Ubio petoro i sebe

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bara Kob Ama

Ističe se
Banovan
Poruka
2.416
Stravičan zločin u Ohaju
SAD: Ubio ženu, snaju i tri deteta, pa izvršio samoubistvo
Autor: Blic online - Agencije | Foto:Emily Moulton/Gather.com | 07.03.2009. - 11:34

Osumnjičeni: Dejvon Kroford
Bivši osuđenik Dejvon Kroford koji je osumnjičen da je ubio suprugu, snaju i njeno troje male dece, za kojim je policija Klivlenda juče tragala, izvršio je samoubistvo, prenosi CNN.

Koroford (33) je, prema rečima šefa policije Majkla Megrata, prethodno "jasno je stavio do znanja da se ne vraća u zatvor".
Njegova supruga Ličea ubijena je u četvrtak uveče u njihovoj kući gde je policija našla njihovu nepovređenu dvomesečnu bebu.
Druge ubijene žrtve su sestra Ličee Kroford, Roz Stivens i njeno troje dece: četvorogodišnja ćerka i dvogodišnji blizanci. Ranjeno je i peto dete koje je na lečenju u bolnici, dok je dečak oko 12 godina starosti uspeo da pobegne i potom pozvao policiju.

Kroford je živeo sa suprugom, njeno troje dece, njenom sestrom i sestrinim blizanicma. Policija je saopštila da su se u kući nalazile dve odvojene stambene jedinice, a da su sve žrtve ubijene u gornjem delu kuće gde su i živeli.
"Ovo je verovatno jedno od najgorih višestrukih ubistava koje sam video u svojoj karijeri", rekao je policijski načelnik Majkl Mekgret.

Otac ubijene je rekao da su se Krofordovi venčali u ponedeljak. On je lokalnim medijima rekao da mu je ćerka poslala neobičnu telefonsku poruku koja je glasila: "Pozovi me, živi svoj život, voli ga."
On ju je zatim nekoliko puta zvao na telefon, ali se nije javljala.
Sestra Kroforda Indija Kob izjavila je, međutim, da ga je videla dan pre stravičnog događaja, ali da joj nije izgledalo kao da nešto nije u redu.
"Skoro su se venčali i dobili bebu. Ne razumem šta nije bilo u redu. Nije mi jasno šta se desilo", rekla je Kob.

Kroford je 1995. osuđen zbog ubistva. Pušten je iz zatvora 2000, ali ponovo zatvoren 2002. zbog krivičnog dela koje uključuje nasilje u kući. Ponovo je pušten iz zatvora 2007. na uslovnu slobodu, koja se završila prošle godine, a kako je rekla zvaničnica iz službe za rehabilitaciju, Kroford je tokom uslovne slobode prošao nekoliko testova na droge, plaćao alimentaciju, imao posao i nije bio sukobu sa vlastima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top