prvi korak?

betibu:
ko treba da napravi prvi korak: ON ili ONA?
Kako muskarci gledaju na zene koje im prve prilaze?
Ja najvise volim kada muskarac prvi pridje, ali desavalo se da i ja to uradim (veoma uspesno). 8)
Mislim da muskarci to vole, jer tako su oni oslobodjeni svog straha od odbijanja.
 
Uvek sam za to da On pridje prvi,da on zove prvi,naravno On uvek bude osvojen prvi,a ja zelim da budem osvojena,polako,ali sigurno i to cu mu prva staviti do znanja.Ko razume shvatice.
 
da to je definitivno najhrabrija stvar koja zena moze da uradi,to su zaista hrabre zene,
iskreno vecini svojih riba sam ja prilazio ali bilo je i varijanti kada su one prilazile,zaista zanimljiva situacija kada ti neko,iznenada,pridje i ...
Poruka:Zene radite to sto cesce,nemate pojma koliko to pali nas :D :twisted: :twisted: :lol:
 
betibu:
ko treba da napravi prvi korak: ON ili ONA?
Kako muskarci gledaju na zene koje im prve prilaze?

Prvo blenem u nju, ovako 8) , zatim se ona kao :roll: , ja opet blenem u nju 8) , e...
...onda ona prvo malo :? , pa zatim :) , i onda...
...hipnotisana mojim pogledom(tj.blejanjem je l')
onako sva u :shock: lepo pridje i...Mljac! :wink:
 
O la la, a zasto bi on morao da pridje prvi...??? :?
Neka pridje prvi onaj ko u tom momentu pozeli da ti ucini, nebitno da li je musko ili zensko...
Zasto cekati da budes izabran...??? Biraj ti... I lovi... 8)
 
iluzionista:
goodday:
SUPER
josh ako to uradi na neki simpa nachin :D :D
nije bitno ko kome pridje....vazno je shta se deshava posle...
ako ona pridje prva to dozivljavam kao veliki kompliment

E, bas to. ;) Kompliment. Ja sam u tim situacijama veoma polaskan i tu se ruse mnoge barijere. Cak iako je devojka ruznjikava, posveticu joj koji minut razgovora kao nagradu za hrabrost i snalazljivost koju je ispoljila. ;)

Ok. Ocigledno cu morati da razjasnim sta sam hteo da kazem. Nije nikakvo vadjenje i zao mi je sto su neke osobe osetile potrebe da me diskriminisu na osnovu ovih reci.

Kljucne reci i izrazi: kompliment, polaskan, rusenje barijera... Druga recenica, kad je izvadjena iz konteksta, mozda i ima takav prizvuk kao sto je gospodjica Jekillka navela. Ali, kao da je zanemarena ona prethodna recenica...

Sta je s time sto se ja osecam polaskanim i to dozivljavam kao kompliment? Sta je s time sto taj kompliment podrazumeva rusenje barijera? Da li mozda, to sto sam nazvao nagradom, znaci da su te barijere srusene i da sam pristupacan i meni (inace) neprivlacnim devojkama, sto obicno nije slucaj? Da li je to nagrada simbolicki receno?

Naravno da je sve to tacno. Zao mi je sto sam pogresno protumacen. I stvarno mi je zao sto su neke osobe (o kojima sam imao veoma visoko misljenje), sebi dopustile da donose odluke na osnovu jedne recenice izvucene iz konteksta. No, nema veze. Neka njihova bude zadnja. Tema ne zasluzuje da bude zakljucana. Inace je veoma interesantna. I veliki pozdrav za kreatora teme. ;)

I stvarno, za licne prozivke postoji PP. Nije to nikakva uvreda ili slicno. Umesto da ta osoba pise po forumu za mene "adolescent koji glumi romantiku", "Nisi to mislio na pocetku, sad se vadis", "I sad me vredjas time sto mi trazis da te ne vredjam na forumu, nego na PP", mogla bi stvarno ovakve komentare ili da zadrzi za sebe ili da mi ih licno kaze. Nisam babaroga i objasnio bih joj preko PP na sta sam mislio. A, prepiranje preko foruma ne dolazi u obzir. To je tek degutantno.

Zato, suzdrzi se od odgovora na forum i pravac PP. Da oslobodimo temu za one koji imaju nesto da kazu na nju, a ne da zauzimamo vreme i prostor ove teme na svadju.

Izvinjavam se svima na ovoj maloj raspravi i u slucaju nekog masnog i bezobraznog odgovora na ove reci (punog uvredljivih izraza i psovki :roll:), necu vise ucestvovati u svadji. Izignorisacu.

Ali sto se tice sustine: Postoji jedna temica koja se zove "Da vam kazem nesto" na "Svastari" (2 strana). Na zadnjoj strani teme nalazi se prica o znacaju shvatanja sustine. Preporucio bih gospodjici da to procita.
 
Jekyll_doesnt_Hyde:
:shock: kako velikodusno :shock:
iluzionista:
Cak iako je devojka ruznjikava, posveticu joj koji minut razgovora kao nagradu za hrabrost i snalazljivost koju je ispoljila. ;)
:lol: :lol: :lol: :lol:
znao sam da ce biti tako shvacen :lol: :lol: :lol:
hteo je reci da nece iscoolirati devojku koja ga ne privlachi.....fizichki
a slozices se, to je prvo shto svi primetimo
i od toga zavisi sve shto ce dalje da se deshava....
naravno...moze da se desi da osoba koja nas fizichki ne privlachi osvoji nashe srce...ali to se u ovakvim akcijama ne moze desiti....naravno, nisam iskljuchiv
 
goodday:
Jekyll_doesnt_Hyde:
:shock: kako velikodusno :shock:
iluzionista:
Cak iako je devojka ruznjikava, posveticu joj koji minut razgovora kao nagradu za hrabrost i snalazljivost koju je ispoljila. ;)
:lol: :lol: :lol: :lol:
znao sam da ce biti tako shvacen :lol: :lol: :lol:
hteo je reci da nece iscoolirati devojku koja ga ne privlachi.....fizichki
a slozices se, to je prvo shto svi primetimo
i od toga zavisi sve shto ce dalje da se deshava....
naravno...moze da se desi da osoba koja nas fizichki ne privlachi osvoji nashe srce...ali to se u ovakvim akcijama ne moze desiti....naravno, nisam iskljuchiv

samo vas gledam 8) mada lepo je to sto ste tako solidarni :lol:
zene auditivci vs. muskarci vizuelci... mi slusamo vi gledate, ipak mislim da je nama daleko zanimljivije...gledanje ume da dosadi :lol: :lol:
 
goodday:
Jekyll_doesnt_Hyde:
:shock: kako velikodusno :shock:
iluzionista:
Cak iako je devojka ruznjikava, posveticu joj koji minut razgovora kao nagradu za hrabrost i snalazljivost koju je ispoljila. ;)
:lol: :lol: :lol: :lol:
znao sam da ce biti tako shvacen :lol: :lol: :lol:
hteo je reci da nece iscoolirati devojku koja ga ne privlachi.....fizichki
a slozices se, to je prvo shto svi primetimo
i od toga zavisi sve shto ce dalje da se deshava....
naravno...moze da se desi da osoba koja nas fizichki ne privlachi osvoji nashe srce...ali to se u ovakvim akcijama ne moze desiti....naravno, nisam iskljuchiv

E, bas to. ;) To sam hteo da kazem. 8) Hvala na ispravci. ;)
 
Jekyll_doesnt_Hyde:
goodday:
Jekyll_doesnt_Hyde:
:shock: kako velikodusno :shock:
iluzionista:
Cak iako je devojka ruznjikava, posveticu joj koji minut razgovora kao nagradu za hrabrost i snalazljivost koju je ispoljila. ;)
:lol: :lol: :lol: :lol:
znao sam da ce biti tako shvacen :lol: :lol: :lol:
hteo je reci da nece iscoolirati devojku koja ga ne privlachi.....fizichki
a slozices se, to je prvo shto svi primetimo
i od toga zavisi sve shto ce dalje da se deshava....
naravno...moze da se desi da osoba koja nas fizichki ne privlachi osvoji nashe srce...ali to se u ovakvim akcijama ne moze desiti....naravno, nisam iskljuchiv

samo vas gledam 8) mada lepo je to sto ste tako solidarni :lol:
zene auditivci vs. muskarci vizuelci... mi slusamo vi gledate, ipak mislim da je nama daleko zanimljivije...gledanje ume da dosadi :lol: :lol:

Hehe :lol: Pa, nije bas da vama nije bitan fizicki izgled. Ponekad ste u tome i strozije od nas... :roll:
 
iluzionista:
Jekyll_doesnt_Hyde:
goodday:
Jekyll_doesnt_Hyde:
:shock: kako velikodusno :shock:
iluzionista:
Cak iako je devojka ruznjikava, posveticu joj koji minut razgovora kao nagradu za hrabrost i snalazljivost koju je ispoljila. ;)
:lol: :lol: :lol: :lol:
znao sam da ce biti tako shvacen :lol: :lol: :lol:
hteo je reci da nece iscoolirati devojku koja ga ne privlachi.....fizichki
a slozices se, to je prvo shto svi primetimo
i od toga zavisi sve shto ce dalje da se deshava....
naravno...moze da se desi da osoba koja nas fizichki ne privlachi osvoji nashe srce...ali to se u ovakvim akcijama ne moze desiti....naravno, nisam iskljuchiv

samo vas gledam 8) mada lepo je to sto ste tako solidarni :lol:
zene auditivci vs. muskarci vizuelci... mi slusamo vi gledate, ipak mislim da je nama daleko zanimljivije...gledanje ume da dosadi :lol: :lol:

Hehe :lol: Pa, nije bas da vama nije bitan fizicki izgled. Ponekad ste u tome i strozije od nas... :roll:

:lol: mnogo ste smesni kad krenete da se vadite. Kad upadnes u zivi pesak najgore sto mozes sebi da uradis to je da pocnes da se koprcas, tad je propadanje mnogo brze. :lol:

Meni kad pridje vizuelno neupadljiv mladic (ili fizicki ne tako savrsen) sa slatkom i zanimljivom pricom moze samo da mi imponuje i ulepsa vece/dan, pa i da nema fluida za dalje, bar cemo se lepo ispricati. I tvrdim da je tako kod 90% zena. Ni na kraj pameti mi ne bi palo da sebe stavim u superiorniji polozaj samo zato sto sam fizicki privlacnija ili vec sta...

BTW, mladici koji su se meni svidjali nikada i nisu bili fizicki savrseni, uglavnom su bili bezgranicno simpaticni, sarmantni...

Dakle, ovde je problem nacin na koji si to rekao. Ti si rekao ako je i ruznjikava nagradicu njenu hrabrost da mi pridje sa kojim minutom razgovora (oh mighty you! - sorry but it sounds like that), a da je kojim slucajem lepa i smor (ne daj Boze glupa) verovatno bi dobila i celih sat vremena a mozda i nesto vise...mislim samo vas gledam 8) ,dragi moji adolescenti. :lol:

Sta vam to znaci "hteo je da kaze da nece iskulirati devojku koja ga ne privlaci"? Svasta! Pa niko nikog nikad i ne "iskulira" ako su akteri u postadolescentnom periodu, :lol: naravno. Ovde se radi o tome da ta hipoteticka devojka nije nagradjena vec upravo suprotno, ponizena...

Nije mi cilj da prozivam ali to sto si rekao je stvarno bilo ruzno, no offence, i moram priznati da sam od tebe ocekivala malo lepse objasnjenje...ili bar ispravku...my mistake.

P.S. koliko teksta na smesnu temu... :lol: :lol: :lol:
 
e svashta...
slozicesh se da mushkarci devojke imaju drugachije kriterijume
zashto bi zene jurile iskljuchivo zgodne frajere....to je debilno...posle adol. perioda sigurno da im je potrebno mnogo vishe od naduvanih bicepsa....
meni je potpuno ne moguce da budem sa devojkom koja me vizuelno ne privlachi.....amin
moze da ima nedostatke i oni mogu da budu lepi ako ih ume nositi, ako ima sharma.....
ali ako mi je odbojna necu vezu sa njom simply as that......
ali necu je odbiti na grub nachin.....eto
 
Jekyll_doesnt_Hyde:
Meni kad pridje vizuelno neupadljiv mladic (ili fizicki ne tako savrsen) sa slatkom i zanimljivom pricom moze samo da mi imponuje i ulepsa vece/dan, pa i da nema fluida za dalje, bar cemo se lepo ispricati. I tvrdim da je tako kod 90% zena. Ni na kraj pameti mi ne bi palo da sebe stavim u superiorniji polozaj samo zato sto sam fizicki privlacnija ili vec sta...

Ali, to je opet stvar licnosti. Za mene "ruznjikavo" predstavlja rec koja znaci i ruzno i (za mene)neprivlacno. Ja ne govorim o devojkama koje su vizuelno neupadljive ili fizicki toliko ne savrsene. Znaci, velika razlika u koncepciji onog sto ti smatras pod "ruznjikavim" i onog sto ja smatram takvim. Ja nisam mogao da napisem "ruzne i neprivlacne devojke", jer ja nisam takav. Ja sam to ublazio u "ruznjikave".

Ni ja ne trazim nesto savrseno... Nikad nisam jurio sex bombe. Meni se vise svidjaju devojke koje furaju onaj "slatkica" fazon: devojka koja nije uopste savrsena, ali je prirodno slatka. Ne treba joj gomila sminke da bi bila privlacna.

Dakle, ovde je problem nacin na koji si to rekao. Ti si rekao ako je i ruznjikava nagradicu njenu hrabrost da mi pridje sa kojim minutom razgovora (oh mighty you! - sorry but it sounds like that), a da je kojim slucajem lepa i smor (ne daj Boze glupa) verovatno bi dobila i celih sat vremena a mozda i nesto vise...

Zao mi je sto moram ovo da kazem: ali totalno pogresno shvaceno. Ono sto sam hteo da kazem je: Ne bi iskulirao devojku zato sto je ruzna (sto mnoge devojke rade ruznim muskarcima), vec bi je ispostovao i popricao s njom. Mozda ispadne da je zanimljiva licnost. I mozda sve postane samo druzenje.

Sta vam to znaci "hteo je da kaze da nece iskulirati devojku koja ga ne privlaci"? Svasta! Pa niko nikog nikad i ne "iskulira" ako su akteri u postadolescentnom periodu, :lol: naravno. Ovde se radi o tome da ta hipoteticka devojka nije nagradjena vec upravo suprotno, ponizena...

Mislis da niko nikoga ne kulira? :shock: Ja pridjem devojci, a ona se pravi da me ne cuje i ne vidi. Desilo mi se to par puta. Stvarno ne znam na osnovu cega mislis da su sve devojke fine kao ti. Mozda si ti super devojka, ali osvrni se oko sebe: nisu sve devojke iste.

Ne treba uopste ta devojka da bude pocastvovana. To nije ono sto sam ja ili G.D. hteli da kazemo. Stvar je u tome da je ti ispostujes, popricas s njom. A ne kao devojke iz mog gornjeg primera... Ti si fer prema njoj. Zasto bi mislila da ja mislim da bi ona trebala biti pocastvovana. Ja osecam potrebu da joj ukazem postovanje i divljenje sto mi je prisla. Ako me ne privlaci, popricacu s njom zbog tih razloga, a ne onih na koje ti mislis.

Nije mi cilj da prozivam ali to sto si rekao je stvarno bilo ruzno, no offence, i moram priznati da sam od tebe ocekivala malo lepse objasnjenje...ili bar ispravku...my mistake.

Ovde si me malo(:shock:) uvredila. :shock: Sad sam ja ispao zivotinja?!! :shock: Ma, stvarno... Mozda su stvarno muskarci i zene dva totalno razdvojena sveta. Ja u to ne verujem, ali me ti teras da pocnem. :roll:
 
Cemu uopste ova tema ako se zenski svet izborio za 8. mart. Zar ne bi trebali da budemo ravnopravni ako ne u svemu, a ono bar u stvarima u kojima mozemo. I zasto masa devojka (cak i u "postadolescentskom periodu") uvek ceka prvi korak od strane muskarca, a pritom se po "malim signalima" koje pokusava da posalje vidi da je samo uvrezen stav da musko "treba da bude musko" sprecava da prva pridje. I uvek cu vise ceniti devojku koja ce, ako joj se vec svidim, prici, lepo, kulturno, civilizovano, kako dolikuje krstenom coveku, reci u cemu je stvar, bez obzira na ishod, nego neku koju ce trema toliko da stegne da ce na kraju da iscima svoju najbolju drugaricu, koja opet zna npr. kolegu sestre mog najboljeg ortaka, sa ciljem da do mene dopre njeno interesovanje, pa sad ja sta uradim. Ma gluposti, k'o da smo osnovna skola...
 
iluzionista:
I sledeci put kad pozelis da me uvredis, uradi to licno na PP. A, ne na forumu... :roll:

Ne znam sta si mislio ali ruzno si to napisao, procitaj jos jednom i shvatices mozda sta je mene isprovociralo...

Mozda sam malo preostro odreagovala u poslednjem postu ali nisam mogla da verujem da meni prebacujes vruc krompir po principu niste-ni-vi zene-nista-bolje...

Dobro, hajde da podjemo od toga da nisam razumela sta ti podrazumevas pod terminom ruznjikava (mada ima jos mnogo boljih termina za to sto ti hoces da kazes) ali dobro covek se uci dok je ziv.
Sad opet kazes da bi tu devojku ispostovao, ali nisi tako prvo rekao, ranije se radilo o nekoliko nagradnih minuta. Stvarno mislim da nisam ja nista pogresno razumela vec da si ti eventualno napravio pogresan izbor reci...

A propos tog osvrtanja oko sebe...osvrcem se ja ali kad citam neke postove ovde osecam se kao da stvarno zivim na Mesecu...

I uopste mi nije bila namera da te uvredim ili predstavim kao bad guy-a, vec mozda isprovociram da revidiras tu recenicu...

P.S. sto se ovde ljudi lako vredjaju... znala sam da sam trebala da ocutim... uglavnom i ocutim... ne znam sta mi bi da komentarisem...

P.S1. ovo tvoje sada verovatno nije vredjanje... :roll:
 

Back
Top