potreba za istinom - da /ne

znaci ja imam para mogu da ti radim sta hocu i ..dokle moze ( s tim se slazem kako se dogovore )

ili ja sam dzuekla ali ima frenda moda pa ako mi se svidis cuvacu te ili zgaziti ,dovoljno se razume ?

---------->>zbog cega fuxa sa 2 kondoma je losija osba kao lichnost od ove na poziciji da bolje zivi a takodje to radi i diskretnije cuva ili ne cuva mozda ?
 
znaci ja imam para mogu da ti radim sta hocu i ..dokle moze ( s tim se slazem kako se dogovore )

ili ja sam dzuekla ali ima frenda moda pa ako mi se svidis cuvacu te ili zgaziti ,dovoljno se razume ?

---------->>zbog cega fuxa sa 2 kondoma je losija osba kao lichnost od ove na poziciji da bolje zivi a takodje to radi i diskretnije cuva ili ne cuva mozda ?

..... na koju si ljut vishe?
aristotel kazze neshto poput ovog (parafraziram: ....da je umeće biti ljut na pravu osobu u pravo vreme s pravim razlogom ....)

nemoj da se nervirash, otkriće se sama Ta fuxa kako je nazivash (ako sam bjizu, pecni me!) i nemoj da se obaziresh na nju nego na sebe i one koje poshtujesh :!:
 
Have no fear Raymond is here... ili ono beše Raynold, jao, što nisam uzeo nik Rejnold, znao sam da sam nešto zaboravio, fak it. :(

Inače, ne znam šta da ti kažem za temu, osim... da... ima staleža, kasti, grupa, vatever... ne, nema razlike između onih sa diplomom i ne... i ne znam, to već zahteva dublju analizu, a ne mogu... aaa, boli me stomak.
 
naravno
ja sam bila potpuno razlicito promiskuitetna dok nisam dobila diplomu u odnosu na promiskuitet kome sam se odala kad sam dobila titulu
molim sta pricas to !? :eek:
Kao imaju potrebu a plase se istine
odlichno kazano :hvala:
a s kim se ti kacio, pa besan ?
:roll: stay in line
Baš i ne kapiram šta hoćeš da pitaš...

Nalazim da ljudi ne žele da se upuštaju u seksualne odnose sa bilo kim prosto iz razloga što im to predstavlja veći problem nego zadovoljstvo, ako si to hteo da... pitaš.
a sto se ne upustaju kad vec znaju jedni o drugima prljave stvari :lol: a nisam chak ni ja ukljucen u to nego oni sami izmedju
kao bogati i obrazovani protivu siromasnih i neskolovanih ?
ovi prvi su svakako nastraniji ali ne i promiskuitetniji
aaaa very good ! :twisted: da a posle im krivi ko kad ostanu same pa one ...ja kad trazim devojku u valjevo ona pita jel radis >? a matorka 5 godina starija i to njih dve iz gym-a obe imaju posao u drzavnoj obe oce odvojeno ne znam za grupu ali od toga nema vise ali za vise trazim nesto slichno meni i ko je tu lud :dash::dontunderstand::rotf:
 
molim sta pricas to !? :eek:

odlichno kazano :hvala:

:roll: stay in line

a sto se ne upustaju kad vec znaju jedni o drugima prljave stvari :lol: a nisam chak ni ja ukljucen u to nego oni sami izmedju

aaaa very good ! :twisted: da a posle im krivi ko kad ostanu same pa one ...ja kad trazim devojku u valjevo ona pita jel radis >? a matorka 5 godina starija i to njih dve iz gym-a obe imaju posao u drzavnoj obe oce odvojeno ne znam za grupu ali od toga nema vise ali za vise trazim nesto slichno meni i ko je tu lud :dash::dontunderstand::rotf:

ako si fan placanja za sex, ondak ces brzo resis
 
Ne vidim poentu kao zelis nekoga upoznati u pravom svetlu a ne zelis cuti istinu..i zelis da on tebe upozna iznutra kakav si a lazes ga..pa *** ko je tu lud..i kao nesto me slaze na pocetku sto saznam kasnije i sta sve je u redu..precutimo i plivamo u mutnom..vazi
 
Ne vidim poentu kao zelis nekoga upoznati u pravom svetlu a ne zelis cuti istinu..i zelis da on tebe upozna iznutra kakav si a lazes ga..pa *** ko je tu lud..i kao nesto me slaze na pocetku sto saznam kasnije i sta sve je u redu..precutimo i plivamo u mutnom..vazi
naprotiv sve ,mogu sve da podnesem jer znam da je olos ili osoba kojoj treba neka vrsta pomoci jel !? :neutral:
ali ukoliko mi se dopadne na nacin koji mi se ne svidja zelim je od sebe ,,ha nazalost Srbija je takva u bilo kom obliku zato se vrtim u jedan krug gde nema izlaza ..onda gledam sta mi je interesantno a ni tu ne vidim razliku ,gledam samo koja manje laze ,opet okruzenje fuuffff :klap: ovo meni :rumenko:
brate opet si prso

nisi smorila samo mene :confused:
vodi,prati ili se skloni puu 5:4 za mene :hahaha:
 

Back
Top