TAČI PRETI VLASTIMA SRBIJE KOJA BRANI SRBE NA KOSOVU

nesko101

Elita
Poruka
18.168
Tači je izjavio da je zabrana ministru države Srbije Bogdanoviću tek početak nove politike prema Srbiji koja kako kaže on neće moći više na Kosovo.
Ovo znači da je Srbiji objavljen početak agresivne politike i naravno početak tj. najava napada na Sever Srpskog Kosova.
Uskoro će sve Srpske enklave po Kosovu biti dovedene u situaciju da više nemaju života jer im se i struja i voda prekida a plaćanje je ekonomski nemoguća misija za te Srbe jer jednostavno nemaju toliko para koliko ti šiptarski teroristi traže za unazad skoro celu deceniju.A kome i da plate ti Srbi kad im ti isti šiptari nedaju slobodno da se kreću i da se zaposle.
 
Tači je izjavio da je zabrana ministru države Srbije Bogdanoviću tek početak nove politike prema Srbiji koja kako kaže on neće moći više na Kosovo.
Ovo znači da je Srbiji objavljen početak agresivne politike i naravno početak tj. najava napada na Sever Srpskog Kosova.
Uskoro će sve Srpske enklave po Kosovu biti dovedene u situaciju da više nemaju života jer im se i struja i voda prekida a plaćanje je ekonomski nemoguća misija za te Srbe jer jednostavno nemaju toliko para koliko ti šiptarski teroristi traže za unazad skoro celu deceniju.A kome i da plate ti Srbi kad im ti isti šiptari nedaju slobodno da se kreću i da se zaposle.

meni nije jasno ko ce siptarima da daje pare
ako oni isele srbe sa kosovo to sto tadic da srbima na kosovu
celo kim zive od toga

nestane struja tadic iz srpskih elektrana
napupa kosovske siptari daju srbima 10%
a siptarima90%

ovi siptari neznaju da zive zive od humanitarnih pomoci koji im daju
nato umnik amerika eu
itd.............sto se mene tice i dobroje sto su se kao bajgi otcepili
barem nemamo siptara u vladi a i nemogu vise da naseljavaju srbiju
 
Poslednja izmena od moderatora:
meni nije jasno ko ce siptarima da daje pare
ako oni isele srbe sa kosovo to sto tadic da srbima na kosovu
celo kim zive od toga

nestane struja tadic iz srpskih elektrana
napupa kosovske siptari daju srbima 10%
a siptarima90%

ovi siptari neznaju da zive zive od humanitarnih pomoci koji im daju
nato umnik amerika eu
itd.............sto se mene tice i dobroje sto su se kao bajgi otcepili
barem nemamo siptara u vladi a i nemogu vise da naseljavaju srbiju ko
im **** mamu ima sami sebe da uniste

Ovo je potpuno tachno.
 
Tači je izjavio da je zabrana ministru države Srbije Bogdanoviću tek početak nove politike prema Srbiji koja kako kaže on neće moći više na Kosovo.
Ovo znači da je Srbiji objavljen početak agresivne politike i naravno početak tj. najava napada na Sever Srpskog Kosova.
Uskoro će sve Srpske enklave po Kosovu biti dovedene u situaciju da više nemaju života jer im se i struja i voda prekida a plaćanje je ekonomski nemoguća misija za te Srbe jer jednostavno nemaju toliko para koliko ti šiptarski teroristi traže za unazad skoro celu deceniju.A kome i da plate ti Srbi kad im ti isti šiptari nedaju slobodno da se kreću i da se zaposle.

Posast iskusava srecu samo polako:)
 

Back
Top