Kraljevo: Gradonačelnik iz DS-a?-Izdaja DSS-a!

Maksim 3

Iskusan
Poruka
5.334
Sada je vec sve jasno,DSS je izdao svog koalicijonog partnera Velju i definitvno se prikljcio "izdajnicima i stranim placenicima" iz ZES-a.
Izdao je i ove DSS portparole sa ovog foruma koji su tvrdili da od toga nema nista i da je to samo novinarska patka.:dash:
Iskreno se nadam ,da ce neko iz te stranke obavestiti i sefa DSS-a o ovoj izdaji ,posto on jadnik nikad nije obavesten,bez obzira o cemu se radilo.

Pre par dana sam procitao interviju Tome "grobara",gde on kaze da je Velja i njegova porodicna stranka dobrodosao partner SNS-u...po tome se moze zakljuciti,da su odnosi u tkz."narodnjackoj" koaliciji na vrlo niskom nivou i da su posle ove izdaje DSS u Kraljevu na ivici pucanja,a to ujedno znaci i povratak DSS u svoj kombi iz ´90.god. proslog veka iz kojeg ih je sa dobrom namerom izvukao pokojni Djindjic.:bye::bye::bye:

Kraljevo: Gradonačelnik iz DS-a?
9. mart 2009.
http://www.b92.net/info/komentari.php?nav_id=349030#hrono
Gradski odbor DS-a iz Kraljeva za gradonačelnika tog grada predložio je svog potpredsednika Ljubišu Simovića.

Simović je rođen u Kraljevu i po zanimanju je istoričar umetnosti, a predlog za njegovo imenovanje na mesto gradonačelnika biće razmatran na Glavnom odboru Demokratske stranke. Odbornici SPS-a i DSS-a, koji su posle izbora u maju 2008. bili u koaliciji sa SRS-om i NS-om u Kraljevu, izašli su iz te koalicije i formirali su novu skupštinsku većinu.

Prema dogovoru nove većine u Skupštini Kraljeva, koju čine lista Za evropsku Srbiju, Socijalistička partija Srbije, Demokratska stranka Srbije i grupa građana Pokret za Kraljevo, mesto gradonačelnika pripada DS-u, a prvi čovek grada biće biran na sledećoj sednici Skupštine.

Za predsednika Skupštine Kraljeva nedavno je izabran odbornik Srpskog pokreta obnove Milimir Šljivić.

On je izabran glasovima odbornika iz koalicije Za evropsku Srbiju, kao i odbornika SPS-a, DSS-a i grupe građana Pokret za Kraljevo.

Posle smrti gradonačelnika Kraljeva Miloša Babića, iz Nove Srbije, tu dužnost obavlja zamenica gradonačelnika Vesna Vukajlović, iz Srpske radikalne stranke.
 
Poslednja izmena:
Marsaj ti svog tatu i mamu ,a ne mene...pa da ,zbog takvih pametnjakovica kao sto si ti moram da obracam paznju na svaku napisanu rec...tja....komentarisi ako sta imas ,a ako ne...ti produzi dalje.....:bye::bye:

P.S.ispravio zbog drugih ,ne zbog....:orkestar::orkestar:..tamburasa iz srs-a....:kafa::kafa:

:rotf::rotf::super::super:
HAHAHA pa nije to prosta omaska u kucanju, to je ocigledna nepismenost
I sta ima nepismena osoba da diskutuje o politici?
 
:rotf::rotf::super::super:
HAHAHA pa nije to prosta omaska u kucanju, to je ocigledna nepismenost
I sta ima nepismena osoba da diskutuje o politici?

Uh nemoj molim te,ti si mi "politicki pismen" u p.m....lepo sam te zamolio,ako imas sta da napises na ovoj temi izvoli,ako ne.....:bye::bye::bye..i zaboravi te sitne provokacije,ne mozes da me iznerviras,pogotovu ne vi "politicki pismenjakovici" iz SRS-a koji se i dalje kunete u sofera Todorovica,turistickog vodica Jovanovicku,jarana sa srednjom upravnom Mircica..itd.itd...:kafa::kafa:
 
Ma nije strašno, zamisli ima onih što su pismeni, pa postave temu u kojoj optužuju ministra policije i srpsku vladu zato što je neki ludak odsekao sebi jajca, pa i dalje diskutuju o politici.
Jel možeš TO da zamisliš?:mrgreen:

Naravno da mogu, ako je vest obajavljena kao pokusaj pljacke uz sakacenje napadnutog.
A ovo je vec nepismenost, ovde nema opravdanja. Naravno nema opravdanja ni za tebe koji si se reklamirao kao veliki berzanski ekspert da bi se naposletku svako tvoje predvidjanje i savet pokazalo kao potpuno pogresno.
 
Sta na ovo sve kaze mlohavi?:think:



2hyvyphz.jpg
 
Naravno da mogu, ako je vest obajavljena kao pokusaj pljacke uz sakacenje napadnutog.
A ovo je vec nepismenost, ovde nema opravdanja. Naravno nema opravdanja ni za tebe koji si se reklamirao kao veliki berzanski ekspert da bi se naposletku svako tvoje predvidjanje i savet pokazalo kao potpuno pogresno.

Ma bitno je da si ti to pravilno tumacio:mrgreen:
Sto se tice berye, o tome mozemo da nastavimo na nekoj drugoj, prikladnijoj temi, ali kad naucis razliku izmedju brokera, investitora, i ostalih ucesnika u trgovini, kao i kad naucis kako i gde se gledaju obimi, secam se onda da si omanuo za jedno 200 miliona, a tako si se zaleteo da me demantujes:bye:
 

Back
Top