KASPERSKY LICENCE KEY... ZNA LI NEKO STA DA RADIM?

  • Začetnik teme Ivana Cmokic
  • Datum pokretanja
Dlakava Strvina pomaze... :D
Paaa ovako...
Ako imash neki licence key, snimi ga u neki folder i nakon instalacije kad te program pita za key navedi ga ka tom folderu putem opcije browse. Ili pronadji tu opciju nakon instalacije da bi pokrenula novi kljuch. Glavnom uredniku kazi da ti ne visi nad glavom nego neka nauci da radi sa kompom. :x Ako sumnja da ima viruse neka ne obilazi svakakve sajtove. :oops: Ne pamtim kad sam nahvatao neki a jurio sam ih! Zatim neka koristi i antyspy programe. Znajnje se platja pa nek se raspita koliko koshta taj kaspersky! Dosta bre sve za dzabe! To je program koji vredi platiti! Nije skupo! Mnogo je jeftinije od licenciranog windowsa. Ma nek pljune paru za zashtitu. Shta on zamishlja. Usput nije bitna verzija programa za key poshto postoji kljuch do 2099 koji nemam ali sam video hahaha :wink:
 
evo ovako za AVP32 treba dodati licence key (moj vazi do 3800.te godine) u sledeci direktorijum

c:/d:/e: (odnosno ime diska na kome je instaliran Operativni Sistem) program files\ (za windows) common files\avp shared files\

ukoliko je instaliran bez ikakvih ostalih podesavnja adresa je sledeca:

c:\program files\common files\avp shared files\
 

Back
Top