Spybot - Search & Destroy Update Problem

sasa6

Aktivan član
Poruka
1.707
Dakle problem je sledeci. Imao sam neku staru verziju (nesecam se tacno koja je bila), i sve je bilo OK, nabavih novu i odma problemi....
Nece da se abdejtuje, sve mi izbacuje jedan te isti problem, probao sam preko par mirrora ali ista stvar, zna li ko o cemu se radi, nije trenutna situacija, nego vec jedno 5-10 dana me keca i nece, da netreba slucajno neki odredjen mirror ?
Evo slike dole, pa sta li je ??? Jos sam skoro oborio sistem, nesto me zezao, ali neverujem da ima ikakve veze sa tim...
PS Zaboravih, verzija je 1.6.0.30.

 
Aham, znaci ovako ispada non-stop preoptereceni serveri i ujutru i uvece i u mrklu noc, nikako ja jadan da skinem update, ja mislim da je nesto drugo u pitanju, nemoguce da kad god pokusam za zadnjih 10-tak dana da nece, ima li jos ko ovoliko vremenski dug problem, ili sam ja fanatik.
@Dekim, znam da ima nova verzija, ali sam ovu nabavio, i interesuje me zasto nece, a stara je radila perfektno.
 
... @Dekim, znam da ima nova verzija, ali sam ovu nabavio, i interesuje me zasto nece, a stara je radila perfektno.
Već sam ti jednom rekao (u nekoj drugoj temi), ne menjaj ništa ako ti radi perfektno. ;)
Skini sa njihovog sajta update kao .exe fajl i resen problem.
Kad su u pitanju alternativne metode update-ovanja novih definicija, obratite se @niceboy-u. ;)
 
Skini sa njihovog sajta update kao .exe fajl i resen problem.

E vidis, ta ti je pametna, jako pametna.
Toliko sam se poceo nervirati i jesti sto nece malo falilo da popizdim, i vidis to mi nije u tom bunilu palo napamet.
Hvala sto si me podsetio, skinuo i all is in OK character.

Već sam ti jednom rekao (u nekoj drugoj temi), ne menjaj ništa ako ti radi perfektno. ;)

Da, ali stalno moram da piljim i uncekiram da mi neskida ono sranje sto pokrece instalaciju nove verzije, znas na sta mislim...............a i izmedjuostalog, nemozemo zaostajati za sadasnjoscu bas puno....
 

Back
Top