Umeće pušenja

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Brajan Koen

Buduća legenda
Poruka
39.013
Bejah večeras na jednoj izložbi pod nazivom : Umeće pušenja
I dodje jedna mlada žena ( jedna poznanica )sa malenom ćerkom na izložbu...curica oko 4 godine...i dete ko dete, trčkara tamo - amo, vrišti, smeje se...a mama je opominje da ne galami, jer je izložba u toku i da će ih kao navodno izbaciti zbog galame..na šta će malena cura da odgovori : ' ebi ga, moram da pričam!
Smejao sam kao nikad...šta su ti geni....
Sad, što se tiče naslova..Umeće pušenja se odnosi na istorijat korišćenja duvana...mogla se videti kolekcija lula, tabakera,nargila....
I pitanje...da li žene koje su korisnice duvana, ujedno i dobri konzumenti muškoga polnog organa, jel eto često koriste usne i da li se po vrsti i obliku cigareta koje koriste, mogu klasifikovati kao umetnice, srednje ili početnice
 
O Dzizs!
e055.gif
 
meni je najlepsi oral bio sa devojkom koju sam najvise voleo do sada, a ona nije bila pusac
sada, to mozemo gledati na dva nacina
ja dajem prednost tome da je tu ljubav i taj osecaj presudio
drugi mi je malo sumnjiv porediti pusenje cigara i bobana
 
Bejah večeras na jednoj izložbi pod nazivom : Umeće pušenja
I dodje jedna mlada žena ( jedna poznanica )sa malenom ćerkom na izložbu...curica oko 4 godine...i dete ko dete, trčkara tamo - amo, vrišti, smeje se...a mama je opominje da ne galami, jer je izložba u toku i da će ih kao navodno izbaciti zbog galame..na šta će malena cura da odgovori : ' ebi ga, moram da pričam!
Smejao sam kao nikad...šta su ti geni....
Sad, što se tiče naslova..Umeće pušenja se odnosi na istorijat korišćenja duvana...mogla se videti kolekcija lula, tabakera,nargila....
I pitanje...da li žene koje su korisnice duvana, ujedno i dobri konzumenti muškoga polnog organa, jel eto često koriste usne i da li se po vrsti i obliku cigareta koje koriste, mogu klasifikovati kao umetnice, srednje ili početnice

e, ako ti se moze uporediti sa cigarom... ubij se... :lol:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top