Sexualni ili psiholoski experiment

Poruka
15.196
Prvenstvena misao koju ljudi imaju o trojci je da li ih privlaci zena ili muskarac u toj varijanti, da li im je to perverzno ili ne , da li sebe mogu da zamisle u toj situaciji i svog partnera...:think:
Koliko je mislite bitan tu psiholoski efekat? Da li vasa veza, kombinacija bi to 'prezivela'?
Da li biste bili ljubomorni na drugu zenu / muskarca? Da li bi brinuli da se njoj/ njemu ne svidi gay varijanta ili ta 'druga' osoba?:per:
Da li je to samo perverzija i sexualni ili i psiholski experiment jednog odnosa i njegova provera?;)
I uopste koliko 'perverzije' lome karaktere tj uticu na psihu kao neke mentalne igrice ? Ili smatrate da je to samo telesna igra?
 
Poslednja izmena:
Prvenstvena misao koju ljudi imaju o trojci je da li ih privlaci zena ili muskarac u toj varijanti, da li im je to perverzno ili ne , da li sebe mogu da zamisle u toj situaciji i svog partnera...:think:
Koliko je mislite bitan tu psiholoski efekat? Da li vasa veza, kombinacija to 'prezivela'?
Da li biste bili ljubomorni na drgu zenu / muskarca? Da li bi brinuli da se njoj/ njemu ne svidi gay varijanta ili ta 'druga' osoba?:per:
Da li je to samo perverzija i sexualni ili i psiholski experiment jednog odnosa i njegpva provera?;)
I uopste koliko 'perverzije' lome karaktere tj uticu na psihu kao neke mentalne igrice ? Ili smatrate da je to samo telesna igra?

Pa psihološki efekat i jeste najvažniji...
Naime...koliko nas je spremno na tako nešto, a da bude bez posledica...
 
"...Uzi meeeee
Eksperiment na me baciii...
Da vidiš o-ha
Šta može ova ko-ka..."



Sebe kao single, mogu da zamislim u trojci :per: ali mislim da to nije tema.

Enivejz, trojka mi je svakako bzvz kada je u pitanju ljubavni par. Šta će im to? Nekako mi je bzvz da njih dvoje to što imaju dele sa još nekim... :neutral:
 
"...Uzi meeeee
Eksperiment na me baciii...
Da vidiš o-ha
Šta može ova ko-ka..."



Sebe kao single, mogu da zamislim u trojci :per: ali mislim da to nije tema.

Enivejz, trojka mi je svakako bzvz kada je u pitanju ljubavni par. Šta će im to? Nekako mi je bzvz da njih dvoje to što imaju dele sa još nekim... :neutral:

Dakle , ipak jeste psiholoski.. To je light varijanta.. Ti ne gubis nista.. Ali oni koji su u paru mogu hipoteticki da izgube :think:
 
Dakle , ipak jeste psiholoski.. To je light varijanta.. Ti ne gubis nista.. Ali oni koji su u paru mogu hipoteticki da izgube :think:

Pa, to ti kažem, kad je neko single, može svašta da eksperimentiše i istražuje, mada, mogu i ovi u paru, ali onda mi to nije više intima dvoje ljudi, ono lepo, samo njihovo...
I naravno da mogu da izgube... Ne treba se igrati time, I suppose. :zurka:
 
nisam za to, ni u singlu ni u dublu, heh. :)

ne mogu da zamislim sebe u krevetu sa dva muskarca,
ili sa zenom i muskarcem,
ogavno mi je.
ne znam zasto...jednostavno...nije mi prirodno.

a kad bi mi V predlozio tako nesto,
ne znam...ostala bih u zabezeku, kao prvo.
kao drugo, mooozda bih imala zelju da ga udarim i pobegnem.
trece, verovatno bih cutala i plakala dve nedelje mi ni mum.
:)
 
nisam za to, ni u singlu ni u dublu, heh. :)

ne mogu da zamislim sebe u krevetu sa dva muskarca,
ili sa zenom i muskarcem,
ogavno mi je.
ne znam zasto...jednostavno...nije mi prirodno.

a kad bi mi V predlozio tako nesto,
ne znam...ostala bih u zabezeku, kao prvo.
kao drugo, mooozda bih imala zelju da ga udarim i pobegnem.
trece, verovatno bih cutala i plakala dve nedelje mi ni mum.
:)

:lol:
DakleM ne bi prezivela .. Mis'im psiholoski.. A sto da places?:rtfm:
Moze on da place sto neces :manikir:
 

Back
Top