dajte ljudi vase rekorde sa Collina 4

  • Začetnik teme Danny Zanardi
  • Datum pokretanja
POP Mare:
Evo spania sa citroenom 2.47...
Nego kako vi vozite Colina na ta
staturi,dzoistiku ,gejm pedu ili volanu???

svaka cast,posten momak,nema sta !!
ja sam na gamepadu i mislim da za iole jace vreme nema govora o volanu,a sto se tastature tice cutim,vidjao sam kraljeve tastature,tukli su me u iss pro evolution a ja na gamepadu-bruka !!
Ovo vozi jos Mare,videces da ima jos prostora za poboljsanje !

Cujemo se !
 
Alexandersson:
Kad_LupimLupim:
Australia S1 3:08:45 (2WD VW Golf)

MAJMUNE PROKLETI-DJUBRE PODMUKLO-KONJINO GLUPA !!!!
Hajde da se nadjemo da vidim tu tvoju voznju,ni 3:20
ne bi mogao da vozis,lazes ljude ovde,nije te sramota
ovde si dosao da se izivljavas !

Inace pomerio sam ga na 3:06:48 isto sa Gloficem.
Oces screenshot ako mi neverujes? Mogu i licno da ti pokazem ako oces?
 
samo za popMareta

izvini,video sam da moze ali veruj mi da izgleda zavisi i od masine i graficke !
imam ortaka,to je onaj pederas sto se potpisuje kao Brazilac-totalni je duduk za voznju ali Australiju kod njega kuci cepa 3:05,dodje kod mene i ne moze ispod 3:20 !!!!!
graficka mi je zaporozac 4 MX 440 !!!

jos jednom izvini i sta da ti kazem,udri brate !!!

p.s. sve sto Brazilac napise je ortodoksna laz,nista mu ne verujte !
 
Danny Zanardi:
samo za popMareta

izvini,video sam da moze ali veruj mi da izgleda zavisi i od masine i graficke !
imam ortaka,to je onaj pederas sto se potpisuje kao Brazilac-totalni je duduk za voznju ali Australiju kod njega kuci cepa 3:05,dodje kod mene i ne moze ispod 3:20 !!!!!
graficka mi je zaporozac 4 MX 440 !!!

jos jednom izvini i sta da ti kazem,udri brate !!!

p.s. sve sto Brazilac napise je ortodoksna laz,nista mu ne verujte !
Mozda si u pravu za graficku, da ona utice...
Mozes li mi reci kako? Pitam zbog toga sto imam i ja tog "zaporozca" ali dok radi - radi. Nakon nekog vremena, slika pocinje da se koci sve cesce i na kraju sve blokira. Ako igram bez zvuka, kocenje se pojavi mnogo kasnije ali se ipak pojavi :(
Pre kocenja/stucanja slike, nemam problema, sve ide glatko... Dakle do tog vremena ne bi trebalo da ima veze da li cu ili ne postici neki dobar rezultat?
Kako zvuk utice, nemam pojma...
Ajde malo saveta.
Imam plocu 333, Barton 2500, 512 memorije, Diskovi 7200, jedino me "zaporozac" brine :) ALi 'ce ga menjam.
 
Danny Zanardi:
samo za popMareta

izvini,video sam da moze ali veruj mi da izgleda zavisi i od masine i graficke !
imam ortaka,to je onaj pederas sto se potpisuje kao Brazilac-totalni je duduk za voznju ali Australiju kod njega kuci cepa 3:05,dodje kod mene i ne moze ispod 3:20 !!!!!
graficka mi je zaporozac 4 MX 440 !!!

jos jednom izvini i sta da ti kazem,udri brate !!!

p.s. sve sto Brazilac napise je ortodoksna laz,nista mu ne verujte !
Ma sveto zavisi dal si na svome kompu ili na tudjem dal sedis u svojoj stolici pipkas svoju tastaturu gledas u svoj monitor... Sto se tice graficke smanjis detalje pa ce da radi.A ovo sto brazilac kaze bilo tacno ili ne ja mu oborio skor :D I ja kad sednem kod mog druga a imamo skoro iste masine nemogu dobro da odvozim(mogu dobro ali ne perfektno za obaranje skorova).Pozdrav tebi i ne odustaj
 

Back
Top