Tekken 3

Panamaman

Iskusan
Poruka
5.615
Jeste da je zastarela,ali ipak jel ima fanova ove igre?
http://4.***************/_E-bEC3F1z00/RsAtYQvw_sI/AAAAAAAAAH8/RIo73fFYXuk/s320/tekken%2B3.jpg
Tekken3-fotos.jpg

tekken3.PNG
 
vrh igra!
koliko tu samo ima poteza za lomljenje prstiju i zijanje vilice... :)

ranije sam najvise gotivio eddy-ja (zbog leprsavosti poteza) i king-a (zbog svih onih bacanja i njihovog povezivanja), ali sa paul-om najbolje igram (zbog jakih a ne presporih udaraca)... :D
 
Jbte, sjecam se 90 i neke(recimo 5. ili 6.) Kad smo isli na ekskurziju u bar, i tamo cim smo stigli pravac na automate, i tu je bio na jednom od automata tekken1. Sjecam se da sam citav dan proveo uz taj aparat unezvjeren koliko je sve bilo mocno, potezi, grafika 3d pogled. Najvise sam bucao sa nekim ogromnim likom sa rucerdama i cirokanom cini mi se i s nekim sa tigrovom glavom, mislim da je to gorespomenuti king.
I onda kad sam se u povratku citav put raspravljao s drugom koja je bolja grafika, on me uvjeravao da je bolja na mortal kombatu, a ja njega da je bolja u tekkenu. I nismo se slozili do kraja :)
Danas kad se vrnem na to pitanje, kad pogledam ove shotove odozgo, nisam vise bas toliko siguran, jbga obe imaju argumente i za i protiv...
 
eddy legenda..
toliko sam ga igrao sa njim..
da retko ko me mogao pobediti..
a sad me moze pobediti svako..
nisam igro..
uhhh..
puno vremena prodje..
al zato Crash Team Racing i Winning Eleven(vise poznatiji kao Konami)..
razbijam..
hehe
 
I ja sam zestok igrac CTRa,stvarno...igram za rekorde vec duze vreme...pa ako ti se da,objavi i neke rezultate da vidim koliko razbijas :D
p.s. i tekken cepam ovih dana ali ne kao pre,CTR je proritet :)
 
igra melje sve druge na kecu,zaista legendarna...secam se kad sam kao dete igrao ceo dan da osvojim sve borce a nisam imao memorijsku,i kad mi je ostao jos jedan nestane struja xDD
 

Back
Top