Rusi grade 3 nuklearna nosača zrakoplova

Nema nista od toga...osim ako ne naruce od Amerikanaca da im naprave.

Uuhuhu, nemoj molim te. Kad Amerikanci pokažu Boeing 707 Rusi se živi usеru! A tek Nimitz!!!:hahaha: ... A tek F-18!!!:hahaha::hahaha::hahaha:
map_of_american_isolationist_thinking.gif
 
A oni ce da ih naprave kad baba kurana,postane djevojka,daj ovo je isuvise smesna tema,pa ko jos veruje rusima,cim su ameri i nato digli frku oko gruzije,ovi se sasrali i obustavili vojne operacije,a i s Kosova su pobegli ko p....de,mogu oni i 20 nosaca da naprave ali dzabe im je Ameri ce da ih zgaze u narednih par decenija.
 
A oni ce da ih naprave kad baba kurana,postane djevojka,daj ovo je isuvise smesna tema,pa ko jos veruje rusima,cim su ameri i nato digli frku oko gruzije,ovi se sasrali i obustavili vojne operacije,a i s Kosova su pobegli ko p....de,mogu oni i 20 nosaca da naprave ali dzabe im je Ameri ce da ih zgaze u narednih par decenija.

Uz ruski nuklearni arsenal Ameri nece ni stici da krenu, a ne da ih zgaze...
 
A oni ce da ih naprave kad baba kurana,postane djevojka,daj ovo je isuvise smesna tema,pa ko jos veruje rusima,cim su ameri i nato digli frku oko gruzije,ovi se sasrali i obustavili vojne operacije,a i s Kosova su pobegli ko p....de,mogu oni i 20 nosaca da naprave ali dzabe im je Ameri ce da ih zgaze u narednih par decenija.

Ja bih rekao u narednih par godina.
 
A oni ce da ih naprave kad baba kurana,postane djevojka,daj ovo je isuvise smesna tema,pa ko jos veruje rusima,cim su ameri i nato digli frku oko gruzije,ovi se sasrali i obustavili vojne operacije,a i s Kosova su pobegli ko p....de,mogu oni i 20 nosaca da naprave ali dzabe im je Ameri ce da ih zgaze u narednih par decenija.

Bas umes da me nasmejes.
Nosaci,pitanje za vidovitu Zorku
Frka u Gruziji:D,pa da prepali se NATO armade i jenkija, pa jos i dalje drze jedinice na teritoriji Gruzije.
Nisu sa Kosova pobegli Rusi ,vec mi;)
Suma sumarum, ko na njih krene iz mesta je najebo.
 
Zivi u nadi i dalje,a da nisu pobegli s Kosova to malo izvini,pa oni su nas jos i navukli da potpisemo kumanovski sporazum u kojem su aktivno ucestvovali,a da je neko najebo iz mesta kad krene na njih,to si u pravu,mislim sta ce da radi s tolikim ljudima koje okupira,treba to nahraniti,nisu Rusi bas tako jaki kao sto misle mnogi a da igraju prljavo u to smo se uverili pa prodali su nas uvek kad su mogli,sta se sad desava kao ponovo ce da proradi savet nato-rusija,a da vidim njih da se biju 78 dana sa amerima i nato,a trupe drza samo u juznoj osetiji i abhaziji a ne u gruziji,sta je sa Sakasvilijem,pa da su u Gruziji rusi Sakasvili ne bi bio tamo,a sta je sa cecenima,biju ruse vec dve decenije,jaka sila kad ne moze sa desetak plemena da izadje na kraj,ko sto rece Cavez u pitanju je nekoliko godina,zapad ako nastavi ovako,a po svoj prilici oce,pocetak kraja Rusije je ulazak Ukrajine u nato a to ce sigurno biti i to uskoro,nek malo mecka zaigra i pred njihovim vratima.:worth:
 
Zivi u nadi i dalje,a da nisu pobegli s Kosova to malo izvini,pa oni su nas jos i navukli da potpisemo kumanovski sporazum u kojem su aktivno ucestvovali,a da je neko najebo iz mesta kad krene na njih,to si u pravu,mislim sta ce da radi s tolikim ljudima koje okupira,treba to nahraniti,nisu Rusi bas tako jaki kao sto misle mnogi a da igraju prljavo u to smo se uverili pa prodali su nas uvek kad su mogli,sta se sad desava kao ponovo ce da proradi savet nato-rusija,a da vidim njih da se biju 78 dana sa amerima i nato,a trupe drza samo u juznoj osetiji i abhaziji a ne u gruziji,sta je sa Sakasvilijem,pa da su u Gruziji rusi Sakasvili ne bi bio tamo,a sta je sa cecenima,biju ruse vec dve decenije,jaka sila kad ne moze sa desetak plemena da izadje na kraj,ko sto rece Cavez u pitanju je nekoliko godina,zapad ako nastavi ovako,a po svoj prilici oce,pocetak kraja Rusije je ulazak Ukrajine u nato a to ce sigurno biti i to uskoro,nek malo mecka zaigra i pred njihovim vratima.:worth:

Druzhe, uglavnom se slazhemo, ali preterujesh. Rusi su fino sredili i Gruziju a o Checheniji da ne govorimo. Medjutim, Ukrajina ce biti povod za TSR u kom ce Rusi samo tako da najebu. Ameri ce iskoristiti nadmocnost u mornarici i raketirati Rusiju krstarecim raketama iz Crnog mora po svim glavnim gradovima, isto kao shto je i nas. Ruska mornarica je smeshna, cela je jaka ko jedna americhka flota, a ima ih 7 ako se ne varam. Ruska PVO ce pruzhiti neshto veci otpor nego mi, ali 6000 lovaca USAF je previshe za nju. Shto se ruske avijacije tiche, nedavno sam chitao na RIA Novostima da 70% ruskih MIGova 29 NIJE ISPRAVNO. Rusima na kraju ostaje nuk arsenal, ali to u pochetku nece smeti upotrebiti, a posle ce biti kasno. Mislim na shtit u Cheshkoj, Poljskoj, Japanu i Kanadi.
 
Naravno,ali pitanje je za koliko vremena oni mogu da naprave pod znacima navoda i pitanja ta tri nosaca aviona i oce li im to uopste doneti neku prednost,sasvim logicno i tacno je da nece,a da naprave 33 nosaca ne mogu i da oce,a ako bi i to napravili ne mogu toliko aviona da naprave,a i da njih naprave ne mogu toliko pratecih brodova da naprave koji bi cinili 33 borbene udarne grupe,a i da njih naprave ne mogu da obuce toliko pilota,mornara,oruzara,marinaca,specijalaca i ostalog osoblja strucnog kadra i profesionalnih vojnika,znaci u cemu je fora s temom kad znamo da od toga svega nema nista jedino mozemo da komentarisemo sta bi bilo kad bi bilo i da iznosimo svoje pretpostavke uz duzno postovanje smatram da to nije оф топик.pa sad ljutili se vi ili ne ali tako je,ako gresim unapred se izvinjavam i takodje navodim da nije za cilj da moji komentari izazivaju kojekakvu pometnju i stagod jos vec su iskljucivo moja misljenja zasnovana na saznanjima sa posla.
 
Da verovatno ce da prefarbaju 29 u 35 to im je najjeftinija modifikacija,a uzgrad de su im ti avioni,nesto kao da su ih u Gruziji obarali ili je to samo propaganda ili njihovi piloti nesto slabo leta a ako slabo lete onda ili nemaju goriva ili aviona,nesto tu ima,nekog dima a tu je oma i vatra.
 
A da to je bilo ono kad su pokazali vrhunsku obucenost i strucnost i tehnicku ispravnos na avio mitingu u Burzeu,ono kad su se srusili sa 29-kom gde je zapad ostao zapanjen tehnickim resenjem mlaznih motora na tom modelu aviona,jer je kod njih takvo resenje tada tek bilo u nacrtima za razmatranje,ali poenta je njihovo rusenje na mitingu,pa onda ni Gruzinima nije bilo tesko da ih poskidaju,mislim sti nisu upotrebili 27-ice za gruziju,ili jesu,a o hvaljenju nema potrebe reci,nemaju cime da se pohvale,i to ti je to.
 

Back
Top