A Јеел може мaло национализма?

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Branko Kocka u venu se bocka.
Kad sam bio mali, bile su mi odvratne sve decije emisije, osim naučnih emisija i kvizova. Mogao sam da gledam i crtane filmove, ali ne one debilne tipa kao sad Teletabisi, nego Sandokana, Flinkstonovih, Alfreda...

P.S. Jedan je Opstanak! BK televizija!

Не дирајми у Бранка да ти неби дошо у Банат и извуко ти уши
 
Iskreno meni su te emisije o deci uvek bile jezive dok sam bila mala. Ne znam zasto., nekako sam se gnusala te nase dece. Pogotovu one u predskolskom. Onako sam ih se bas plasila, vec sam ja tada znala da je to narod, masa. koja ce jednog dana polagati pravo n anesto. I nisu mi bas bili dragi. Ai ti roditelji i sve to je bilo jezivo :D. Tako da sam te nase emisije o deci uvek izbegavala. Ai ove strane :D
 
Iskreno meni su te emisije o deci uvek bile jezive dok sam bila mala. Ne znam zasto., nekako sam se gnusala te nase dece. Pogotovu one u predskolskom. Onako sam ih se bas plasila, vec sam ja tada znala da je to narod, masa. koja ce jednog dana polagati pravo n anesto. I nisu mi bas bili dragi. Ai ti roditelji i sve to je bilo jezivo :D. Tako da sam te nase emisije o deci uvek izbegavala. Ai ove strane :D
У није теби било лако скојевка,а није ни данас,мани мало игре речи и ти и робот сте мале маце,нама Лавовима треба већа
 
Iskreno meni su te emisije o deci uvek bile jezive dok sam bila mala. Ne znam zasto., nekako sam se gnusala te nase dece. Pogotovu one u predskolskom. Onako sam ih se bas plasila, vec sam ja tada znala da je to narod, masa. koja ce jednog dana polagati pravo n anesto. I nisu mi bas bili dragi. Ai ti roditelji i sve to je bilo jezivo :D. Tako da sam te nase emisije o deci uvek izbegavala. Ai ove strane :D

pa kad si odrasla na pokemonima i dragobalzima i štatijaznam još kakvim karakondžulama.

čuj gnuša se djece:hahaha::hahaha:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top