Jugoslav Petrušić Dominik u Biserima

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

jomini

Buduća legenda
Banovan
Poruka
33.113
Da li ste gledali emisiju na Košavi? Opasan lik ovaj Dominik...

MILOŠEVIĆEV ATENTATOR

Jugoslav Petrušić živi u Francuskoj, a radi po celom svetu - uglavnom tamo gde besne ratovi, a u Beograd, na ličnu inicijativu dolazi na suđenja započeta krajem devedesetih godina zbog pripremanja atentata na Slobodana Miloševića, kako je tvrdio tužilac. Jugoslav je bio, kako su tvrdili nakon njegovog hapšenja, vođa grupe „Pauk“, koja je pored atentata pripremala i niz diverzija. Naravno, ceo proces će proteći i sa kontratužbama, jer Petrušić smatra da je oklevetan i da je sve što je činio na jugioslovenskim prostorima – radio kao srpski patriota. Petrušić ima državnjanstvo nekoliko država u Evropi, Africi i Južnoj Americi, ima čin pukovnika francuskih specijalnih obaveštajnih jedinica, na ratištima u Jugoslaviji se pojavljivao u uniformama svih ovdašnjih vojnih formacija, a u Bondstil, američku bazu na Kosovu, ulazio je u uniformi francuskog legionara. Gledaoci će čuti neverovatnu priču momka koji je iz rodne Medveđe krenuo kao bokser u veliki grad, a zatim je kao vojnik obišao ceo svet.
 
Ljudi moji,mnogo toga je on slagao i to debelo na anteni ... Ja znam tog coveka licno,od malena,isao sam na odmor sa njim davno,dolazio nam je na slavu vise puta,bio je blizak prijatelj nase porodice itd.
Kako mi glupo kad cujem neke ljude koji ga ne znaju kako pricaju da im je fascinantan ili sta vec ... Sta se sve slusa na TV-u ...
 
Da, baš je glupo što komentarišemo ili dajemo svoje mišljenje vezano za izjave i osobe iz neke kontakt emisije. :roll:
Prvo, glupo je što smo uopšte sebi dopustili i da gledamo TV. Glupo je i što smo gledali baš tu emisiju. Glupo je i što komentarišemo to. A glupo je što se uopšte nismo ni potrudili da nađemo i kontaktiramo eventualne prijatelje iz detinjstva, pa da tako, iz prve ruke saznamo pravu istinu.
 
Dragi Nikola ,mislim da niste u pravu,ali kako želite...

A pa zavisi kako ste razumeli moju poruku,naravno u slucaju da niste primetili,moj prethodan post je imao veliku dozu ironije ... Inace ne zelim,ja ovde nista,ostavio sam poruku jer znam o kome se radi.Pored takvih nepravdi sam odreagovao,taj covek je spreman da svasta uradi i sigurno ima vecu ljubav prema parama nego za Srbiju(iako para nikad nije ni imao),a to sto je rekao za sebe da je intelektualac je bas smesno ... Pokusao je samo sebe da reklamira,nista vise,ali mu je dobro proslo s odredjenim brojem ljudi koji ga znaju jedino mozda preko par casopisa i intervjua ...
 
Svašta je napričao u BISERIMA kod Vanje Bulića. Čak kaže da je tu pušku kojom je ubijen Đinđić, on doneo da bi izvršio atentat na Slobu. :eek:

Гледао сам, остао сам забезекнут, чудо од човека, фасцинантан лик... највише ми се свиђа што је потпуно али потпуно посвећен том свом "послу", што је унапред помирен са тим да је могуће да га ликвидирају сваког тренутка и при томе је потуно кул... врло интересантан лик... као да није у стварности него да је измишљен за неки филм о обавештајним службама... има невероватних прича...
 
Гледао сам, остао сам забезекнут, чудо од човека, фасцинантан лик... највише ми се свиђа што је потпуно али потпуно посвећен том свом "послу", што је унапред помирен са тим да је могуће да га ликвидирају сваког тренутка и при томе је потуно кул... врло интересантан лик... као да није у стварности него да је измишљен за неки филм о обавештајним службама... има невероватних прича...



:lol:

071001077.jpg
 
ima čin pukovnika francuskih specijalnih obaveštajnih jedinica, na ratištima u Jugoslaviji se pojavljivao u uniformama svih ovdašnjih vojnih formacija, a u Bondstil, američku bazu na Kosovu, ulazio je u uniformi francuskog legionara.

Sve se plasim da Francuzi dodeljuju cin pukovnika - i to bas obavestajca, ni vise ni manje - nekom Jugoslavu Petrusicu iz Medvedje.

Francuzi su pametni ljudi, i belosvetskom sljamu ne daju ni cin porucnika. Svi oficiri u legiji su uvek i samo Francuzi, a Jugoslavi mogu tim pukovnicima u najboljem slucaju da ciste cizme i peglaju uniforme.

Ukratko, bice da je u pitanju neki olos gelipterski lazljivi. Sad ce Tadic da ga imenuje za generala policije.
 
Prošao je mnogo toga,znam neke iz Zaira,i kji su bili n ragovorima za Zair ,n obe strane su bili naši ljudi jedni su radili za USA stranu a Domikova grupa za Franuze bili su u sukobu

Jugoslav Petrušević nije bio član Legije

Izvini ako sam malo grub ali ovo sto ti znas,zna svaki 15-ogodishnji diletant u beogradu.......mislim o donminiku......ako znas reci nesto sto ne zna ceo svet.

Licno,ja tvrdim da je lazov.......u nekim stvarima........za to ne treba znanje,treba samo psihologija..........covek koji mnogo prica laze.......a on ne zatvara usta.;)
 
Izvini ako sam malo grub ali ovo sto ti znas,zna svaki 15-ogodishnji diletant u beogradu.......mislim o donminiku......ako znas reci nesto sto ne zna ceo svet.

Licno,ja tvrdim da je lazov.......u nekim stvarima........za to ne treba znanje,treba samo psihologija..........covek koji mnogo prica laze.......a on ne zatvara usta.;)

Poštovani gospodine ,mogu će je da čovek koji mnogo priča laže ali je isto tako moguće da zna još više nego što priča
 
Poštovani gospodine ,mogu će je da čovek koji mnogo priča laže ali je isto tako moguće da zna još više nego što priča

Ovo nas navodi na dublju pricu.Po Jugoslavovoj prici 007 je mala beba.Mada, svi su ga u Hagu spominjali, i nikom nista.Nesto je tu cudno.
P.S.Vi ga izgleda licno poznajete ili da budem preciznija vi kao da ste Jugoslav, glavom i bradom.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top