SRBI O ALBANCIMA

evo i ti bi da dash svoj skromni doprinos, temi gde nije potrebno iznositi lichne ambicije i fantazije jer, prosto se namece pitanje, kako ste onda, tako *hrabri i *jaki dozvolili da Kosovo *ode

Мене се КиМ-а отерали ови твоји партнери из СПС када су потписали споразум под вашим ДС-ЛДП-СПО притиском...зато немој мени да ****ш о томе..него иди слини за ЕУ, па да можеш лепо да спаваш!
 
Skinuo sam pre nekoliko meseci jedan dokumentarac istoricari o Kosmetu iz 95`, ripovano sa RTS-a dobar snimak. Ako nekog zanima evo linkova :


Kada skinete treba preko Total Komandera ili programa HJ Split da spojite fajlove.
 
Skinuo sam pre nekoliko meseci jedan dokumentarac istoricari o Kosmetu iz 95`, ripovano sa RTS-a dobar snimak. Ako nekog zanima evo linkova :


Kada skinete treba preko Total Komandera ili programa HJ Split da spojite fajlove.

Kazi koji istoricari da ne skidam za dzabe :lol:
 
O tome u emisiji govore istoricari: doc. dr Ema Miljkovic, prof.dr Slavenko Terzic i prof. dr Dragoljub Zivojinovic, dopisni clan SANU.U emisiji su objavljeni i delovi Platforme za resavanje albanskog nacionalnog pitanja, koju je akademija iz Tirane obelodanila 20. oktobra 1998. Emitovan je i deo priloga o Djordu Martinovicu, premijerno prikazan u informativno-politickom magazine ZIP Televizije Beograd, davne 1985 ...

Dakle dokumentarac ipak nije iz 95 vec verovatno 99 ili kasnije, izvinjavam se na pogresnoj informaciji.
 
Poslednja izmena:
Nacionalisti do ivice sovinizma.

Ne znam gde su pomenuta gospoda sirila sovinizam ili davala takve izjave.
Sto se ne moze reci recimo za sada vec bivsega ali i dalje aktivnog ldp istoricara Nikolu Samardzica koji je davao izjave zbog kojih bi se u normalnim zemljama poslao na desetogodisnju robiju ili psihijatrijsko lecenje.
 
Ne znam gde su pomenuta gospoda sirila sovinizam ili davala takve izjave.
Sto se ne moze reci recimo za sada vec bivsega ali i dalje aktivnog ldp istoricara Nikolu Samardzica koji je davao izjave zbog kojih bi se u normalnim zemljama poslao na desetogodisnju robiju ili psihijatrijsko lecenje.

Izgleda da je za njega samo Nikola Samardzic objektivan istoricar..roll:
 

Back
Top