Gde ste bili na danjašnji dan , krajem prošloga veka???

Ajde , politicari, setite se gde ste bili na danasnji dan. 91. godine?????:think:

Licno mislim da je vecina Vas , koji tako revnosno bistrite svetsku i domacu politiku, sa naglaskom na pre i post milosevicevsku Srbiju, tada piskila u pesku , ili kakila na noshi......;)

Нисмо сви стојали у пионирским стројевима као ти, па нисмо ни имали потребу да се бунимо што Слобино го.вно има другачији мирис од говн.ета ћопавог Хрвата у коме си страствено уживао педесет година. Ј.б.г. генерацијски јаз, сваком своје го.вно дуња.
 
Poslednja izmena:
Ajde , politicari, setite se gde ste bili na danasnji dan. 91. godine?????:think:

Licno mislim da je vecina Vas , koji tako revnosno bistrite svetsku i domacu politiku, sa naglaskom na pre i post milosevicevsku Srbiju, tada piskila u pesku , ili kakila na noshi......;)

БГД, 09.03.1991 БИО НА ДЕМОНСТРАЦИЈАМА ЗА РАЗЛИКУ ОД ТЕБЕ! И НИШТА СЕ НИЈЕ ПРОМЕНИЛО!:gace:
 
Išao na svoju prvu intervenciju interventnog voda graničnog bataljona na karaulu Strezimir na albansku granicu.
Naši se na karauli ponapijali, pa pjanog kuvara nervirao šiptarski hodža što je drečao na minaretu u selu sa šiptarske strane, te čovek uzeo nečiji snajper iz soške, naslonio na zid i... hodža više nije drečao. Ali su onda Šiptari napali karaulu.
Tako da mi je taj dan bio mnogo interesantan, te mi je dešavanje u Beogradu nakon toga izgledalo kao glupiranje dokonih Beograđana.
 
Bio sam u vojsci, a da nisam bio bi na mitingu u BG... Puno mojih drugara su tog dana bili na mitingu, pa su mi posle prepričavali šta se dešavalo...

Tad smo se uglavnom svi ložili na kralja trgova i srpskog mesiju...

trojka.jpg
 

Back
Top