Britney Spears i metal

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Acaxd

Primećen član
Poruka
855
Imam problem.Volim metal slusam ga cesto kao i rok i sve vrste muzike koje u sebi sadrze te malo zivlje note.Sve je to lepo ali problem je u tome sto jos dok sam pocinjao da slusam muziku nametnuo mi se pop i zavoleo sam Britni Spirs.Sada prosto ne mogu da se oslobodim toga.Zbog toga sam odbacen i kod pop fanova i kod fanova rok(metala).Zar je toliko lose sto volim ta dva potpuno razlicita zanra?
 
Imam problem.Volim metal slusam ga cesto kao i rok i sve vrste muzike koje u sebi sadrze te malo zivlje note.Sve je to lepo ali problem je u tome sto jos dok sam pocinjao da slusam muziku nametnuo mi se pop i zavoleo sam Britni Spirs.Sada prosto ne mogu da se oslobodim toga.Zbog toga sam odbacen i kod pop fanova i kod fanova rok(metala).Zar je toliko lose sto volim ta dva potpuno razlicita zanra?

Sta te briga sta ce ko da kaze!!!!!!:D ja obozavam i rock a i hip hop raznih vrsta,i kad se meni neka pesma svidi,ne interesuje me sto ce reci ...."i ti si mi neki metalac:roll:" jer meni se svidja,jel?!
....a i kao jako mali sam voleo da gledam Shakiru kako igra na tv u pa i da slusam:rumenko: a bas me briga:lol:
 
Sta ces danasnje drustvo je prepuno predrasuda.Nikome ne moze da se ugodi koju god muziku da covek slusa uvek mu se nadje neka mana.Ako slusas grand onda si seljak ako slusas pop ili si malo dete ili gej ako slusas rok ili metal onda si narkoman.Kuda ide nasa drzava sa takvim misljenjima
 
Sta ces danasnje drustvo je prepuno predrasuda.Nikome ne moze da se ugodi koju god muziku da covek slusa uvek mu se nadje neka mana.Ako slusas grand onda si seljak ako slusas pop ili si malo dete ili gej ako slusas rok ili metal onda si narkoman.Kuda ide nasa drzava sa takvim misljenjima

Pa jako ti drustvo ako sudi o tebi na osnovu muzike koju slusas. Meni takvo drustvo ne bi trebalo.
 
Glupost. Uvek cu da pricam sta volim i sta mislim, a to sta ce drugi da misle o bilo kom segmentu mog zivota, pa i u muzici, bas me briga. Radim ono sto volim i kako se osecam. Ako mi se cefne ima da se skinem go i prosetam ulicom. Samo moja stvar i niko nema pravo da se mesa. Ako se stalno u sebi pitas sta je ispravno, a sta ne ti odmah postajes samo marioneta drustva u kome se nalazis.Veruj da nije bitno sta neko misli o tome sto ti mislis ili radis. Ko meni moze da zabrani da slusam Amy Winehouse pored dead, trash i black metal?Niko.Transendiraj.
 
Imam problem.Volim metal slusam ga cesto kao i rok i sve vrste muzike koje u sebi sadrze te malo zivlje note.Sve je to lepo ali problem je u tome sto jos dok sam pocinjao da slusam muziku nametnuo mi se pop i zavoleo sam Britni Spirs.Sada prosto ne mogu da se oslobodim toga.Zbog toga sam odbacen i kod pop fanova i kod fanova rok(metala).Zar je toliko lose sto volim ta dva potpuno razlicita zanra?

lazes :D
 
Dobrodosao u stvaran svet.

Pravila su jasna. Nije stvar u muzici, vec u imidzu i "filozofiji" koji tvoj izbor odaje. Ne mozes, brale, i Metal'ku i Britni. Jedno moras da prestanes da slusas, ili da slusas samo u potaji, da niko ne sazna.

bravo :D

@tema
samo, gde nadje i britni i metal? to su ti dva razlicita sveta. isto ko da ti se svidja.... cek da mi sad nesto padne na pamet...
 
Dobrodosao u stvaran svet.

Pravila su jasna. Nije stvar u muzici, vec u imidzu i "filozofiji" koji tvoj izbor odaje. Ne mozes, brale, i Metal'ku i Britni. Jedno moras da prestanes da slusas, ili da slusas samo u potaji, da niko ne sazna.

Britney je mala perverzna, uvijek bila. Mozda se ne vidi na prvi pogled, ali Rob Zombie mnogo dobro zvuci ako se izmedju svake njegovi ubaci po jedna njena pjesma. :)

autoru: nadji neko drustvo koje se ne ravna prema muzici.... mada, ko garantuje da se onda ne ravnaju prema necem drugom.... :roll:
u svakom slucaju, soliraj i razvijaj se dok ne nadjes novo drustvo
 
Imam problem.Volim metal slusam ga cesto kao i rok i sve vrste muzike koje u sebi sadrze te malo zivlje note.Sve je to lepo ali problem je u tome sto jos dok sam pocinjao da slusam muziku nametnuo mi se pop i zavoleo sam Britni Spirs.Sada prosto ne mogu da se oslobodim toga.Zbog toga sam odbacen i kod pop fanova i kod fanova rok(metala).Zar je toliko lose sto volim ta dva potpuno razlicita zanra?

***, neizlecivo je. Nema ti pomoci, upucaj se odmah, skrati muke...
 
Ti slusaj sta ti se slusa...kao sto je vecina na ovoj temi rekla.Ja slusam sta mi se svidja i zbog toga uopste nisam odbacena u drustvu.Budi ono sto jesi.Nemoj da dozvolis da neko odlucuje umesto tebe sta ces da radis,slusas...Kakvo ti je to drustvo kad zbog muzike koju slusas nece vise da se druzi sa tobom...svasta
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top