Novi Dan Ponosa-Gej Parada Na Leto

Treba li dozvoliti homoseksualnoj populaciji odrzavanja Gej Parade ovoga leta

  • Da

  • Ne


Rezultati ankete su vidlјivi nakon glasanja.
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

lzr

Aktivan član
Poruka
1.867
Prosla tema je zakljucana jer se pretvorila u medjusobno vredjenje i sve ostalo sto nema nikakve veze sa njom. Mislim da je ovo vazna tema o kojoj bi trebalo da se diskutuje, tako da je ponovo otvaram. Molio bih vas da budete iole pristojni.

Sta smo do sada saznali: Boris Milicevic, predsednik Gej-Strejt alijanse je gostujuci u poligrafu najavio da ce na leto biti odrzana gej parada u kojoj ce biti i dosta strejt poznatih ljudi(Dragan Djilas, Antonela Riha...)
http://www.b92.net/video/video.php?n...&nav_id=348092

Gledajte od 22.15 do 26.50 konkretno 26.20 "OCEKUJEMO DA SE NA TOM GEJ PRAJDU KOJI CE SE ODRZATI NA LETO..."

Propagandu protiv toga su prvi pokrenuli nacisti stavljajuci i slike iz knjige o 2 gej princa koju citaju deca u Americi od 7-8godina u skolama:
http://en.wikipedia.org/wiki/King_&_King
Kingkiss.jpg

U medjuvremenu i na gay sajtu se spremaju za paradu:
http://www.gay-serbia.com/forum/viewthread.php?tid=37309


Vrlo rado cu se pridruziti toj paradi.
Ne vidim zasto ne bih.
Sebe smatram ponosnom personom, pa mi je i mesto u paradi ponosa.

Cudi me da se jos nisu oglasile organizacije poput obraza, 1389, navijaca, LDP, Evropa Nema Alternativu, Anarho-sindikat...
Sve u svemu-da li je ovo jos jedan probni balon ili najava druge srpske gej parade videcemo. Jedno je sigurno: ako se bude odrzala sigurno nece biti mirno tog dana.
 
ja bi i dalje voleo da znam ko je recimo finansirao nesudjen zakup sava centra tom Borisu Milicevicu velikom borcu za gejj-strejt prava
ne znam kolko koshta al od kelnerisanja il kojim god visoko intelektualnim radom da se dotichni bavi teshko da moze da se ushtedi za zakup
 
Prosla tema je zakljucana jer se pretvorila u medjusobno vredjenje i sve ostalo sto nema nikakve veze sa njom. Mislim da je ovo vazna tema o kojoj bi trebalo da se diskutuje, tako da je ponovo otvaram. Molio bih vas da budete iole pristojni.

Sta smo do sada saznali: Boris Milicevic, predsednik Gej-Strejt alijanse je gostujuci u poligrafu najavio da ce na leto biti odrzana gej parada u kojoj ce biti i dosta strejt poznatih ljudi(Dragan Djilas, Antonela Riha...)


Propagandu protiv toga su prvi pokrenuli nacisti stavljajuci i slike iz knjige o 2 gej princa koju citaju deca u Americi od 7-8godina u skolama:


U medjuvremenu i na gay sajtu se spremaju za paradu:


Cudi me da se jos nisu oglasile organizacije poput obraza, 1389, navijaca, LDP, Evropa Nema Alternativu, Anarho-sindikat...
Sve u svemu-da li je ovo jos jedan probni balon ili najava druge srpske gej parade videcemo. Jedno je sigurno: ako se bude odrzala sigurno nece biti mirno tog dana.

Nemam ništa protiv gay populacije, ali mi nije jasno koja je svrha Gay parada. To je sve malo bolesno. Ako homoseksualci žele da neko smatra da je gay sasvim normalna pojava, trebalo bi da se u skladu s tim i ponašaju. Mislim, ako to već nije ništa posebno i prirodno je, zašto praviti paradu tim povodom? :eek: To je onda kao kad ćosavi ljudi prave paradu tim povodom. :eek:
 
Nemam ništa protiv gay populacije, ali mi nije jasno koja je svrha Gay parada. To je sve malo bolesno. Ako homoseksualci žele da neko smatra da je gay sasvim normalna pojava, trebalo bi da se u skladu s tim i ponašaju. Mislim, ako to već nije ništa posebno i prirodno je, zašto praviti paradu tim povodom? :eek: To je onda kao kad ćosavi ljudi prave paradu tim povodom. :eek:

Da se ne ponavljam...
 
ja podrzavam gej paradu,mada nebi voleo sutra da mi dete bude derpe,ali gledam ovde u Parizu na gej paradi siba se techno muzika bio sam 2x i mogu reci da ima pola-pola ljudi i sve je cool,ali nasa zemlja je malo specificna,mrzimo muslimane,mrzimo jevreje,cigane,katolike,vlase,crnce,mrzimo cak i komsiju svog i gledacemo da ga zajebemo ako nam se da prilika a zamisli tek gej populaciju mnogo smo iskopleksirani (zahvaljujuci komunizmu)
 
Nemam ništa protiv gay populacije, ali mi nije jasno koja je svrha Gay parada. To je sve malo bolesno. Ako homoseksualci žele da neko smatra da je gay sasvim normalna pojava, trebalo bi da se u skladu s tim i ponašaju. Mislim, ako to već nije ništa posebno i prirodno je, zašto praviti paradu tim povodom? :eek: To je onda kao kad ćosavi ljudi prave paradu tim povodom. :eek:

A koja je svrha svih dosadašnjih mitinga, rušenje,paljenje,pljačke, ubistva, jel to možda zdravo?
Čemu to licemerje.:manikir:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top