ns gimnazije

  • Začetnik teme SREDNJOSKOLAC
  • Datum pokretanja
S

SREDNJOSKOLAC

Gost
Dobar dan zelim svime. Ja sam srednjoskolac koji ove godine treba da se upise u neku novosadsku gimnaziju. Molio bih vas da mi pomognete svojim komentarima da tu odluku donesem brzo, ali i sda ta skola bude dobra!
Dve gimnazije izmedju kojih se dvoumim su ISIDORA SEKULIC I JOVAN JOVANOVIC ZMAJ, drustveno jezicki smer
 
Decko predlazem da odes najpre u Njegosevu ambulantu da ti daju uput pa pravac Klinicki centar pa vidi dal ces na neurologiju ili psihijatriju.

Srednjoskolac koji upisuje gimnaziju ?

ipak psihijatrija... :lol:
 
boze, koja sam budala. ja sam osmi razred, ali svi toliko pricaju srednjoskolac, srednjoskolac, da sam ja to tako poprimio. Izvinjavam se!
a nisam siguran kome treba psihijatrija, meni ili tebi! Ne kapiras kad se neko zbuni! :o
 
Bolja ti je Zmajeva,poznajem neke koji su tamo i kazu da je cool.Moja drugarica je bila u subotu kad je bilo znas ono "otvorena vrata" i kaze da je odlicno. :wink:
A kad sam zvala Isidorinu da se raspitam samo su mi kulturno spustili slusalicu!
 
Ne znam bash ja imam drugaricu u Tozinoj i bila sam par puta.Primetila sam snobovsku atmosferu...sve mamina i tatina bogata decica...cast izuzecima.Cini mi se da je Jovina ipak opustenija
 
Mislim da je poenta u tome da Tozina pruza izuzetno dobro obrazovanje za dalje shkolovanje,a ne da li je puna snobova - shto niko ne osporava,jel'... :lol:
Ali,ukoliko neko planira-shto je i normalno-da nastavi shkolovanje posle gimnazije-Tozina je super kao osnova za fax...ili vishu... :wink:
 
Ja sam zavrsila Jovinu gimnaziju, drustveni smer, iako sam se do poslednjeg dana pred upisivanje dvoumila izmedju nje i Isidorine...

Iskreno, Isidorina je laksa za zavrsiti!!!
 
Neko je spomenuo spustanje slusalice u Isidori...
Ja sam iz Sombora i idem u ovdasnju gimnaziju. Otac moje drugarice iz odeljenja dobio je prekomandu u NS i onda su njeni zvali sve skole da vide gde ona eventualno moze da se upise (zato sto joj je prvi jezik nemacki, a drugi engleski). U Isidori su bili najneljubazniji i vrlo osorni. Videla sam u novinama da je ove godine najmanji broj bodova 96. Lepo je sto tu idu pametna i vredna deca (u Somboru je na prirodnom smeru najmanji broj prosle godine bio 50 i nesto :shock: ) ali onda bi skola morala da poradi i na svom imidzu, a spustanje slusalice i nespremnost na (kulturan) razgovor sigurno ne doprinosi boljem imidzu skole.
 
Ja sam prošle godine bila u obilasku srednjih škola...taj dan su bile predviđene 2 gimnazije: Jovina i Isidorina. Ja sam baš htela da se upišem u Isidorinu. Ali kada sam tamo došla bili su veoma neljubazni i direktorica nam je zalupila vrata ispred nosa. Uglavnom, sama sam se prošunjala kroz školu sa društvom i skroz je bezveze. Posle toga bio je prijem u Jovinoj u svečanoj sali. Bilo je fantastično. Čak je i hor pevao :D I toda sam odlučila: ovo je škola za mene :D iz moje osnovne su svi upisali tu gimn, sem njih troje koje su otišli u Isidorinu :shock:
 
'Isidorina' nije trazila 96, vec 93.86. Ja imam 94.50 i upisao sam se. Pa, meni izgleda Ok skola, vec sam upoznao neke ljude, mislim da ce sve biti OK.
 

Back
Top