Hilari duff barbi svet tinejdzerki

Tuzni_patak

Elita
Poruka
18.247
Uspesna decija glumica je kad je porasla , kao i mnogi pre nje , izostala sa kvalitetom za odrasle uloge....

Medjutim pocela je sa tinejdz kreacijama sa teksasom, krpicama, zatim i ekvivalentnim barbikama za skoro svaki svoj model i dizajn u odeci.....
Zatim duff kartica za trosenje u buticima, naravno sa tatinom dozvolom (zvanicna visa kartica za maloletne, samo sto je potrebna dozvola roditelja)
Pravi neke decije serijice , ali za svako pojavljivanje dobija 2mil $ (ne znam verodostojnost, ali tako pise)....

Poludese mladji tinejdzeri za njom....i muski i zenski....
Najjaca je u uzrastu od 6 do 13 godina....tu rastura....
 
smejete se, a vidim i vi kradete bravo deci ( : ja sam bio na gugletu i dalje ne znam ko je...samo znam da je barbika juče proslavila 50 rođendan..
Pravi neke decije serijice , ali za svako pojavljivanje dobija 2mil $ (ne znam verodostojnost, ali tako pise
stvarno nevjerojatno... ali sve fore za uzimanje novaca tinejžerima pale i sve su jednostavne..
 
Poslednja izmena:
Izvor je filmski zurnal sa jednog sajta...a meni je dafovka bila jedino dobra kao dete u filmu cody banks....
BBC je imao juce prekljuce emisiju gde je pozvao unuku tvorca barbike koja slavi 50 godina (unuka ima 43 , jer pomenu da je vec sedam godina bila barbi kad se rodila.......)

Bravo je nekad bio dobar, debeo sa posterima, a onda sam slucajno dobio neku pretplatu preko coca cole i odustao od brava jer je stizao kao blic....10 listova sa cudnim naslovima....
Od svih tih novih publikacija koje mi stizu, ostavile su utisak samo jedna zenska novina , ali cudna,hotelski enterijer, i jedan arhitekturno stilisticki casopis, ah da naravno i composit materials i smart cards....
Cisto sumnjam da bi ovakva informacija pisala u bravu....
Narocito ne bi bisala sa dodatkom da kvazi decije serije (b i C rang decijih serija, bolje pravi decija televizija i onaj leptiric televizija na tv....) donose toliko kesha glavnoj glumici ...

Ovo se potpuno slaze sa mojom teorijom hijarahije slabosti....(pored hijararhije snage i kvaliteta , ja se za igru poigrao okrenuvsi sve tumbe i gledajuci kroz hijararhiju slabosti).
Sve u cilju decentracije i prateci logiku definisanja pojmova kod coveka (pozitiv, negativ negativa, komparativ ....)

Ali to nek ostane za filozofiju...
 
054.jpg

Koliko je mala, u kutijicu bi stala....
 

Back
Top