"I

Taisa

Domaćin
Poruka
3.239
opet mi duša sve o tebi sanja..."

O kome, dok na javi nečiju tamo ruku držimo?

Da li je to retkost ili svakodnevnica. Da li je to surovost ili ne želimo da povredimo nekoga,ili san je ipak san, pa kada se probudimo, tu je ipak ova sigurna ruka.
 
Vise ni o kome.
Bar ne u tom smislu kako ti opisujes, da za nekim ceznem ili intenzivno sanjarim.
Ne mislim da je to neka surovost i mislim da se cesto desava da dok smo sa partnerom pomislimo o nekom drugom.
Bilo da je to samo lepo lice koje smo videli ili srecemo povremeno, bilo da je to neki bivsi/bivsa, neko ko nam je zaokupio paznju izgledom, ponasanjem, stavom ili u nekoj situaciji.

Ali je problem ako nam neko toliko udje u misli da o njemu/njoj mislimo stalno dok smo sa partnerom.
To jednostavno nije u redu.
 
Ne daj Bože da držim jednog za ruku, a sanjam o drugome.
Smrt za dušu.
Mora se preboleti pre nego što se krene u nove ljubavi, inače je bolesno malo ;)
 
...vetj sam pomislijo da si dosho da zakljuchash temu...:)
...a ja sanjam jednog deku, mekanog ko plishani meda sa svilenkastom bradom od tri dana, mirishe na svezze mleko i detelinu...:rumenko:
 
Vise ni o kome.
Bar ne u tom smislu kako ti opisujes, da za nekim ceznem ili intenzivno sanjarim.
Ne mislim da je to neka surovost i mislim da se cesto desava da dok smo sa partnerom pomislimo o nekom drugom.
Bilo da je to samo lepo lice koje smo videli ili srecemo povremeno, bilo da je to neki bivsi/bivsa, neko ko nam je zaokupio paznju izgledom, ponasanjem, stavom ili u nekoj situaciji.

Ali je problem ako nam neko toliko udje u misli da o njemu/njoj mislimo stalno dok smo sa partnerom.
To jednostavno nije u redu.

Vrlo dobro osećaš ono što ja mislim. :D
 
Neki bukvalno shvataju da smo nesrecni ako negde tamo postoji neki zacrtan lik savrsene osobe za nas..i uvek mislimo o njemu..pa je to kao izdaja sebe i partnera..sto se mene tice mogu samo zamisljati i mastati o nekome na osnovu izgleda..sto je daleko od realnosti i toga da nisam srecan sa devojkom koja ne izgleda tako a odgovora mi u svakom drugom pogledu
 
opet mi duša sve o tebi sanja..."

O kome, dok na javi nečiju tamo ruku držimo?

Da li je to retkost ili svakodnevnica. Da li je to surovost ili ne želimo da povredimo nekoga,ili san je ipak san, pa kada se probudimo, tu je ipak ova sigurna ruka.

A ako sanjaš i sadašnjeg i novog... kako onda?;)...xaxaxax... šalim se....
Ponekad sanjam nekog...
 
opet mi duša sve o tebi sanja..."

O kome, dok na javi nečiju tamo ruku držimo?

Da li je to retkost ili svakodnevnica. Da li je to surovost ili ne želimo da povredimo nekoga,ili san je ipak san, pa kada se probudimo, tu je ipak ova sigurna ruka.

Jako lepa tema.
Kad se to desi to je siguran znak da sa vezom u kojoj si neshto nije u redu, sad da li svi mogu svoje snove prevesti u realnost je neshto sasvim drugo...
 
nije mi se desilo ili se ne secam
a po intenzitetu bivse ljubavi je trebalo da se desi
to znaci da ili mi uopste nije padala na pamet dok sam bio zaljubljen i voleo drugu
ili sam toliki sonja da ne mogu da varam ni u snu :lol:
e a buduce ne sanjam :D
 
nije mi se desilo ili se ne secam
a po intenzitetu bivse ljubavi je trebalo da se desi
to znaci da ili mi uopste nije padala na pamet dok sam bio zaljubljen i voleo drugu
ili sam toliki sonja da ne mogu da varam ni u snu :lol:
e a buduce ne sanjam :D

Nisi ti šonja, već ti se namesti da budeš baš sa onom koju i sanjaš i pored tebe je. Svaka čast, to je ono idealno čemu težimo svi.
 
Neko celog života sanja nekoga, a život mu donosi nešto drugo, isto tako drago, ali onaj iz snova je onaj iz snova. Najčešće ga nikada ne dočekaš.
Ponekad ili češće ga sretneš i ozariš se. Možda i taj sanja, možda vidi to ozarenje. Možda je to zarazno. ;)

Prosto je to energija koju dobijaš od neke jake ljubavi u sebi.
 
Neki bukvalno shvataju da smo nesrecni ako negde tamo postoji neki zacrtan lik savrsene osobe za nas..i uvek mislimo o njemu..pa je to kao izdaja sebe i partnera..sto se mene tice mogu samo zamisljati i mastati o nekome na osnovu izgleda..sto je daleko od realnosti i toga da nisam srecan sa devojkom koja ne izgleda tako a odgovora mi u svakom drugom pogledu

Ako nekoga ne znamo, sanjamo i na osnovu izgleda i dajemo mu osobine u svojoj mašti, naravno one koje mi želimo.
 
Ako nekoga ne znamo, sanjamo i na osnovu izgleda i dajemo mu osobine u svojoj mašti, naravno one koje mi želimo.

Bas tako..ali ja na to gledam kao da mastam o nekoj poznatoj licnosti..nekako detinje..to mi nekako pozitivno..ne da sam nesrecan ili da se gusim kao sto neko potencira..ako mi je takva osoba na dohvat ruke podrazumeva se da ne bih bio u povrsnim vezama daj sta das bez osecanja
 
nisam zaljubljena, mozda i ne mogu da budem, dok god znam koliko mogu da idem u dubinu sa nekim, dok god pamtim taj osecaj potpune srece....taj neko vise nije ni vazan, on se svakako promenio, nije ono sto mi treba....ali taj osecaj mi sedi na dushi i osecam njegovu tezinu....stalno......
 

Back
Top