Sta najcesce menjate kada vam dosadi?

JOPE

Aktivan član
Poruka
1.271
Mozda nije svojstveno muskarcu da postavlja teme na zenskom podforumu ali sam iziritiram stavom i razmisljanjem jedne od ucesnica kviza Familijada, koja na pitanje: "sta zene najcesce menjaju kada im dosadi", hladno odgovori - GRUDI. Pa drage moje dame da li je moguce da kada Vam je dosadno Vi trk kod plasticnog i menjate grudi?
Meni je takvo razmisljanje nepojmljivo, ali mozda i gresim.
Otuda i pitanje: sta najcesce menjate kada vam dosadi?
 
Mozda nije svojstveno muskarcu da postavlja teme na zenskom podforumu ali sam iziritiram stavom i razmisljanjem jedne od ucesnica kviza Familijada, koja na pitanje: "sta zene najcesce menjaju kada im dosadi", hladno odgovori - GRUDI. Pa drage moje dame da li je moguce da kada Vam je dosadno Vi trk kod plasticnog i menjate grudi?
Meni je takvo razmisljanje nepojmljivo, ali mozda i gresim.
Otuda i pitanje: sta najcesce menjate kada vam dosadi?

Pa, moguće je da najčešće menjaju grudi, da. U Holivudu, znaš. Čula sam da je to tamo česta pojava. Ako su lagali mene, lažem i ja tebe. :confused:

Šta najčešće menjam? Uglavnom boju kose. :)
 
Čim mi bilo šta dosadi, ja promenim frizuru, pa tek posle razmišljam!:lol:
Dešavalo se da me mm ujutro vidi sa dugom i svetlom kosom a posle posla sa kratkom i tamnom - da nisam ušla na naša vrata, garant me ne bi prepoznao!:lol:
(osim s' leđa...:rumenko:)

Inače, lečim se cipelama, to je jako dobar lek za skoro sve bolesti, i nije škodliv za jetru i želudac...:mrgreen:

Što se tiče moje sebe, to se svakodnevno trudim da - ne baš promenim - ali poboljšam što mo se ne dopada. Ne bih sada o tome sa koliko uspeha..ali šta ću, kad ima malo šta da se popravi kod nas idealnih...:mrgreen:
 
Ono što volim nikad mi ne dosadi...ali kad smo kod teme, najrađe menjam
šolje za kafu...ne volim da pijem dugo iz iste....moraju da budu velike, šarene,
što neobičnije:D

Menjam i stil odevanja....s vemena na vreme...eto to mi javiše dosadi da sam
stalno u nekoj ozbiljnoj ili sportskoj varijanti.....frizure menjam, ali to su tako male
promene...da ih samo ja primećujem....nemam petlju za tako nešto:think:
 
Meni dosadi da dugo zivim u jednom istom mestu...gusi me,dodje mi da izludim i zato sam se u zivotu dosta selila,i to mi je bilo sasvim normalno...zivela sam i u drugim drzavama...dosadi mi posle2-3 god...zato sam se skrasila u Beogradu,jer je on dovoljno veliki da unutar njega mozes da se seljakas a kao da si opet u nekom novom gradu...ne volim kad pocinju ljudi da me prepoznaju po prodavnicama...volim distancu..ne volim tu familijarnost malog mesta,kada svako vodi brigu o tudjim zivotima a o svom najmanje...sada posto sam malo pustila korenje(deca,skola,vrtic),menjam enterijer u stanu...promenim boju zidovima,kupim neki novi komad namestaja,presvucem namestaj u drugu boju...
 

Back
Top