nesto sasvim licno

koliko vam je bitno kako ona druga osoba mirise? ne mislim na parfeme nego na njen/njegov prirodni miris.
jel ima istine da ako vam neciji prirodni miris bas odgovara da bi vam ta osoba odgovarala i inace?

ne znam, obicno dodjemo do njushakanja kad smo vec u vezi :lol: i opet ne znam koji je to prirodni miris...
cak i odmah nakon tusiranja, prije stavljanja dezodoransa,
opet mirisem na sto-god-li-sam-koristila-tokom-tusiranja a ne na... sebe? ne znam ni koji je .... moj.... miris
 
naravno,nastali smo od životinja a svi znamo da one biraju partnera njuškanjem:)

ne kažem da smo mi toliko primitivni al nas uglavnom privlači miris osobe koji se mnogo razlikuje od našeg:P...što ne znači da ćemo samo zbog nečijeg "privlačnog" mirisa da izaberemo partnera:lol::lol::lol:
 
jao
volim volim
njegov miris
i kad smrdi i kad je sveže istuširan
i kad se oznojimo onako zajedno
pa jelte dodje do mešanja izlučevina
a miris mu je isti moj, samo muška verzija
(mislim na prirodni)
i to mi se jako dopada
mogla bih žvakati taj njegov miris
to me jako privlači njemu
i neoprane zube njegove bih ljubila jer su sasvim ok
i bradu neobrijanu
to mi je znak kosmičke povezanosti
a tako mogu da znam koji miris znači šta
imamo poseban miris kad se napalimo, aha
i poseban miris kad služamo kenji rodžersa

a ovako industrijski
on kaže da je privilegija imati mene u krevetu/kući
jer sam ko neka Princeza
i sve mi miriše na karamelu, vanilu, čokoladu (volim tako te Kakao stvari)
i naravno neprevazidjeni Dior Addict vikendom
:mrgreen:
 
Poslednja izmena:
znoj ima miris jedino:
- na netusiranoj osobi
- osobi koja je dosla sa treninga a nije se istusirala ili - dosla sa treninga pa samo promjenila odjecu ali se nije tusirala
- osobi koja se tusirala, pa oznojila....a zatim izbjegavala tusiranje na duze vrijeme

tj. znoj sam po sebi nema miris.
 
ima veze itekako
na neke devojke mi se jednostavno povratjalo...na miris njihovog tela..ali bukvalno
a nije stvar do higijene chsite namirisane al ne odgovara mi miris tela
i obrnuto druge znojave pa opet ne neprijatno
 
Naravno da je bitno...
I volim kad na sebi osetim njegov miris pre nego što odem da se istuširam.. posle zajedničkog spavanja.. ili kad legnem u krevet a tamo još uvek miriši na njega...
Opet varijanta one pećine...
Divno...
 
Naravno da je bitno...
I volim kad na sebi osetim njegov miris pre nego što odem da se istuširam.. posle zajedničkog spavanja.. ili kad legnem u krevet a tamo još uvek miriši na njega...
Opet varijanta one pećine...
Divno...

eh divno se razumemo :)

nema nista lepse kad ti krevet mirise na nekog...i ti mirises na nekog...dodje ti da se ne tusiras do sledeceg susreta :lol:
 
U eksperimentu koji je radio BBC različiti ljudi su nosili istovetne ,bele maice nekolko dana.Stavili su ih u zasebne staklene kutije i zamolili žene različitih godina da ih "onjuše " i izjasne se koji im je miris najprijatniji,a koji ne.U eksperimentu jednu maicu je nosila i jedna životinja.Miris životinje svima je bio ogavan,a muški mirisi su različito kotirani.Eksperiment je ,navodno,pokazao da žene privlače mirisi muškaraca koji imaju različit imunološki sistem,sve u svrsi dobijanja boljeg i zdravijeg potomstva....A možda je to samo neki trebao da magistrira,a sledeći će to opovrgavati u svom magistarskom radu.
 
koliko vam je bitno kako ona druga osoba mirise? ne mislim na parfeme nego na njen/njegov prirodni miris.
jel ima istine da ako vam neciji prirodni miris bas odgovara da bi vam ta osoba odgovarala i inace?
ima istine u mirisu....pomade, kupke, parfemi, ne mogu zamenuti prirodni miris zene ili muskarca..ali kad osetim pravi miris zene, pa jos mi ostane kako u culu mirisa ili ukusa, pa nema lepseg od toga....pa kad se ne vidimo jedno vreme, a pre toga smo vodili ljubaV, A NA MENI MIRIS NJENOG TELA, NJENE LJUBAVI I POZUDE..( pardon, pisem glasno ), tad se bukvalno ne kupam 2 - 3 dana, samo da bih uzivao u njenom ukusu, koji je ostao i na meni i u meni
 
koliko vam je bitno kako ona druga osoba mirise? ne mislim na parfeme nego na njen/njegov prirodni miris.
jel ima istine da ako vam neciji prirodni miris bas odgovara da bi vam ta osoba odgovarala i inace?

JAO KAKO GLUPA TEMA ZATVORITE JE!!!!!:besna:

:) Pile šašavo, tema nije glupa, naprotiv. :heart:

Miris je jako važan, i on je jedan od najboljih pokazatelja koliko su dvije osobe dobar spoj.
Miris i okus poljupca mogu tako da prijaju...i da traju...ih...strašno strašno. :aha:
Ima tu još toga da se kaže, ali ne bih ovdje...:rumenko:
 

Back
Top