svastika

hi man:
Zveknuti svastiku ili ne, sta vi mislite o tome?

Pa ako ste svi vec pomalo zveknuti onda i ne moze da bude velike stete... :twisted:
Ti zveknut, dok razmisljas o tome, svastika zveknuta dok ti daje povoda da razmisljas ... a zena zveknuta, dok je izabrala tebe tako zveknutog!
 
Mislim da je glupoi razmishljati na tu temo ako ti daje povada da je zveknesh onda je to normalno i da uradish samo nemoj da te navuce pa da kad krenesh daje zvekecesh ona ti zvekneshamarcinu...

Budi siguran da ona to stvarno zeli pa je zvekni!!!

p.s.kad ja mogu da zveknem tastu mozesh i ti nju!!!

Srecno
 
Mislim da je glupoi razmishljati na tu temo ako ti daje povada da je zveknesh onda je to normalno i da uradish samo nemoj da te navuce pa da kad krenesh daje zvekecesh ona ti zvekneshamarcinu...

Budi siguran da ona to stvarno zeli pa je zvekni!!!

p.s.kad ja mogu da zveknem tastu mozesh i ti nju!!!

Srecno :roll:
 
Ako ti je za utehu ja sam kumu u periodu od 3 meseca, a zena i ona nerazdvojne od 5 godine, pa ti vidi! Nisam normalan, ali je bilo dobrrrrrrooooooooo... :twisted:
 
maxxx:
Mislim da je glupoi razmishljati na tu temo ako ti daje povada da je zveknesh onda je to normalno i da uradish samo nemoj da te navuce pa da kad krenesh daje zvekecesh ona ti zvekneshamarcinu...

Budi siguran da ona to stvarno zeli pa je zvekni!!!

p.s.kad ja mogu da zveknem tastu mozesh i ti nju!!!

Srecno
:shock: :shock: :shock: :!:
 
ja sam razvlaio snaju pa su mi razvalili vilicu, burazer ne razgovara samnom, a nema ni zenu,sta da se radi! To je zivot, a ti kako hoces! :twisted: :wink:
 
Sta reci na ovaj topik?

Covek je gori od zivotinje samo ako to sebi dozvoli........VELIKI GREH I SRAMOTA DA SE NE POZNA GRANICA KOJA VAS ODVODI U LUDILO,SVE VAS KOJI TAKO NESTO CINITE.
 

Back
Top