Korupcija

Ne znam o cemu pricate. Nalazimo se u drzavi u kojoj su uhapsili gradonacelnika Zrenjanina zbog korupcije. Sta vi mislite da u vasoj Rusiji i na Kubi nema korupcije ?? Toga ima svuda.

:D
 
Tako je.

A pošto ovi dripci iz EU stalno insistiraju da donesemo mere protiv korupcije - dokazuju da nam nisu prijatelji jer ne vide isto što i mi ... :hahaha:

Ne nama samo traze Mladica i Hadzica i da priznamo Kosovo kao nezavisno i da preuredimo zakone po njihovom primeru i da zakone primenjujemo i da sprovedemo potrebne mere za zastitu granice kako bi nam ukinuli vize i da ne pricamo o zlocinima nad Srbima jer za to nije vreme i da imamo urednu i po MMF ustrojenu privrednu i fiskalnu i monetarnu politiku.

A smanjenje korupcije ne traze jer je nemamo.
:P
 
Ne nama samo traze Mladica i Hadzica i da priznamo Kosovo kao nezavisno i da preuredimo zakone po njihovom primeru i da zakone primenjujemo i da sprovedemo potrebne mere za zastitu granice kako bi nam ukinuli vize i da ne pricamo o zlocinima nad Srbima jer za to nije vreme i da imamo urednu i po MMF ustrojenu privrednu i fiskalnu i monetarnu politiku.

A smanjenje korupcije ne traze jer je nemamo.
:P
Ipak sam u pravu, imaš falinke ... :lol:

Hadžić i Mladić su samo deo uslova (da ne kažem obaveza) ...

I u praksi je već pokazano da ne poštuju ni samog Tadića i njegovu stranku - 100 puta su ga već zaye8ali ...
 
Корупције кода нас нема,народ је толико савестан да је то искористио а знасе и да смо толико антикорупционашки настројени да би сви којима случајно неко понуди мито сами себе пријавили.
Коупцију смо искоренили у здравству милицији,правосуђу,просвети поготову на универзитетима ,органима власти,политичари су први искоренили мито и корупцију у својим редовима .Остало је још малон трагова у народу и ми ћемо и у народу искоренити корупцију па макар морали да искоренимо и сам народ
 
Poslednja izmena:
Detektor lazi ili poligraf sto mu dodje na isto,koristi se
uveliko.
Nazalost kao da je a mozda i jeste,izum za sirotinju i boraniju koja se ogresi o zakon.
Kako bi bilo veselo,objaviti rezultate:
-jednog opstinskog suda gde su sve sudije prosle detektor lazi.
-jedne policijske stanice,gde su na detektor lazi prosli policajci
-jedne skole
-poslanika skupstine
-itd.............

I svi odgovorili na pitanje dali ste nekada primili mito,dali ste nekada prekrsili svoja ovlascenja
itd.
Ko se usudjuje da prognozira na sledece odgovore:
1.) koliko procenata detektor lazi pokazuje LAZ
1)..........................................................ISTINA
Moja procena je:
1) LAZ----- 85%
2) ISTINA-- ostalo

Jesam li preterao ?
 
Ipak sam u pravu, imaš falinke ... :lol:

Hadžić i Mladić su samo deo uslova (da ne kažem obaveza) ...

I u praksi je već pokazano da ne poštuju ni samog Tadića i njegovu stranku - 100 puta su ga već zaye8ali ...

Ko je rekao da traze SAMO Hadzica i Mladica? Procitaj ceo post please . ;)

A ovde sto je crvenije to je korupcija veca... a sto je zelenije to je manja... ovo sto pise Tadic nikolic to je greska neka.. to ne gledajte. :)

2008-serbia-second.PNG
 

Back
Top