SLAVILAND

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Safet K.

Početnik
Poruka
20
Pozdrav svima, na facebook-u je otvorena grupa prijateljstva potomaka SLAVENA, pridružite se i vi, zove se SLAVILAND

:)

БЕЛАРУСЬ – BELARUS
BOSNA I HERCEGOVINA - БОСНА И ХЕРЦЕГОВИНА – BOSNIA AND HERZEGOVINA
БЪЛГАРИЯ – BULGARIA
HRVATSKA – CROATIA
ČESKO – CZECHIA CZECH REPUBLIC
ŁUŽYCA - ŁUŽICA - LUSATIA
МАКЕДОНИЈА – MACEDONIA
ЦРНА ГОРА – CRNA GORA – MONTENEGRO
POLSKA – POLAND
РОССИЯ – RUSSIA
СРБИЈА – SRBIJA – SERBIA
SLOVENSKO – SLOVAKIA
SLOVENIJA – SLOVENIA
УКРАЇНА – UKRAINE

Grupa prijateljstva i mira slavenskih naroda
 
Molim?

:mrgreen: Klintonovoj se priviđaju neredi na Balkanu, a i ostali pokušavaju da zapale vatru, no ja mislim da u njihovim državama problemi koji su isplivali ne smiju biti ponovnim razlogom da se preko naših koža "sređuje njihova ekonomija"...

Zato klinac, razguli sa teme ako nisi skontao poentu.

Ok!?
 
Molim?

:mrgreen: Klintonovoj se priviđaju neredi na Balkanu, a i ostali pokušavaju da zapale vatru, no ja mislim da u njihovim državama problemi koji su isplivali ne smiju biti ponovnim razlogom da se preko naših koža "sređuje njihova ekonomija"...

Zato klinac, razguli sa teme ako nisi skontao poentu.

Ok!?


....који "ауторитет" ово написа
..................................... и клинцу "опали" шамар?!!


Ти и слични теби су створили плодно тло за перверзије дотичне "даме" и
осталих манијака са њене листе пријатеља!

.
 
Drago dijete nismo u školi sada...

Ако сам "дијете" то сам била само мојим родитељима,
а теби не!

Можеш само да коментаришеш моју поруку, која није баш
као твоја на нивоу основне школе,...пошто ти је у она глави...
Хеј,.... чуј,............. наш`о се ко ће да нас позива у тај куплерај!


.
 
Ja sam svjestan da postoje razlike u pogledima na stvari i na život, također sam svjestan da postoje razlike u načinima komunikacije ili pak u manirima, znači,

uz svo uvažavanje, pojedine sam prisiljen da ignoriram, ipak smatram da je trenutak izuzetno važan, a ideja o prijateljstvu potomaka SLAVENA pa i na ovaj način, zaista lijepa.

Mislim da ima dovoljan broj razumnih ljudi, mladih ili onih starijih, koji će znati da nađu načina za civiliziranom komunikacijom, njima sam na raspolaganju.

Za par sati, okupilo se preko 240 članova u grupi, to nije mali broj, također grupa nije jednonacionalna, dovoljno je da se malo bolje razgleda.

Ukoliko bi bila jednonacionalna, ili pak nebi imalo pripadnika drugih slavenskih naroda, tada grupa nebi imala onu vrijednost koju zaslužuje sam naziv grupe, tj. ne ono što ja vidim također.
 
Ja sam svjestan da postoje razlike u pogledima na stvari i na život, također sam svjestan da postoje razlike u načinima komunikacije ili pak u manirima, znači,

uz svo uvažavanje, pojedine sam prisiljen da ignoriram, ipak smatram da je trenutak izuzetno važan, a ideja o prijateljstvu potomaka SLAVENA pa i na ovaj način, zaista lijepa.

Mislim da ima dovoljan broj razumnih ljudi, mladih ili onih starijih, koji će znati da nađu načina za civiliziranom komunikacijom, njima sam na raspolaganju.

Za par sati, okupilo se preko 240 članova u grupi, to nije mali broj, također grupa nije jednonacionalna, dovoljno je da se malo bolje razgleda.

Ukoliko bi bila jednonacionalna, ili pak nebi imalo pripadnika drugih slavenskih naroda, tada grupa nebi imala onu vrijednost koju zaslužuje sam naziv grupe, tj. ne ono što ja vidim također.


Не волим никакве "групе", а поготово окупљање,....

И...да знаш, ја сам од оних који нити заборављају,...а ни не опраштају!

Повлачим се са теме....:bye:
 
Не волим никакве "групе", а поготово окупљање,....

И...да знаш, ја сам од оних који нити заборављају,...а ни не опраштају!

Повлачим се са теме....:bye:

Meni je apsolutno nebitno što vi želite pamtiti ili pak praštati, to je vaša privatna stvar.

I drago mi je da ste odlučili da prestanete razvodnjavati temu.

Sretno.
 
Идеја сама по себи није лоша, међутим смешно је у Словене убрајати Босну и Херцеговину, Хрватску, Пољску и Украјину иако они - научно гледано, спадају у ту групу.
 
Ja sam svjestan da postoje razlike u pogledima na stvari i na život, također sam svjestan da postoje razlike u načinima komunikacije ili pak u manirima, znači,

uz svo uvažavanje, pojedine sam prisiljen da ignoriram, ipak smatram da je trenutak izuzetno važan, a ideja o prijateljstvu potomaka SLAVENA pa i na ovaj način, zaista lijepa.

Mislim da ima dovoljan broj razumnih ljudi, mladih ili onih starijih, koji će znati da nađu načina za civiliziranom komunikacijom, njima sam na raspolaganju.

Za par sati, okupilo se preko 240 članova u grupi, to nije mali broj, također grupa nije jednonacionalna, dovoljno je da se malo bolje razgleda.

Ukoliko bi bila jednonacionalna, ili pak nebi imalo pripadnika drugih slavenskih naroda, tada grupa nebi imala onu vrijednost koju zaslužuje sam naziv grupe, tj. ne ono što ja vidim također.

Dragi gospodine u dva različita posta zastupate dva dijemtralno različita pravca politike
na jednoj temi zlažete se za EUROPSKU BOSNU a ovde za SLAVIJU.Mladi gospodine ja sam pobornik ideje SLAVIJANSTVA ,ali mislim da Vi to ovde koristite kao provokaciju.
 
Očigledno niste razumjeli ili pak ne želite da razumijete.

Apsolutno nema nikakvog zalaganja za stvaranje države SLAVENA, znači cilj je prijateljstvo i zbližavanje slavenskih naroda.

Drugo, države slavenskih naroda u mojoj viziji Europe nemaju apsolutno nikakav podređen položaj, naprotiv, smatram da slavenski lobi treba da bude taj koji će i te kako da se pita...

Slavenski narodi su pripadnici različitih vjera i to ostavimo po strani ukoliko ne želimo da odlutamo u diskusijama, nepotrebno.


Što se tiče slavenskih država u kojima je katolička vjera dominantna, tu nema dileme, oni nisu "englezi" oni su potomci Slavena i znaju za to... Tj. znaće sve više...
 
Promašeno.
Ako se ne protežira nekakva Sveslavija umjesto Jugoslavije, onda nema smisla.
Zašto bi bilo prijateljstvo samo slavenskih naroda? Šta su onda Slaveni? Germanofobi, romanofobi ili neki drugi -fobi? Neka bude onda prijateljstvo svih naroda.
 
Идеја сама по себи није лоша, међутим смешно је у Словене убрајати Босну и Херцеговину, Хрватску, Пољску и Украјину иако они - научно гледано, спадају у ту групу.

a ti misliš da su samo pravoslavci Slaveni ili šta? :dontunderstand:
 
:dash:.......SLAVILAND.........:dash:

mozda bi primerenije bilo SWAZILAND......:think:.......ali to vec postoji , i za Slaviland je napredna , stabilna i ozbiljna drzava.....................

Nismo mogli sa ono malo slavena od triglava do djevdjelije da zivimo , a da se na kraju ne pohvatamo za bratske slavenske vratove, a vi bi da sirite i dalje..........:roll:
 
:dash:.......SLAVILAND.........:dash:

mozda bi primerenije bilo SWAZILAND......:think:.......ali to vec postoji , i za Slaviland je napredna , stabilna i ozbiljna drzava.....................

Nismo mogli sa ono malo slavena od triglava do djevdjelije da zivimo , a da se na kraju ne pohvatamo za bratske slavenske vratove, a vi bi da sirite i dalje..........:roll:

Ostavite se demagogije sada, pišete kao neko ko nema blage veze sa Slavenima.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top