Međunarodni Dan žena

gost 10000

Veoma poznat
Poruka
10.858
da li obeležavate ovaj datum uobičajenim poklonima za devojke, majke, bake, koleginice, zato što one poštuju takvo praznovanje ili 8.mart ignorištete, kao praznik koji je utemeljen iz nekih "prošlih" razloga, u nekom prošlom vremenu. šta uopšte mislite o ovom prazniku??
 
пре неки дан сам чуо рекламу на радију где неки клуб, кафић, шта ли је већ, рекламира ДОЧЕК осмог марта. каже даље, само за даме, значи неки мушкарци ће се скидају тамо за паре.
 
пре неки дан сам чуо рекламу на радију где неки клуб, кафић, шта ли је већ, рекламира ДОЧЕК осмог марта. каже даље, само за даме, значи неки мушкарци ће се скидају тамо за паре.

Mогли бисмо тај лепи обичај да уведемо и овде: форумаши се 8. марта скидају за нас! :per:

Без пара, само за аплаузе! ;)
 
ти би тек тако да се овајдиш. е не може, није миле блесав.

E, стипсо! :( Па није сваки дан Бадњи дан! ;) Једном годишње бисте баш могли мало да нам приуштите нешто лепо, као дугогодишњим колегиницама и саборцима! :per:
 
mislim da je diskriminatorski u ne u duhu opshte teznje emancipacije oba pola da postoji dan zena a nema dana mushkaraca
tako da za taj"praznik" iz protesta kupujem kao"poklon"samo simbole zenskog polnog diskriminisanja tipa...kilo kiselog kupusa,chetka za ribanje prozora..itd....ako se vec i dalje smatraju neravnopravnim zashto im uskratiti zadovoljstvo da to i budu?
 
Dan Žena ??? Zar i to postoji ?:lol:

U Nedelju ću namerno otići na poslovni put i vraćam se u utorak,samo da izbegnem taj 8. Mart.;)

I ti pokloni su previše provaljen sistem,a nije dobro ni za džep.:lol:

Prema tome,ko pridaje važnost osmom martu,šta da kažem ... nek mu je sa srećom:ok:
 
da li obeležavate ovaj datum uobičajenim poklonima za devojke, majke, bake, koleginice, zato što one poštuju takvo praznovanje ili 8.mart ignorištete, kao praznik koji je utemeljen iz nekih "prošlih" razloga, u nekom prošlom vremenu. šta uopšte mislite o ovom prazniku??

TO JE prilika za pokloniti pažnju, zašto da ne? Nemam nikakvih predrasuda po pitanju ovog praznika.
 
Ne volim i ne obelezavam.
To znaju moji bliski, pa ipak kupe neki poklon, i ja ne mogu da odbijem jer bi bilo nepristojno;).

Rodjendan mi je nekoliko dana kasnije pa je to glavna stvar u martu za moju porodicu :)

Ne vidim smisao tog praznika. Ne znam zasto,mozda gresim, ali nekako mi se cini da se ni muskarci ni zene ne osecaju udobno tog dana :neutral:
 
poklanja ti svakoga dana?? marice, ne smeš tako, muškarac mora da čini plezire i ostalo...

mislim da je diskriminatorski u ne u duhu opshte teznje emancipacije oba pola da postoji dan zena a nema dana mushkaraca
tako da za taj"praznik" iz protesta kupujem kao"poklon"samo simbole zenskog polnog diskriminisanja tipa...kilo kiselog kupusa,chetka za ribanje prozora..itd....ako se vec i dalje smatraju neravnopravnim zashto im uskratiti zadovoljstvo da to i budu?
teško da se danas uopšte povede i priča o tome šta uopšte predstavlja taj praznik. nije šala, ja sam jednom ozbiljno, kad sam bio klinac, poklonio baki neku super sredstvo za čišćenje. neka motka ..tako da me taj dan uvek prilično zbunjivao čemu služi..i da neku ženu ne uvredim jer "ne priznaje" taj praznik...

šta obično kupujete tom prilikom...?
ako ideš u poestu, onda obavezno cveće. ima sad mimoza.. ( : ne poklanja se ništa pretenciozno, samo simbolično...

Jao moonjoslave kud mi pomenu. Pa ja sam ga ugasio ...
koleginicama ne moraš, pada u nedelju...

Mогли бисмо тај лепи обичај да уведемо и овде: форумаши се 8. марта скидају за нас!

Без пара, само за аплаузе!
oooo, mile..ksks ( :
.. da li i danas đaci kupuju pokone nastavnicama : najdražoj nastavnici za 8. mart ?? ( ;

To znaju moji bliski, pa ipak kupe neki poklon, i ja ne mogu da odbijem jer bi bilo nepristojno
tako i ove moje žene razmišljaju, al...
time se i ja rukovodim kad biram poklone. kupim obavezno nešto najbližima.
 
Poslednja izmena:

Back
Top