Kakav ste vozac prema natalnoj karti?

to ovde objedionio..pa da zakljucimo zajedno..
Hm, nece da moze bas ovako prosto.
Merkur je osnovni simbol, ugrozen od urana daje nervcike koji psuju i prosto se ne osecaju dobro na poziciji vozaca. Ovo je jedino sto je skoto uvek tacno jer simbolika Me/Ur je nervni impuls, pa preneseno u osnovna znacenja znaci bas to. S druge strane ugrozen od neptuna moze dati osobu koja je po mraku los vozac, ali tu vec zaista mora da se gleda ko kojom kucom vlada.
Vladar trece je onaj kog pratimo, a njegovi aspekti su ono sto diskutujemo. Merkur je prosto uvek prisutan u ovoj prici.
Uran u trecoj nije zgodan, kao ni neptun, ali to opet zavisi od njegovih aspekata... ako imas fenomenalnog urana, nece bas da ce ti neko zlo doneti, pre ce se odraziti na nesposobnost jasnog verbalizovanja -zabuckivanje, prebrz govor...
 
A pazi mene- vladar treće Merkur( Devica), otišao u 9. polje i još je mučan u Ribicama.
Aspekti- Merkur 90 Neptun ( vladar tog devetog u kom je Neptun)
- Merkur 90 Mesec ( vladar asc. )
- Merkur 120 Uran ( vladar 8. polja u petom )
-----------------------------------------------------------------------------------
A ja baš dobar vozač. I dobri refleksi i nemam strah od vožnje...je l' moguće da je taj Uran odradio svoje?
 
Mogu da dam svoje misljenje..znam da sam cesto kod osoba koje su profesionalni vozaci nalazila aktivnog strelca ili Jupitera, vezu izmedju 3-9 sa 2 poljem ili 6 poljem horoskopa..koliko su dobri vozaci, morala bih da proverim, ako mislite u stilu da li su bili skloni udesima ili ne ali i to zavisi od aspekata planeta vladara i planeta u polju...Uopsteno kad pricam je malo tesko izdvojiti finese ali znam da su vage u podznaku sa 3 poljem u strelcu i dobrim aspektima Jupitera jako dobri vozaci, da cesto Strelac u 2 polju daje sklonost da se osoba mnogo koristi vozilom, kao i strelac u 8 i 9 polju..nekada mi se cinilo da je to zbog prirodne vladavine Strelca 9 poljem horoskopa ..
3 polje je kretanje, nase svakodnevne relacije, kraci putevi,susedni gradovi ali je 9 polje vise za duga putovanja..
8 nosi rizik u saobracaju ali mora ili bi bar trebalo da bude u nekim aspektima, preko planeta u vezi sa 3 i 9 poljem..
A zaista mislim da moraju aspekti ovih polja i planeta u njima i vladara da igraju glavnu ulogu u tome ko je vise ili manje sklon voznji, stetiili povredi u saobracaju...
 
pa i pluton je tu negde u sedmoj
meni je skorko sve u sedmoj :?
cek da vidim
pluton u vagi sekstil neptun/mars/mc
Pl 60 Ma...mislim da ne bi trebalo da bude problema.Ne pitah te u koliko si sati rodjena, da bih znala šta je pravi dispozitor Merkura, al' kad reče pl 60 ma, svejedno je.;)
A Uran? Je l gradi neke aspekte sa Marsom ili Plutonom?
I gde ti je Neptun, pošto pretpostavljam da ti je vladar 9. polja?
 
..znam da sam cesto kod osoba koje su profesionalni vozaci nalazila aktivnog strelca ili Jupitera, vezu izmedju 3-9 sa 2 poljem ili 6 poljem horoskopa.
Sjajno zapazanje za znak strelca:

Primer:
Osoba ima za vladara trece jupitera u osmoj kao cuvara i u trigonu s merkurom koji vlada devetom (merkur u mirnoj devici). Covek je fantastican vozac iako je skoro slep na jedno oko, a ima heavily aspected neptuna u trecoj.
 
kad kliknes veca je
ali da ne komplikujemo
aj vidi jos nesto osim voznje kad sam se ovoliko angazovala, ljubav i tako to :lol:
87c41hu.gif
 
A sto je Neptun tezak u trecoj ?
Mislim ja ga tu imam :(.....a inace se uzasavam brze voznje, i uopste dok se vozim prilicno sam napeta...upravo zbog drugih vozaca...ludaka,koji voze kao nenormalni, i nikad ne znas ko ce da ti doleti...Inace sam pola Evrope obisla kolima....znaci nisam fanatik...ali da mi nije prijatno, nije.
 

Back
Top