`AJDE DA SE ZGRAZAVAMO!

miha217

Obećava
Poruka
55
I TAKO JA IDEM ULICOM, GLEDAM U IZLOGE PRODAVNICA I VIDIM PRODAVACICU U PEKARI KAKO CACKA NOS I ONDA KAO DA TO NIJE NISTA TOM ISTOM RUKOM PAKUJE HLEB IZ IZLOGA MUSTERIJAMA.I ONDA KUCI TI PRONADJES ZELENE LOPTICE I MISLIS DA JE TO NOVA VRSTA HLEBA SA GRASKOM, NA PRIMER.A??? BAS JE COOL... E ,DA . A SVE TO SE DESAVA U SCHWAJCARSKOJ.KOD NAS TO NIJE MOGUCE. A PROVERIO SAM PASLE,PRODAVACICA JE RODJENA SCH.
 
Ma aj' ti prezivi ovo, sedim sa deckom na klupi, malo pricamo, malo se ljubimo, a preko puta nas sedi jedna baba za koju se zna da je "malo" otkacila, babac se raskrecila, kad ono dune yebeni vetric, i zadigne babi suknjicu, bljak! BABA BEZ GACA!
Mozes da zamislis kako je bilo mom decku i meni...
Evo i sad mi nesto lose, fuj!
 
Mala umetnica:
Ma aj' ti prezivi ovo, sedim sa deckom na klupi, malo pricamo, malo se ljubimo, a preko puta nas sedi jedna baba za koju se zna da je "malo" otkacila, babac se raskrecila, kad ono dune yebeni vetric, i zadigne babi suknjicu, bljak! BABA BEZ GACA!
Mozes da zamislis kako je bilo mom decku i meni...
Evo i sad mi nesto lose, fuj!
DOBRO JE DA NIJE POCELA DA PRAVI ZELENE KUGLICE,ALI NE IZ NOSA!!!
 
miha217:
Mala umetnica:
Ma aj' ti prezivi ovo, sedim sa deckom na klupi, malo pricamo, malo se ljubimo, a preko puta nas sedi jedna baba za koju se zna da je "malo" otkacila, babac se raskrecila, kad ono dune yebeni vetric, i zadigne babi suknjicu, bljak! BABA BEZ GACA!
Mozes da zamislis kako je bilo mom decku i meni...
Evo i sad mi nesto lose, fuj!
DOBRO JE DA NIJE POCELA DA PRAVI ZELENE KUGLICE,ALI NE IZ NOSA!!!
JOJ, MUKA MI JE!
BAS SI OGAVAN!
 
baaka:
u poslednje vreme, na zelenoj pijaci, voće i povrće sve više prodaju cigani, šta mislite o tome :roll:
:roll: To sto je voce i povrce na pijaci prljavo nema veze sa ciganima, vec sa prasinom, guzvom, insektima itd. Yebo te ti pricas kao da Cigani brisu dupe sa vocem koje prodaju. Stvarno me nerviraju ovakvi komentari na racun drugih!
:arrow: Probaj oprati voce i povrce koje kupis na pijaci pre nego sto ga pojedes. Svi ostali to rade! :roll: :twisted:
 
chokolada:
baaka:
u poslednje vreme, na zelenoj pijaci, voće i povrće sve više prodaju cigani, šta mislite o tome :roll:
:roll: To sto je voce i povrce na pijaci prljavo nema veze sa ciganima, vec sa prasinom, guzvom, insektima itd. Yebo te ti pricas kao da Cigani brisu dupe sa vocem koje prodaju. Stvarno me nerviraju ovakvi komentari na racun drugih!
:arrow: Probaj oprati voce i povrce koje kupis na pijaci pre nego sto ga pojedes. Svi ostali to rade! :roll: :twisted:

:lol:
pa nisam mislio da je voće prljavo
a bi li ti popila kafu s ciganom, u njegovoj kući :?
 
baaka:
chokolada:
baaka:
u poslednje vreme, na zelenoj pijaci, voće i povrće sve više prodaju cigani, šta mislite o tome :roll:
:roll: To sto je voce i povrce na pijaci prljavo nema veze sa ciganima, vec sa prasinom, guzvom, insektima itd. Yebo te ti pricas kao da Cigani brisu dupe sa vocem koje prodaju. Stvarno me nerviraju ovakvi komentari na racun drugih!
:arrow: Probaj oprati voce i povrce koje kupis na pijaci pre nego sto ga pojedes. Svi ostali to rade! :roll: :twisted:

:lol:
pa nisam mislio da je voće prljavo
a bi li ti popila kafu s ciganom, u njegovoj kući :?
¨
Nisi rekao ali svi mi znamo na sta se mislilo. Da popila bih kafu sa ciganom, ako je on dobar i posten covek. Kao sto ludica rece i oni su ljudi.
Ne zelim ovu diskusiju da pretvorim o diskusiju o ciganima (vec ima jedna na zenskom kutku)!
 
Moj decko je bio jaaaaako gladan i morao je smesta nesto da jede. Usli smo u neki "restoran" fast food hrane. Tamo je narucio nesto, to nesto je bilo toliko masno i puno ulja da se meni zgadilo samo gledajuci. Kada smo izlazili kupili smo neki sok i tada primetili da je covek koji pravi hranu bio balav i imao crno ispod noktiju. Fuj..... :roll:
 
chokolada:
Moj decko je bio jaaaaako gladan i morao je smesta nesto da jede. Usli smo u neki "restoran" fast food hrane. Tamo je narucio nesto, to nesto je bilo toliko masno i puno ulja da se meni zgadilo samo gledajuci. Kada smo izlazili kupili smo neki sok i tada primetili da je covek koji pravi hranu bio balav i imao crno ispod noktiju. Fuj..... :roll:

što ne znači da nije dobar čovek :roll:
 
A sta kazete na ovo - sva zimnica koju su moji kupili je imala poseban, besplatan dodatak; u svim teglama su bile konzervirane po 3-4 bubasvabe !!!
ODVRATNO!!!

/btw, najpopularnija domaca prodavnica, a proizvodjac takodje domaci, "na glasu"/

Od onda vise ne jedem nista
iz tegli.
:shock:

Savet - gledajte sta kupujete, bar su tegle providne, olaksavajuca okolnost ... !
 

Back
Top