билдерана

Идете ли у теретану?


  • Ukupno glasova
    30
  • Anketa je zatvorena .
:D

Да, идем, али не у теретану, већ на фитнес.
Имам инструктора лично мог, који ми одреди шта ћу од вежби на ком тренингу да радим.
Одлазим сваки други дан (евентуално трећи).
Разлог одласка: потреба, вишак енергије.
 
Ne idem. Pre par zima sam svraćao malo u taj objekat, kao što da tražim ekipu za neke druge sportove, kad mogu sam da vežbam, ali sam shvatio da to nije za mene. Prvo što sam čipav da davam pare za hemiju i nervira me da slušam sve one koji se kunu da se urade samo prirodno, drugo što sam bio dovoljno baksuzan da naletim na jednu sa mešovitim terminima, a gomila bolida koji se šire pred ribama, odnosno ćurki koji se oduševljavaju time nije moje viđenje mesta u kojem bih provodio vreme. Da ne spominjem kako je demorališuće videti da žensko diže više od tebe. Tako da sam se posvetio drugim aktivnostima: ležanje u krevetu, net, kolači... Ne možemo svi da budemo lepo građeni i drago mi je što dajem svoj skroman doprinos proseku svetske populacije.
 
idem 5 puta nedeljno

a cilj mi je da nabacim misichne mase,
izdrzljivost u nogama i odRzavanje kondicije ..ukoliko budem radio ..nesto na leto trebace mi vise snage

zhao mi je sto sam izgubio 2 godine ali idem dalje

edit: greske u textu :mrgreen:
 
Poslednja izmena:
Ne idem. Pre par zima sam svraćao malo u taj objekat, kao što da tražim ekipu za neke druge sportove, kad mogu sam da vežbam, ali sam shvatio da to nije za mene. Prvo što sam čipav da davam pare za hemiju i nervira me da slušam sve one koji se kunu da se urade samo prirodno, drugo što sam bio dovoljno baksuzan da naletim na jednu sa mešovitim terminima, a gomila bolida koji se šire pred ribama, odnosno ćurki koji se oduševljavaju time nije moje viđenje mesta u kojem bih provodio vreme. Da ne spominjem kako je demorališuće videti da žensko diže više od tebe. Tako da sam se posvetio drugim aktivnostima: ležanje u krevetu, net, kolači... Ne možemo svi da budemo lepo građeni i drago mi je što dajem svoj skroman doprinos proseku svetske populacije.

mlakonja :thumbdown::rotf:
 
Jednom poceo pa odustao. Tamo sve moji pacijenti (misicavi muzjaci koji udaraju na znoj i karbamid) ili ti tipovi koji me zaposljavaju pa mi vec muka od njih. Ne mogu da ih gledam ni profesionalno ni privatno. Otisao u plesnu skolu! Sve zenskice ?! Mashala!
 
Ne idem. Pre par zima sam svraćao malo u taj objekat, kao što da tražim ekipu za neke druge sportove, kad mogu sam da vežbam, ali sam shvatio da to nije za mene. Prvo što sam čipav da davam pare za hemiju i nervira me da slušam sve one koji se kunu da se urade samo prirodno, drugo što sam bio dovoljno baksuzan da naletim na jednu sa mešovitim terminima, a gomila bolida koji se šire pred ribama, odnosno ćurki koji se oduševljavaju time nije moje viđenje mesta u kojem bih provodio vreme. Da ne spominjem kako je demorališuće videti da žensko diže više od tebe. Tako da sam se posvetio drugim aktivnostima: ležanje u krevetu, net, kolači... Ne možemo svi da budemo lepo građeni i drago mi je što dajem svoj skroman doprinos proseku svetske populacije.
U redu ako neko ne voli teretanu i ako mu više odgovara lenčareći život...
Ali postoje i ljudi sa predrasudama...
Ko kaže da se samo s hemijom postižu rezultati...? Postoji i prirodni način...duže traje, al je i rezultat večan...sport koji traži mnogo strpljenja i volje...
Ko kaže da se samo zbog pichaka podižu tegovi... ?
 
pa i neke vezbe u kucnoj varijanti...
To i ja kažem, ništa kao menjanje kanala na kablovskoj.
Ćurka.
Ko kaže da se samo s hemijom postižu rezultati...?
Svako ko zna išta o ljudskom telu. Mada je sav sport u qurtzu, doping ne priznaju samo oni koje još nisu otkrili.
Postoji i prirodni način...duže traje, al je i rezultat večan...sport koji traži mnogo strpljenja i volje...
A niko da uđe u gimnastičku dvoranu ili praktikuje neke ultimate discipline... jašta, čemu brzina, snaga, okretnost, spretnost, kad se to ne primeti kada se nakon treninga ne istuširaš, već samo navučeš drugu majicu i odeš u grad.
Ko kaže da se samo zbog pichaka podižu tegovi... ?
Jest vala, neki dižu i zbog drugih tipova, a ima i onih koji su zaljubljeni u sebe.
 

Back
Top