derbi PARTIZAN-zvezda

  • Začetnik teme CRNO-BELA RUZA
  • Datum pokretanja
crno bela ruza:
za tvoju informaciju ne pise se gloopa nego glupa a mozda i jesam prorocica jer znam da ce da pobedi najboli tim PARTIZAN :D
1.Jos si mala i vidim da ti deo sa savremenim izrazima i frazama ne ide,pa zato nemoj da ucis pametnije od sebe kako se pise.
2.Ako stvarno mislis da si prorocica onda mi je stvarno zao,ja ne verujem u te stvari.
3.Partizan je najbolji tim samo po misljenju Partizanovaca,isto kao i Zvezda za Zvezdase,kao i Obilic za navijace Obilica,kao i Buducnost za navijace Buducnosti...
Ne shvataj kao uvredu,ali pretpostavljam da ti pojma nemas o kosarci i da si od onih na koje su samo mama i tata preneli ljubv prema klubu pa sad nastavljas porodicnu tradiciju.
 
ja obozavam kosarku i pisacu najrealnije,zna se ko je najbolji tim u jugoslaviji u zadnjih 12 godina u kosarci i zato nemojmo dzabe da zapocinjemo tu temu,isto tako se zna ko je bolji u fudbalu zadnjih dvije decenije ali nije sve u prepucavanju vazno je da se sve shvati kao ljubav prema sportu.ove godine je zvezda uzela titulu u fudbalu a partizan ce u kosarci a tu se moze umesati i reflaks koji ima veoma dobar tim.toliko za sada i pozdrav od realnog grobara
 
Ajde,ajde.....svako vidi svoj tim kao favorita,pa to je vise nego normalno!Eto meni su Kingsi najbolji iako su ispali u polufinalu ali ja ih volim i nista nece promeniti moj odnos prema njima.
Za veceras mislim da ce bas biti vruce,bice dobra kosarka na obe strane,i zaista ne bih da dajem prognoze.Mozda malo vise volim Partizan zbog Hausa,on mi je totalno super lik,ali i Zvezda ima veoma dobre igrace.Ja palim iz skole zadnji cas,nemoj da me igra razocara :wink:
PS Neko rece nesto o ,,porodicnoj tradiciji,,.Ja mislim da je jako glupo da navijas za tim koji voli tvoj deda,cale,mama....Onda ti i nemas neke emocije prema tom timu ak ti ga nabijaju na nos.Pricam uopsteno,ne prozivam nikoga od vas da ne bude zabune.
Ja sam uvek navijala za nekoga kada se kod mene licno razzvije ta posebna,navijacka ljubav....
Al da ne gnjavim,nadam se dobrom basketu veceras! :wink:
PoZ!
 
crno bela ruza:
nije nikakva porodicna tradicija ja partizan volim vise nego svoj zivot e i ja palim sa zadnjeg casa Sanja odakle si :?:
Samo da te ispravim Snaja :wink:
Nisam ni mislila na tebe kada sam ono pisala ali nazalost ima punooooo takvih ,,porodicnih,, primera.Ja sam iz Beograda,a ionako zadnji cas nismo ni imali.Malo je moguce da je nastavnik ruskog otisao na tekmu jer je skroz gej :oops: :lol:
 
crno bela ruza:
mozda sam ja mala ali ti si nepismen ZA zvezdu SE NAVIJA PARTIZAN SE VOLI o kosarci znam vise nego ti to je sigurno
I mala i nepismena mozes da budes,ali ako znas o kosarci vise od mene...
Nema potrebe da mi odgovaras i svadjas se,da imas hrabrosti poslala bi mi PP
A jos uvek sam ubedjena da si samo jos jedna tatina devojcica koju uce tradicijama.
Ako nisi dosad shvatila ja ne navijam za Zvezdu.
Samo bolesnik bi izjavio da voli klub vise od zivota.
Ovde se prica o kosarci a ne o tvojim navijackim sklonostima.
 

Back
Top