agencija je zakazivala razgovore u februaru, verovatno intervjui i moguce da su se neki ljudi i ukrcali na brod, ja sam trazio formular da popunim i uputio zahtev-poruku preko e-mail na adresu agencije, mislim da imaju sediste u Svajcarskoj. Skupicu neke konkretne informacije pa da ih i ovde objavim. :) Da osnovno je poznavanje engleskog odnosno nemackog jezika cime ja licno nemogu bas da se pohvalim, ali krecem mozda da ucim. Ukrcacu se valjda i ja, voleo bih, naravno.
 
Saznao sam za Scylla, brod, odnosno agencija koja je trazila
radnike-posadu, pise da su u Beogradu trebali biti 12. 03. ove godine,
sto je vec proslo, a na tom hrvatskom sajtu na koji sam se prijavio posle
objavljivanja ove teme na krstarici,nadam se novim informacijama mozda od
ljudi koji su uspeli da se ukrcaju. Ja sam nasao agenciju u Svacarskoj,tamo joj
je sediste, pa se moze uputiti e-mail i ocekivati odgovor, pozeljno na engleskom,
ja sam uspeo napisati nekoliko reci na nemackom da mi posalju
odgovarajuci upitnik za posao na recnom brodu. Na ovaj e-mail sam uputio
pitanje, zahtev: chantal.rozier@scylla-tours.com , a web adresa ove agencije je
http://www.scylla-tours.com/ a hrvatski sajt za trazenje posla je na adresi;
http://www.inozemstvo-posao.com/smf_1-1-2_install/index.php?topic=48.0
ali moj savet da informacije koje nadjemo razmenjujemo ovde na krstarici.

Promenio sam moj javni profil imate mogucnost kontakta preko Live messengera i programom skype, a moji prijatelji mogu videti i sliku iz Londona-1996.:)
 
web: www.gsellundpartner.ch

mail: anja.barth@gsellundpartner.ch


Evo na ovom sajtu sam ja trazio posao na reci,
rekli mi da primaju i samo one sto pricaju engleski
ali intervju za ovu godinu je prosao a bio je
u Madjarskoj i Slovackoj i kazu da su ljudi
sa nasih prostora bili dobrodosli na intervju.
Ja treba da idem 20 marta na Princess ali
cim se vratim posle 6 meseci ja cu sigurno probati
nesto na recnim brodovima. Sad kad bi svi
mogli lako da prodjemo. Cuo sam za taj intervju
u Beogradu kad je bila Scylla, cuo sam dosta
njih primljeno tako da gledamo kada ce sledeci
intervju.

U Hrvatskoj ima jedna agencija riverside cruise ship
tako nesto valjda, pisu dosta o tome na onom sajtu
sto si poslao pa mozda i moze preko njih da se dobije
posao. Bilo bi super kad bi se javili neki sto znaju nesto
vise o tome.
 
Za sve koji bi da rade na recnim brodovima-evo par informacija iz prve ruke......
Radila sam kao kuvar ,zam.sefa kuhinje,dve sezone na recnim brodovima,od toga 8 meseci za Scylla Tours.
Konkurs na njihovom sajtu je cisto gubljenje vremena,primaju samo preko veze ili preko dobrog agenta!!!!
E sad kod nas vise ne postoji agent za recne,tako da ostaju Hrvati koji su vrlo dobri agenti,i ako ti oni garantuju posao-budite sigurni da cete ga na kraju zaista i dobiti.
A tu su i Makedonci,ali samo za Scylla-u.(ne preporucujem).
Engleski jezik je obavezan,a nemacki ti je veliki plus ako znas barem osnovu..
Ugovori su na 3 i 6 meseci,osim za kuvare koji je 8 meseci(cela sezona).
A plate su sto verujem da sve zanima,ove-(scylla plate(druge kompanije su bolje))
-sobari,sobarice-690e+tips
-konobari/ce-690+tips
-recepcija-740+tips
-kuvari-1030e+tips
-zam.sefa kuh.=1500e+tips
Tips ili ti baksis je u proseku oko 500e mesecno.
I na kraju po isteku ugovora dobijas bonus od 400 do 500e.
Ko ima maloletno dete dobija mesecno dodatnih 150e zbog razdvojenosti od deteta.
 
kod nas vise ne postoji agent jer su onu prevarantkinju aleksandru iz sombora valjda uhapsili koliko ja znam:)...pokusala je i meni da izvuce 410 evra, ali nije uspela... ne verujem da primaju preko veze, mozda neki slucaj...

Da li jos neko zna neku agenciju za recne brodove koja se pokazala super...Zavrsio sam brodarsku skolu a poso nikako ne mogu da nadjem,ako neko zna neka mi pomogne. Unapred Hvala!!!
 
Не могу а да вас не питам, зашто речне бродове?
Има прегршт морских тј прекоокеанских бродова који редовно траже посаду свих струка, а компанија и агената за посао подједнако пуно!
 
:)
Imam zelju da radim na recnom brodu....samo da nije preko agencije ili agenata!!!!Ako saznam ista javljam se,posto imam iskustva u radu na recnim brodovima.
Molila bih sve zainteresovane da jave ako saznaju bilo sta,i ja cu uraditi isto.
Hvala Vam unapred!!!!
 
:)
Imam zelju da radim na recnom brodu....samo da nije preko agencije ili agenata!!!!Ako saznam ista javljam se,posto imam iskustva u radu na recnim brodovima.
Molila bih sve zainteresovane da jave ako saznaju bilo sta,i ja cu uraditi isto.
Hvala Vam unapred!!!!

Ja sam se prijavila preko neke hrvatske agencije... Nisam ni cula da ima negde drugacije,osim preko agenata... Ako je neko zainteresovan neka poseti stranicu.. Riverside.hr
Pozvana sam na intervju u Beograd sledeceg meseca i mislim da je super sto su mi izasli u susret i priblizili se meni umesto da ja putujem... Sve u svemu,javicu kako je proslo i ako nekog nesto vise zanima neka javi rado cu podeliti sve sto znam... :)
 
Moze nemacki i francuski,nije uslov znati engleski... navela sam u poruci vec link od te hrvatske grupe.. potreban ti je CV na engleskom jeziku, pismo preporuke takodje na engleskom sa pecatom i potpisom poslodavca i br tel. skenirana diploma,skeniran pasos, skenirana slika velicine za pasos.. i da skype,jer se obavlja razgovor na skype-u,a posle se ide na intervju...
 
Moze nemacki i francuski,nije uslov znati engleski... navela sam u poruci vec link od te hrvatske grupe.. potreban ti je CV na engleskom jeziku, pismo preporuke takodje na engleskom sa pecatom i potpisom poslodavca i br tel. skenirana diploma,skeniran pasos, skenirana slika velicine za pasos.. i da skype,jer se obavlja razgovor na skype-u,a posle se ide na intervju...
a da li mi mozes reci za koju poziciju si aplicirala i da li ti je poznato koliko dobro moras da govoris engleski da bi bio primljen za rad u kuhinji?
 

Back
Top