Matura

ja sam kupila slatku rozo belu suknjicu,belu majicu...bas sam slatka kad se obucem! :wink: i kupila sam rozo bele papucice!Medjutim,one su na stiklicu,a ja ne znam da hodam na stiklama!!! :oops: i sad setam po stanu,vezbam!Fali mi tasnica i nakit!Moracu sad u subotu da se setam,opet,po BGDu da i to kupim!Sta si ti kupila?
 
I kod mene su svi poludeli i samo o tome pricaju,svi cekaju 7.06.
Cak su mene zaludeli maturom,a meni to nikada nije bilo toliko vazno.
Ja sam kupila samo suknju,moram da nadjem i ostalo.


A sa kim idete? Ja idem sa najboljim drugom.
 
Ja nishta nisam kupila samo mi je pre neki dan stigao paket od bake.Bele pantalone i beli sako(ako se to tako zove)koji je kratak i na sredini ima plocu sa cirkonima,sandale iste spicaste i imaju opasnu potpetnicu...
Ma solidna kombinacija ali me niko nishta nije pitao,samo kupila i poslala,sa sve ispostavljenim racunom...
nije ni meni lako...
 
bleach:
Sasha85:
Moje odeljenje ne ide na maturu... :? :(

A i jos bolje... Ne bih ja mogla u cipelicama i suknjici da izdrzim celo vece...
kako to...?! :?
mislim, da ne idete...
a meni, iskreno, ne znam zasto, matura uopste nije velika stvar... :roll:

Glupost... Neki zbog razrednog... Neki zbog para... Neki,eto... Nemaju razlog... Jednostavno ne idu...

Meni isto matura nista ne predstavlja... Ako vec hocemo okupljanje,mozemo nesto sami da organizujemo... Ali je jako ruzno sto mi nismo uspeli da budemo pravo odeljenje i da budemo jedini koji ne idu na maturu...
 
Е ја ћу мало мање да чекам од вас...
Нама је матура 2.6.
Једва чекам...
Купила сам светло плаву хаљину на бретеле,баш ми се свиђа...опуштена је,није сувише свечана...
МОрам и да купим сандале,знам и које ћу,и остаје само накит да се купи.А онда на шишање и те ствари :D :D
 
Bliznakinja:
Е ја ћу мало мање да чекам од вас...
Нама је матура 2.6.
Једва чекам...
Купила сам светло плаву хаљину на бретеле,баш ми се свиђа...опуштена је,није сувише свечана...
МОрам и да купим сандале,знам и које ћу,и остаје само накит да се купи.А онда на шишање и те ствари :D :D
A haljinica je malo ispod kolena..ili iznad?Zaboravih...I mnogo ti slatko stoji! (Proverena informacija) :P :)
 
Bliznakinja:
Е ја ћу мало мање да чекам од вас...
Нама је матура 2.6.
Једва чекам...
Купила сам светло плаву хаљину на бретеле,баш ми се свиђа...опуштена је,није сувише свечана...
МОрам и да купим сандале,знам и које ћу,и остаје само накит да се купи.А онда на шишање и те ствари :D :D
A haljinica je malo ispod kolena..ili iznad?Zaboravih...I mnogo ti slatko stoji! (Proverena informacija) :P :)
 
Sasha85:
bleach:
Sasha85:
Moje odeljenje ne ide na maturu... :? :(

A i jos bolje... Ne bih ja mogla u cipelicama i suknjici da izdrzim celo vece...
kako to...?! :?
mislim, da ne idete...
a meni, iskreno, ne znam zasto, matura uopste nije velika stvar... :roll:

Glupost... Neki zbog razrednog... Neki zbog para... Neki,eto... Nemaju razlog... Jednostavno ne idu...

Meni isto matura nista ne predstavlja... Ako vec hocemo okupljanje,mozemo nesto sami da organizujemo... Ali je jako ruzno sto mi nismo uspeli da budemo pravo odeljenje i da budemo jedini koji ne idu na maturu...
ali ipak velika matura.. ne znam
 
Sasha85:
Moje odeljenje ne ide na maturu... :? :(

A i jos bolje... Ne bih ja mogla u cipelicama i suknjici da izdrzim celo vece...

I nije ti zao sto ne ides,mislim kakve veze ima ti si mogla da odes u patika ako e ti tako osecas udobno?!Mislim sto da ne,meni bi makar bilo zao! :roll:
 
Crazy_creature:
Bliznakinja:
Е ја ћу мало мање да чекам од вас...
Нама је матура 2.6.
Једва чекам...
Купила сам светло плаву хаљину на бретеле,баш ми се свиђа...опуштена је,није сувише свечана...
МОрам и да купим сандале,знам и које ћу,и остаје само накит да се купи.А онда на шишање и те ствари :D :D
A haljinica je malo ispod kolena..ili iznad?Zaboravih...I mnogo ti slatko stoji! (Proverena informacija) :P :)
Who i can see here.Hello Crazy!! :D :D
 
Crazy_creature:
Bliznakinja:
Е ја ћу мало мање да чекам од вас...
Нама је матура 2.6.
Једва чекам...
Купила сам светло плаву хаљину на бретеле,баш ми се свиђа...опуштена је,није сувише свечана...
МОрам и да купим сандале,знам и које ћу,и остаје само накит да се купи.А онда на шишање и те ствари :D :D
A haljinica je malo ispod kolena..ili iznad?Zaboravih...I mnogo ti slatko stoji! (Proverena informacija) :P :)
Хахахаха...види ти ову малену..
Откуд ти овде?
хаљина је изнад колена... :D
 
mortishaaa:
Sasha85:
bleach:
Sasha85:
Moje odeljenje ne ide na maturu... :? :(

A i jos bolje... Ne bih ja mogla u cipelicama i suknjici da izdrzim celo vece...
kako to...?! :?
mislim, da ne idete...
a meni, iskreno, ne znam zasto, matura uopste nije velika stvar... :roll:

Glupost... Neki zbog razrednog... Neki zbog para... Neki,eto... Nemaju razlog... Jednostavno ne idu...

Meni isto matura nista ne predstavlja... Ako vec hocemo okupljanje,mozemo nesto sami da organizujemo... Ali je jako ruzno sto mi nismo uspeli da budemo pravo odeljenje i da budemo jedini koji ne idu na maturu...
ali ipak velika matura.. ne znam

Znam... Glupo je... Ruzno... Ali sta da se radi...
 
Extreme_Girl:
Extreme_Girl:
Sasha85:
Moje odeljenje ne ide na maturu... :? :(

A i jos bolje... Ne bih ja mogla u cipelicama i suknjici da izdrzim celo vece...

I nije ti zao sto ne ides,mislim kakve veze ima ti si mogla da odes u patika ako e ti tako osecas udobno?!Mislim sto da ne,meni bi makar bilo zao! :roll:

E da,pa mozda ti drustvo i nije neko,pa ti uwstvari i nije do mature? :roll:

Nisam ja rekla da su meni problem pare... To su drugi rekli...
I kako mi nije zao... Stvarno je sramota da ne idemo... Ali sta da se radi...
 
The Last Unicorn:
I kod mene su svi poludeli i samo o tome pricaju,svi cekaju 7.06.
Cak su mene zaludeli maturom,a meni to nikada nije bilo toliko vazno.
Ja sam kupila samo suknju,moram da nadjem i ostalo.


A sa kim idete? Ja idem sa najboljim drugom.

meni je matura 6.6.(meni je mala matura... :oops: ),idem sa drugom...nabavice mi jugica...
tako da cu se,osecam,strava provesti!!!

Lepo se i vi provedite,pa dajte utiske... :wink:
 
The Last Unicorn:
I kod mene su svi poludeli i samo o tome pricaju,svi cekaju 7.06.
Cak su mene zaludeli maturom,a meni to nikada nije bilo toliko vazno.
Ja sam kupila samo suknju,moram da nadjem i ostalo.


A sa kim idete? Ja idem sa najboljim drugom.
Bas tebe briga,meni je najvazniji prijemni toga dana.Eeeeee,tako ti je to. :D
 
The Last Unicorn:
I kod mene su svi poludeli i samo o tome pricaju,svi cekaju 7.06.
Cak su mene zaludeli maturom,a meni to nikada nije bilo toliko vazno.
Ja sam kupila samo suknju,moram da nadjem i ostalo.


A sa kim idete? Ja idem sa najboljim drugom.

Kako sa kim?Mi cemo svi zajedno onako zablokirati ulice i tako do mesta gde slavimo.
 
Ako mi matursko vece bude bar upola dobro kao poslednji dan skole, bice super. Jao, kako ovaj kraj tesko podnosim :cry: :cry: :cry: :cry: Juce i danas kao da je sve nekako prazno jer nema skole :( Ali imamo ispit iz srpskog u subotu, pa cemo da se vidimo opet svi :) (sta sam dozivela :roll: da jedva cekam da idem u skolu, da jedva cekam subotom da idem u skolu i da jedva cekam ispit ).....Ima jos 3 nedelje do maturskog, pa ima vremena i za kupovinu......Meni je sve po gradu isto.....modeli, boje, materijali......Boze, svi ce biti uniformisani :roll:
 
Cheaf:
The Last Unicorn:
I kod mene su svi poludeli i samo o tome pricaju,svi cekaju 7.06.
Cak su mene zaludeli maturom,a meni to nikada nije bilo toliko vazno.
Ja sam kupila samo suknju,moram da nadjem i ostalo.


A sa kim idete? Ja idem sa najboljim drugom.
Bas tebe briga,meni je najvazniji prijemni toga dana.Eeeeee,tako ti je to. :D

EEEEEEEE,a ja 5. i 6. juna polazem prijemni.
 
Jaoo....hocu i ja maturu... :cry: :cry:

Imala sam dvije,i na zalost necu vise ni jednu... :cry:

Samo da vam kazem,pogotovo slavljenicima male mature,nemojte se puno opterecavati izgledom,nego se trudite da se sto bolje provedete! :wink:

Moja sestra ima malu maturu sad u petak,ja necu biti tu,ali vidjela sam sta ce obuci....
Preslatka je u haljinici boje trule visnje.... :P

pozdrav svima,i nadam se da cete se super provesti! :)
 
mystical_ocean:
Jaoo....hocu i ja maturu... :cry: :cry:

Imala sam dvije,i na zalost necu vise ni jednu... :cry:

Samo da vam kazem,pogotovo slavljenicima male mature,nemojte se puno opterecavati izgledom,nego se trudite da se sto bolje provedete! :wink:

Moja sestra ima malu maturu sad u petak,ja necu biti tu,ali vidjela sam sta ce obuci....
Preslatka je u haljinici boje trule visnje.... :P

pozdrav svima,i nadam se da cete se super provesti! :)
Pa ja nisam imao nikakvu maturu.
 

Back
Top