Клинтон се сликао са Аном Ивановић

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Alekasandar3

Buduća legenda
Poruka
35.716
Пре десет година 90% Српске политичке сцене је чекало на ред да пољуби Клинтона у дупе, а Клинтон је и ове сада „народњаке” и „демократе” довео на власт.

Након десет година Клинтон жели да се слика са Српском тенисерком, јер еј једна од најбољих на свету.

Дакле није се Ана Ивановић сликала са пропалим америчким председником, већ се пропали амерички председник сликао са врхунском светском тенисерком. Разлика је огромна.
И требате да ово схватите као победу Српства.

Како?

Човек који нас је бомбардовао сада по теренима трчи за нашом тенисерком да се сликује са њом да би повећао себи некакав рејтинг...
Драги моји то је наша победа.

Хвала на пажњи.
 
image.jpg
 
Пре десет година 90% Српске политичке сцене је чекало на ред да пољуби Клинтона у дупе, а Клинтон је и ове сада „народњаке” и „демократе” довео на власт.

Након десет година Клинтон жели да се слика са Српском тенисерком, јер еј једна од најбољих на свету.

Дакле није се Ана Ивановић сликала са пропалим америчким председником, већ се пропали амерички председник сликао са врхунском светском тенисерком. Разлика је огромна.
И требате да ово схватите као победу Српства.

Како?

Човек који нас је бомбардовао сада по теренима трчи за нашом тенисерком да се сликује са њом да би повећао себи некакав рејтинг...
Драги моји то је наша победа.

Хвала на пажњи.

Ko kaze da trci???On je svoje mandate odradio tako da nije propao....a one su dosle njemu na noge umesto da ga otkace posto je isti taj Klinton naredio bombardovanje Srbije.Ovako su mu dale samo jos jedan u nizu legitimiteta za to sto je uradio.
 
...video sam...nije samo sa Anom vec i sa Jelenom...ima onaj tupavi osmeh, pijanca sa novogodisnjih cetitki, a devojke se usiljeno smese...uopste ih nije prijatno gledati zajedno...mislim da su trebale da odbiju, bez pravljenja politickog stejtmenta od situacije, vec onako ljubazno, iz "estetsko moralnih" razloga...mislim da je bolje da su se slikale sa onim debilom Busom nego sa ovim ljigavkom, zbog koga je Ana trenirala u praznom bazenu na 11.aprilu(po njenoj izjavi)...mada, su se devojke, mozda, svesno, "zrtvovale", ne bi li omeksale gospodju podpredsednicu...onda je to tuzno, jerto je njima satisfakcija, po principu..."evo vidite, svi pametni i lepi Srbi nas vole...mi smo bombardovali samo one tamo...ruzne i tupave...":ok:
ako ih je neko, zvanicno savetovao da to urade, mislim da treba da bude kaznjen-a tako sto ce se slikati sa istim gospodinom za naslovnu stranu "koha ditore" ili kako se vec zove, taj siptarski list, sa naslovom "ja volim kad Rudolf balavi po meni"...
 
Cutite ko zna mozda od ove price gore nesto i bude. Jedan anal Jelene i nekoliko orala Ane ima da slude Klintona skroz, mozda bude i naterao zenu da lobira za Srbiju.

...a sad zamisli da su ti sestre ili...da ti neko tako pise o mami...a mozda bi jedan anal ili oral sa tvoje strane dobro dosao Srbiji posto je gej lobi u Vasingtonu izuzetno jak...mislim, kad smo vec vulgarni...majstore...:per:
 
Дакле није се Ана Ивановић сликала са пропалим америчким председником, већ се пропали амерички председник сликао са врхунском светском тенисерком. Разлика је огромна.
И требате да ово схватите као победу Српства.

a izvini, zašto je on propali političar? i nie on njih jurio, nego okom, a one skokom.
 
Pa devojke su po pozivu ucestovale na egzibicionom turniru u USA.......i sto da se ne slikaju sa Klintonom???..........trebale su da ga gadjaju cipelama, i da vicu "kosovo je srbija"??:hahaha::hahaha::hahaha:

Pa bas iz zabolese male ribice za sve vas koji ste se opasno naljutili......stavice po 250 000 dokica na celo, i yebe im se za taj petparacki shatro patriJotizam.......na njihovom mestu, ja bih davno uzeo americko drzavljanstvo, kao sto je i Monika Seles uradila.......a i Jelena se ostri za takav potez u dogledno vreme........
 
Pa devojke su po pozivu ucestovale na egzibicionom turniru u USA.......i sto da se ne slikaju sa Klintonom???..........trebale su da ga gadjaju cipelama, i da vicu "kosovo je srbija"??:hahaha::hahaha::hahaha:

Pa bas iz zabolese male ribice za sve vas koji ste se opasno naljutili......stavice po 250 000 dokica na celo, i yebe im se za taj petparacki shatro patriJotizam.......na njihovom mestu, ja bih davno uzeo americko drzavljanstvo, kao sto je i Monika Seles uradila.......a i Jelena se ostri za takav potez u dogledno vreme........

ja bih joj preporucio SAD ili mozda Svajcarsku.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top