Ispovedaonica >>pop koca chiemist<<

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
Predpostavljam da prvo treba otvoriti temu "Šta je greh?" i tamo razraditi to pitanje, pa tek onda na ovoj temi pisati o tome... Neki nisu najbolje upućeni u značenje reči greh.
S druge strane, ova tema je postavljena na neozbiljan način, tako da se od nje očekuju neozbiljni odgovori i veliki odaziv.
 
Ne nego imam dve pa nesmem da kazem...jos je jedna na forumu!QQQEvo ga prvi greh...

@Bernand uzaludno saljes poruke da bi me brukao stavio sam te na listi nepozeljnih i ne vidim sta si napisao niti zelim..tako da dzabe trosis postove za koje mislis da cu ih videti!:hahaha:

tolika si kukavica da ne smesh ni da gledash moje postove, trebalo bi da se sramish samoga sebe kao i onih koji su te tako vaspitali. Stavljaj ti slobodno koga hocesh na liste, ali ja cu uvek da ti odgvoorim, ja za razliku od tebe, umem da se svadjam.
 
tolika si kukavica da ne smesh ni da gledash moje postove, trebalo bi da se sramish samoga sebe kao i onih koji su te tako vaspitali. Stavljaj ti slobodno koga hocesh na liste, ali ja cu uvek da ti odgvoorim, ja za razliku od tebe, umem da se svadjam.

Raci mi da li je to razlog što nakon 3000 postova imaš samo jednu kockicu reputacije?:dontunderstand:
 
Ne nego imam dve pa nesmem da kazem...jos je jedna na forumu!QQQEvo ga prvi greh...

@Bernand uzaludno saljes poruke da bi me brukao stavio sam te na listi nepozeljnih i ne vidim sta si napisao niti zelim..tako da dzabe trosis postove za koje mislis da cu ih videti!:hahaha:

oma sam znala da nesto tu smrdi.....:think:
kao postavljac teme moras prvi da se ispovedas....taka su pravila, zao mi je....posto nad popom ima pop ja cu popu da bidnem pop
dakle ispovedaj......sad!!!
kuj ga oglasio, taj ga oprasio:azdaja:

:hahaha::hahaha:
 
Prvo bih vas zamolio da ne citirate Bernanda jer stvarno ne zelim da vidim sta pise o meni,ne zanima me...A da za tu kockicu reputacije sada mozete i sami zakljuciti!

Inace, ja sam pop bigamicar....:rumenko::rumenko:Zao mi je deco moja stvarno ali znate kako je, niko nije bezgresan...:mrgreen:A sad ti dete moje....koji su tvoji gresi?
 
Prvo bih vas zamolio da ne citirate Bernanda jer stvarno ne zelim da vidim sta pise o meni,ne zanima me...A da za tu kockicu reputacije sada mozete i sami zakljuciti!

Inace, ja sam pop bigamicar....:rumenko::rumenko:Zao mi je deco moja stvarno ali znate kako je, niko nije bezgresan...:mrgreen:A sad ti dete moje....koji su tvoji gresi?

zato sto ne znash niti niti cesh znati da se pravilno suprodstavish, osim ako to nisu psovke, ili drugi oblici vredjanja za koje si priznajem, maher.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top