Nova akcija hapšenja MUP-a

DellBoy-011

Elita
Poruka
22.568
Beograd -- MUP Srbije uhapsio je grupu od 35 ljudi, među kojima 18 policajaca, osumnjičenih za šverc robe preko administrativne granice sa Kosovom, saopštio je MUP

Hapšenje je završeno oko 14 časova. Direktor policije Milorad Veljović kaže za B92 da je to bio nastavak započetih akcija. Više od dvadeset privedenih biće zadržano u policijskom pritvoru. Kako je saopšteno iz MUP-a Srbije, uhapšeni se terete da su izvršili više krivičnih dela krijumčarenja, davanja i primanja mita.

Oni se terete da su švercovali naftu, alkohol i druge akcizne proizvode.

Osumnjičeni su prelazili administrativnu granicu u Kopnenoj zoni bezbednosti prema opštini Raška, kako bi izbegli carinu, a za robu koju su prenosili, pravili su lažnu dokumentaciju, kako bi joj umanjili vrednost.

http://www.b92.net/info/vesti/index.php?yyyy=2009&mm=03&dd=09&nav_category=120&nav_id=349068
 
pa sta da rade ti ljudi drugo ?

sva privreda unistena , nijedna fabrika ne radi , mogu da se zaposle u opstini , ako imaju srece na kopaoniku, al to 3 meseca godisnje, ili da svercuju.....

u raski kraljevu i novom pazaru je nezaposlenost preko 50%!

drzavu koja te je zayebala nije greota vratiti istom merom

kad drzava Srbija tim ljudima omoguci da posteno rade i zarade , oni barem vecina njih nece raditi to sto rade . Ovako , nemaju drugog izbora, decu moras nahraniti .

90 tih ljudi za koje znam da to rade , nisu i ne rade to da bi se obogatili vec cisto da bi preziveli, nahranili porodicu i slicno.

Naravno , sad ce neki demokratski zuti lopovi , da osude ovo sto ja pricam , i da kazu da ti ljudi treba da crknu .....

al sta bi vi radili da ste na njihovom mestu ? nikakv posao ne mozete da nadjete, nezaposleni ste, sve fabrike unistene i zatvorene,

ili da umrete od gladi, ili da se iselite ili da svercujete. treceg nema....

tek kad drzava obezbedi tim ljudima radna mesta da mogu posteno da rade i zarade makar da ishrane porodice tek onda cu podrzati ovakve stvari

a inace , sve ovo je pricica da se zamaskiraju pravi lopovi koji sede u Beogradu.....

glavni lopovi u ovoj zemlji . Imali ste skup tih lopova pre neki dan na Kopaoniku
 
ti ljudi ne kradu nego prenose robu preko administrativne linije bez placanja poreza drzavi.

nikom nista nisu oteli samo nisu dali drzavi PDV

to je prava istina

da ovamo imamo 20 fabrika koje rade i da ti ljudi imaju mogucnost izbora, ja bi ih prvi osudio. posto nemaju drugog izbora i mogucnosti - sta da rade?

jel bi bio srecan da umiru od gladi? :roll:
 
Ima logike Jerry ako su ovo stvarno sitne ribe kao shto kazesh.
Slazem se, tek kad padne neko u Bgdu bice vredno paznje.
Samo ne bih neshto rekao da policajci spadaju u nezaposlene....:think:

pa 90% njih koje znam su oni klasicni sitni sverceri koji zive tu na granici , prebace tako par hiljada evra robe mesecno i od toga zarade 400-500 evra. nisam jos cuo ni video da neko od njih vozi neka besna kola letuje ko zna gde i slicno. jos ih za te prelaske reketiraju i panduri koji im uzimaju prilican deo zarade.

nema tu mogucnosti da se obogatis to ti je cisto prezivljavanje
 
pa sta da rade ti ljudi drugo ?

sva privreda unistena , nijedna fabrika ne radi , mogu da se zaposle u opstini , ako imaju srece na kopaoniku, al to 3 meseca godisnje, ili da svercuju.....

u raski kraljevu i novom pazaru je nezaposlenost preko 50%!

drzavu koja te je zayebala nije greota vratiti istom merom

kad drzava Srbija tim ljudima omoguci da posteno rade i zarade , oni barem vecina njih nece raditi to sto rade . Ovako , nemaju drugog izbora, decu moras nahraniti .

90 tih ljudi za koje znam da to rade , nisu i ne rade to da bi se obogatili vec cisto da bi preziveli, nahranili porodicu i slicno.

Naravno , sad ce neki demokratski zuti lopovi , da osude ovo sto ja pricam , i da kazu da ti ljudi treba da crknu .....

al sta bi vi radili da ste na njihovom mestu ? nikakv posao ne mozete da nadjete, nezaposleni ste, sve fabrike unistene i zatvorene,

ili da umrete od gladi, ili da se iselite ili da svercujete. treceg nema....

tek kad drzava obezbedi tim ljudima radna mesta da mogu posteno da rade i zarade makar da ishrane porodice tek onda cu podrzati ovakve stvari


a inace , sve ovo je pricica da se zamaskiraju pravi lopovi koji sede u Beogradu.....

glavni lopovi u ovoj zemlji . Imali ste skup tih lopova pre neki dan na Kopaoniku

Btw, kako si se proveo? :rumenko:

Mogao si bar neku sličicu da okačiš... :thumbdown:

Znam da si rek'o da je bilo magle, ali, to je normalno, mis'im i to je roba, a svaka roba ima kupca, jel tako Skijašice? Pardon, Tiomire :per:
 
Narod mora da švercuje i preživi, mnogi izgubili posao, godine ih pregazile i ima opravdanja za rad na crno. Medjutim, ako sam dobro razumeo ovde se radi o ljudima koji imaju stalni posao i platu. Oni bi preko leba i jadnih sitnih trgovčića, švercera, i dodatak za uslugu žmurenja ili pomaganja u zakidanju države. Onda im apsa ne gine.
 
ti ljudi ne kradu nego prenose robu preko administrativne linije bez placanja poreza drzavi.

nikom nista nisu oteli samo nisu dali drzavi PDV

to je prava istina

da ovamo imamo 20 fabrika koje rade i da ti ljudi imaju mogucnost izbora, ja bi ih prvi osudio. posto nemaju drugog izbora i mogucnosti - sta da rade?

jel bi bio srecan da umiru od gladi?
:roll:

Ma sitnica... :roll:

Jadni ljudi, ne plaćaju PDV... Platiće neko drugi za njih, e Tiomire, buniš se kad su porezi veliki, a onda opravdavaš bagru banditsku koja ne plaća ništa...

Btw... ako je iznos protivpravne imovinske koristi veći od 1.500.000,00 dinara biće im veselo... :cool:
 
Narod mora da švercuje i preživi, mnogi izgubili posao, godine ih pregazile i ima opravdanja za rad na crno. Medjutim, ako sam dobro razumeo ovde se radi o ljudima koji imaju stalni posao i platu. Oni bi preko leba i jadnih sitnih trgovčića, švercera, i dodatak za uslugu žmurenja ili pomaganja u zakidanju države. Onda im apsa ne gine.

ovde se radi o policajcima i sitnim svercerima

pola uhapsenih su ti sverceri a pola policajci koji su im omogucavali prelazak u zamenu za deo profita.

jer sitni sverceri nisu mogli da prodju preko ADM granice bez da plate reket policiji .
 
Ma sitnica... :roll:

Jadni ljudi, ne plaćaju PDV... Platiće neko drugi za njih, e Tiomire, buniš se kad su porezi veliki, a onda opravdavaš bagru banditsku koja ne plaća ništa...

Btw... ako je iznos protivpravne imovinske koristi veći od 1.500.000,00 dinara biće im veselo... :cool:

naravno da opravdavam.

jkad ova drzava tim ljudima omoguci da mogu da se zaposle i od tog rada zive pristojno prvi cu ih osuditi

a sobzirom da je sve ovde unisteno da ti ljudi nemaju mogucnist da se bilo gde zaposle i tako prehrane sverc im je jedina alternativa.

al znam ja vi ste demokrate "humani" pa im preporucujete da im je bolje da umru od gladi - ko sto su umrli oni starci u smederevu , gornjem milanovcu i gde vec jos bese..... ili da se ubiju ko sto se ubio onaj covek u Boru zbog nemogucnosti da plati racun za struju.
 
pa 90% njih koje znam su oni klasicni sitni sverceri koji zive tu na granici , prebace tako par hiljada evra robe mesecno i od toga zarade 400-500 evra. nisam jos cuo ni video da neko od njih vozi neka besna kola letuje ko zna gde i slicno. jos ih za te prelaske reketiraju i panduri koji im uzimaju prilican deo zarade.

nema tu mogucnosti da se obogatis to ti je cisto prezivljavanje

Mogli su da uvoze meso iz mađarske, isplativije je, i sam si rekao jeVtinije do 100%

Posavetuj ih malo... :lol:
 
Mogli su da uvoze meso iz mađarske, isplativije je, i sam si rekao jeVtinije do 100%

Posavetuj ih malo... :lol:

to meso iz madjarske ubacuju ljudi iz subotice. a ovi ovamo kod nas rade sa srbima sa kosovske strane.

sta bi ti njima preporucio da rade ,kako da hrane porodice?

jer posto posla nema imaju 3 izbora:

- da prose
- da kradu i otimaju od drugih ljudi
- da svercuju i na taj nacin uskracuju drzavi njen prihod po osnovi carina i pdv-a

sta im preporucujes?
 
naravno da opravdavam.

jkad ova drzava tim ljudima omoguci da mogu da se zaposle i od tog rada zive pristojno prvi cu ih osuditi

a sobzirom da je sve ovde unisteno da ti ljudi nemaju mogucnist da se bilo gde zaposle i tako prehrane
sverc im je jedina alternativa.

E kolega Tihomire, očigledno da su završili karijere, kakva im je sad alternativa?

al znam ja vi ste demokrate "humani" pa im preporucujete da im je bolje da umru od gladi - ko sto su umrli oni starci u smederevu , gornjem milanovcu i gde vec jos bese..... ili da se ubiju ko sto se ubio onaj covek u Boru zbog nemogucnosti da plati racun za struju.


Šta znaš? :lol:
 
to meso iz madjarske ubacuju ljudi iz subotice. a ovi ovamo kod nas rade sa srbima sa kosovske strane.

sta bi ti njima preporucio da rade ,kako da hrane porodice?

jer posto posla nema imaju 3 izbora:

- da prose
- da kradu i otimaju od drugih ljudi
- da svercuju i na taj nacin uskracuju drzavi njen prihod po osnovi carina i pdv-a

sta im preporucujes?

Pa nek idu na sever, zamisli profit kad je roba 300.km od Bg jeVtinija do 100%

Par meseci tako i Miško će staviti katanac...

A za ovo boldovano, bilo šta legalno, srećom ima mnogo više poštenih ljudi koji i u teškim vremenima poštuju i sebe i državu u kojoj žive, bez obzira kakva je, to je patriJotizam mladi Tiomire, a ne šverc...
 
drzavu treba postovati onoliko koliko ona postuje tebe

isto ko sto coveka treba postovati onoliko koliko te postuje

princip reciprociteta

lopovsku izdajnicku i kriminalizovanu drzavu koja potkrada i unistava sopstvene gradjane moze da postuje samo neko ko je budala

isto ko sto coveka koji ga unistava i potkrada moze da postuje i ceni samo neko ko je lud

dal si ti lud ili budala proceni sam. ja znam da ja nisam
 
ti ljudi ne kradu nego prenose robu preko administrativne linije bez placanja poreza drzavi.

nikom nista nisu oteli samo nisu dali drzavi PDV

to je prava istina

da ovamo imamo 20 fabrika koje rade i da ti ljudi imaju mogucnost izbora,
ja bi ih prvi osudio. posto nemaju drugog izbora i mogucnosti - sta da rade?

jel bi bio srecan da umiru od gladi? :roll:

Pa ta bagra nikada nije nista ni radila, ni pokusavala da radi.........najjaci je ovaj zahtev iz Mitrovice, od pre neki dan, da svaki punoletni stanovnik Mitrovice dobija prosecnu platu iz budzeta, samo zato sto je tamo............:dash:
 
to meso iz madjarske ubacuju ljudi iz subotice. a ovi ovamo kod nas rade sa srbima sa kosovske strane.

sta bi ti njima preporucio da rade ,kako da hrane porodice?

jer posto posla nema imaju 3 izbora:

- da prose
- da kradu i otimaju od drugih ljudi
- da svercuju i na taj nacin uskracuju drzavi njen prihod po osnovi carina i pdv-a

sta im preporucujes?

Eto, ja bi im to preporucio, i to iskljucivo po Beogradu i njegovim "elitnim" naseljima :mrgreen:
 
to meso iz madjarske ubacuju ljudi iz subotice. a ovi ovamo kod nas rade sa srbima sa kosovske strane.

sta bi ti njima preporucio da rade ,kako da hrane porodice?

jer posto posla nema imaju 3 izbora:

- da prose
- da kradu i otimaju od drugih ljudi
- da svercuju i na taj nacin uskracuju drzavi njen prihod po osnovi carina i pdv-a

sta im preporucujes?


........da uzmu start up kredite, da iz fonda za nerazvijene uzmu jos kinte, da se udruzi deset tih lopova i svercera, i da otvore proizvodnju metli ili cetki...........:think:

Ali, yebiga, mora da se radi.......ovako, svercijana sa siptarima, lova do krova, droga , pice, malboro , suzuki.............brane srbiju , junaci..........:hahaha:
 

Back
Top