Novi ruski poredak!!!

Poruka
5.643
RAZJEDINJENE američke države iz šest delova i “najnoviji” svetski poredak kojim dominiraju Rusija i Kina - predviđanje je Igora Panarina, dekana u moskovskoj Diplomatskoj akademiji, koja školuje kadar za rusko Ministarstvo spoljnih poslova.

- Postoji velika verovatnoća da će se raspad SAD desiti do 2010. - izjavio je Panarin u utorak u diplomatskoj akademiji, pred desetinama studenata, profesora, diplomata i - novinara za Zapada, koje je, prema pisanju američke agencije AP, Ministarstvo sa namerom pozvalo da prisustvuju događaju.

Igor Panarin je, inače, stari “prorok” američke propasti. Još septembra 1998. godine, na jednoj međunarodnoj konferenciji u Austriji, izneo je tezu da bi do jeseni 2009. godine ekonomska kriza mogla da izazove građanski rat i rasparčavanje Sjedinjenih Američkih Država! Drugi učesnici su se tada smejali i dobacivali.

Kuda ide ovaj svet??!!

Sta ce biti sa nama??!!

http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=11&status=jedna&vest=139307
 
Haha, opet neki Rus proriče raspad Amerike. Svakih mesec dana se pojavi po jedan njihov stručnjak za spoljnu politiku sa nečim ovakvim. Baš skoro videh neku mapu sa ruskom Aljaskom, kineskom Kalifornijom, meksičkim Jugom i evropskom Novom Engleskom.

Mislim, ni ja ne bih baš lio suze krokodilske da do toga dođe, ali nemojte da se lažemo.
 
hahaha,, pa imamo i mi slicnih likova poput Dejana Lucica i ludog Jove I Deretica ,al oni sluze samo za sprdnju i podsmeh i gostuju na nekim lokalnim tresh televizijama , a ovaj ni manje ni vise nego profesor akademije :hahaha:
 
Haha, opet neki Rus proriče raspad Amerike. Svakih mesec dana se pojavi po jedan njihov stručnjak za spoljnu politiku sa nečim ovakvim. Baš skoro videh neku mapu sa ruskom Aljaskom, kineskom Kalifornijom, meksičkim Jugom i evropskom Novom Engleskom.

Mislim, ni ja ne bih baš lio suze krokodilske da do toga dođe, ali nemojte da se lažemo.

Ako nisi znao Aljaska nije zauvek prodata Americi.
 
Znaci zayebali ih Kinezi, njima najlepsi deo obale a Rusima jos jedan Sibir.

Jes', ceo svet se prevrne, a Rusima i dalje ostaje samo da prave Sneška. Ali vole to oni, navikli su.

Nego, na toj mapi mi posebno bilo simpatično ono - Nova Engleska kao deo Evropske Unije. I to ne piše da je članica EU, nego da je teritorija koja pripada EU, kao Aljaska Rusiji ili Kalifornija Kini.

A naravno da je i Kanada dobila jedan deo, valjda Montanu i okolinu.

Na kraju, sirotim Jenkijima ostadoše samo mormoni. :(
 
Svakako. Znam ja to. Pomenuta transakcija spada u onu kategoriju ''privremeno prodato''.

znas li mozda kad istice taj ugovor jer je to Ruski car prodao Americi a kako stvari stoje sad Rusima nije toliko potreban novac a Ameri bi bili u teskoj situaciji bez Aljaske.mnogo su ulagali u nju a ako je predaju to ce znaciti poraz bas me zanima sta bi tu bilo .
 
Na kraju, sirotim Jenkijima ostadoše samo mormoni.

I Apalacija verovatno. Gdjica England i ti brdsko-planinski likovi kojima je caca istovremeno i deda i ujak su velike americke patriote.

lynndie_england.jpg


To sa 'Evropom' je najgluplji deo. Jos mogu i da zamislim da Meksikanci polude, ili Kinezi, ali koga ovaj arhi-pederski klub neuroticara, pardon, EU moze da okupira?
 
pa nisu ti ovo "zelje i pozdravi " ovo je ozbiljna tema o raspadu Amerike koji svaki dan treba da nastupi , kontam da je Drugi Gradjanski Rat verovatno vec poceo al zbog medijske blokade cia i masona jos nismo obavesteni , ali zato Panarin zna
 

Back
Top