Zanimljivost

Dakle

  • Smatram da se ovde uglavnom pricaju jedne te iste stvari koje su zanimljive masama

  • Smatram da je ovde sve jako zanimljivo

  • Smatram da uglavnom svi lazu na ovom forumu i lece komplekse

  • Smatram da jedan pol leci vise komplekse od drugog statisticki

  • Smatram da se ponekad nadje nesto zanimljivo, ali uglavnom je random trash

  • Smatram da se ovde uglavnom pricaju jedne te iste stvari koje su zanimljive masama

  • Smatram da je ovde sve jako zanimljivo

  • Smatram da uglavnom svi lazu na ovom forumu i lece komplekse

  • Smatram da jedan pol leci vise komplekse od drugog statisticki

  • Smatram da se ponekad nadje nesto zanimljivo, ali uglavnom je random trash


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Bratislav90

Poznat
Banovan
Poruka
8.889
Ovaj pdf je totalno lazan, Citam ove tekstove ovde, glupe odgovore itd. I Sve se svodi na to da Muski pisu neke totalne nebuloze kako su oni jaki super itd itd. Prosto je toliko iskompleksirano da je smesno, A onda dolazimo do zenske strane, koja ustvari i vise pise, One su kao valjda iskrenije, ali opet se sve svodi na jedno te isto sto se ponavlja u svim temama. Znaci vecina tema su u ovom fazonu
Musko : tema: random pitanje vezano za sex
Zenska: a da da ja imam ovaj stav, mislim da je to pravo resenje itd
Random musko: Ne nikad anisam imao takav problem, ja sam jako super i zato visim na forumu :mrgreen:
Zenska: Opet neka random bljuvotina, u kojoj ona iskazuje svoj stav.
EDIT: zbog prituzbi da im nije bilo jasno,u uvodnom postu referiram na VECINU ovog PDF, naravno da ne stavljam ceo forum u isti kos :mrgreen:
 
Poslednja izmena od moderatora:
Ovaj pdf je totalno lazan, Citam ove tekstove ovde, glupe odgovore itd. I Sve se svodi na to da Muski pisu neke totalne nebuloze kako su oni jaki super itd itd. Prosto je toliko iskompleksirano da je smesno, A onda dolazimo do zenske strane, koja ustvari i vise pise, One su kao valjda iskrenije, ali opet se sve svodi na jedno te isto sto se ponavlja u svim temama. Znaci vecina tema su u ovom fazonu
Musko : tema: random pitanje vezano za sex
Zenska: a da da ja imam ovaj stav, mislim da je to pravo resenje itd
Random musko: Ne nikad anisam imao takav problem, ja sam jako super i zato visim na forumu :mrgreen:
Zenska: Opet neka random bljuvotina, u kojoj ona iskazuje svoj stav.

i?
šta?
 
Ovaj pdf je totalno lazan, Citam ove tekstove ovde, glupe odgovore itd. I Sve se svodi na to da Muski pisu neke totalne nebuloze kako su oni jaki super itd itd. Prosto je toliko iskompleksirano da je smesno, A onda dolazimo do zenske strane, koja ustvari i vise pise, One su kao valjda iskrenije, ali opet se sve svodi na jedno te isto sto se ponavlja u svim temama. Znaci vecina tema su u ovom fazonu
Musko : tema: random pitanje vezano za sex
Zenska: a da da ja imam ovaj stav, mislim da je to pravo resenje itd
Random musko: Ne nikad anisam imao takav problem, ja sam jako super i zato visim na forumu :mrgreen:
Zenska: Opet neka random bljuvotina, u kojoj ona iskazuje svoj stav.

:lol:
Ko te iznervirao...?
 
Daj svoje misljenje, slazes se ili ne?

sa cime?
s glupom konstatacijom da su stavovi koje zene ovde iznose nebuloze i bljuvotine?
vidi, ja se secam tvojih nebuloza
sa jedne teme odavde od pre mesec - dva.
i svakodnevno citam mnogo nebuloza.
pa nikom nista.
mnogi ovde pisu bezveze,
ali se i od mnogih ima stosta procitati i cuti,
kao uostalom, i svuda oko nas u RL.
ovo je forum, nije tvoja zasebna drzava.
mozes da se ne slazes sa nekim, samo napred.
ali ne mozes da ocekujes da taj neko zbog tebe prestane da pise.
jer nece.
odrasti.
 
sa cime?
s glupom konstatacijom da su stavovi koje zene ovde iznose nebuloze i bljuvotine?
vidi, ja se secam tvojih nebuloza
sa jedne teme odavde od pre mesec - dva.
i svakodnevno citam mnogo nebuloza.
pa nikom nista.
mnogi ovde pisu bezveze,
ali se i od mnogih ima stosta procitati i cuti,
kao uostalom, i svuda oko nas u RL.
ovo je forum, nije tvoja zasebna drzava.
mozes da se ne slazes sa nekim, samo napred.
ali ne mozes da ocekujes da taj neko zbog tebe prestane da pise.
jer nece.
odrasti.

Pa nisi dala nikakav odgovor, osim oi svojim licnim teorijama i predrasudama o meni :mrgreen:. Mislim da nisi lepo procitala, ja nigde nisam predlozila prestanak pisanja, vec misljenje posetilaca foruma, i dala sam svoje u neku ruku naravno.
 
Pa nisi dala nikakav odgovor, osim oi svojim licnim teorijama i predrasudama o meni :mrgreen:. Mislim da nisi lepo procitala, ja nigde nisam predlozila prestanak pisanja, vec misljenje posetilaca foruma, i dala sam svoje u neku ruku naravno.

predrasude?
to sto sam rekla da sam videla i neke tvoje nebuloze?
o predrasudama mi pise neko ko je ceo forum stavio u jedan kos?
'ajde!
:)
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top