Da li je premijer Cvetković pismen čovek??

Da li je Cvetko pismen?


  • Ukupno glasova
    35
  • Anketa je zatvorena .
Pismen je on samo je sav smotan. A nije bio kad je krao u onom institutu, beše Ces Mecon ili tako neki.
Moraću opet da uvredim neke koji jesu pismeni...:roll:Poštedi me Bože pismenosti srpskih pravnika i ekonomista!
Suicide.gif
 
sta vam sad treba da raspravljate o ti EVROPEJCIMA koji ce motkom da odu iz Srbije.

:hahaha:
Nije ti dobro. Vas, velikoserba je sve manje i manje. Ima vas oko 10% sa tendencijom rapidnog opadanja, a devedesetih vas je bilo 80%. Misli o tome.
Srpstvo, jednu plemenitu i ponosnu stvar ste osramotili. Lošim potezima niste uspeli da sačuvate Jugoslaviju, a Srbiju i prekodrinske zemlje Srba ste uništili. Zbog vaše retardirane i u suštini antisrpske politike, nema više Srba u Hrvatskoj, Bosanskoj Krajini, Sarajevu i na Kosovu. Vi ste ti zbog kojih je ova zemlja imala hiperinflaciju, najveću stopu pada BDP-a i kriminala na svetu. Vi ste krivi za sankcije i svu ovu nemaštinu! Vi ste ti koji su odneli narodne milijarde na Kipar i u Švajcarsku, funkcioneri SPS i SRS su za 1000 maraka kupovali čitave hotele. Vi ste izmislili Jezdu i Dafinu. Za vreme vaše vladavine su bankrotirala ili osiromašila najprofitabilnija preduzeća u Srbiji.
Vašom politikom smo izgubili Kosovo i dozvolili sebi da budemo bombardovani od NATO pakta. Vi ste ti koji su slavnu Srpsku Vojsku, koja je bila junačka i viteška, doveli do toga da ta Vojska čini zločine - što nikada Srbi nisu radili.

Ja se ne sekiram za vas, vi ste obešeni na stub srama i trajno označeni u Srpskom narodu kao ološ i bagra, koja je uništavala i uništila ovu zemlju, vas ima sve manje i manje. Ali, u Nemačkoj je bio kažnjen svako onaj ko je negirao loše stanje u Nemačkoj za vreme Hitlera, kao i svako ko je negirao zločine.
Da je bilo pameti, a nije jer Đinđić to nije hteo, vas je sve trebalo zabraniti i pozatvarati na višedecenijske robije.

Ti si balavče našao nekog da teraš iz Srbije, ako neko treba da bude teran, to ste onda ti i tebi slični.

Evo kakvi ste vi, lažni patrioti šešeljevci: http://krstanovkutak.forumotion.net/-f2/
Odvratni ste.
 
Poslednja izmena:
:hahaha:
Nije ti dobro. Vas, velikoserba je sve manje i manje. Ima vas oko 10% sa tendencijom rapidnog opadanja, a devedesetih vas je bilo 80%. Misli o tome.
Srpstvo, jednu plemenitu i ponosnu stvar ste osramotili. Lošim potezima niste uspeli da sačuvate Jugoslaviju, a Srbiju i prekodrinske zemlje Srba ste uništili. Zbog vaše retardirane i u suštini antisrpske politike, nema više Srba u Hrvatskoj, Bosanskoj Krajini, Sarajevu i na Kosovu. Vi ste ti zbog kojih je ova zemlja imala hiperinflaciju, najveću stopu pada BDP-a i kriminala na svetu. Vi ste krivi za sankcije i svu ovu nemaštinu! Vi ste ti koji su odneli narodne milijarde na Kipar i u Švajcarsku, funkcioneri SPS i SRS su za 1000 maraka kupovali čitave hotele. Vi ste izmislili Jezdu i Dafinu. Za vreme vaše vladavine su bankrotirala ili osiromašila najprofitabilnija preduzeća u Srbiji.
Vašom politikom smo izgubili Kosovo i dozvolili sebi da budemo bombardovani od NATO pakta. Vi ste ti koji su slavnu Srpsku Vojsku, koja je bila junačka i viteška, doveli do toga da ta Vojska čini zločine - što nikada Srbi nisu radili.

Ja se ne sekiram za vas, vi ste obešeni na stub srama i trajno označeni u Srpskom narodu kao ološ i bagra, koja je uništavala i uništila ovu zemlju, vas ima sve manje i manje. Ali, u Nemačkoj je bio kažnjen svako onaj ko je negirao loše stanje u Nemačkoj za vreme Hitlera, kao i svako ko je negirao zločine.
Da je bilo pameti, a nije jer Đinđić to nije hteo, vas je sve trebalo zabraniti i pozatvarati na višedecenijske robije.

Ti si balavče našao nekog da teraš iz Srbije, ako neko treba da bude teran, to ste onda ti i tebi slični.

malo je post omasio temu, ali ko god je bio sposoban i smeo pa i voljan da radi (rmbaci), zapalio je preko. nama ostade samo `expertski` demokratski deo, da se zlopatimo,

sto i oni ne odose...eeee....
 
:hahaha:
Nije ti dobro. Vas, velikoserba je sve manje i manje. Ima vas oko 10% sa tendencijom rapidnog opadanja, a devedesetih vas je bilo 80%. Misli o tome.
Srpstvo, jednu plemenitu i ponosnu stvar ste osramotili. Lošim potezima niste uspeli da sačuvate Jugoslaviju, a Srbiju i prekodrinske zemlje Srba ste uništili. Zbog vaše retardirane i u suštini antisrpske politike, nema više Srba u Hrvatskoj, Bosanskoj Krajini, Sarajevu i na Kosovu. Vi ste ti zbog kojih je ova zemlja imala hiperinflaciju, najveću stopu pada BDP-a i kriminala na svetu. Vi ste krivi za sankcije i svu ovu nemaštinu! Vi ste ti koji su odneli narodne milijarde na Kipar i u Švajcarsku, funkcioneri SPS i SRS su za 1000 maraka kupovali čitave hotele. Vi ste izmislili Jezdu i Dafinu. Za vreme vaše vladavine su bankrotirala ili osiromašila najprofitabilnija preduzeća u Srbiji.
Vašom politikom smo izgubili Kosovo i dozvolili sebi da budemo bombardovani od NATO pakta. Vi ste ti koji su slavnu Srpsku Vojsku, koja je bila junačka i viteška, doveli do toga da ta Vojska čini zločine - što nikada Srbi nisu radili.

Ja se ne sekiram za vas, vi ste obešeni na stub srama i trajno označeni u Srpskom narodu kao ološ i bagra, koja je uništavala i uništila ovu zemlju, vas ima sve manje i manje. Ali, u Nemačkoj je bio kažnjen svako onaj ko je negirao loše stanje u Nemačkoj za vreme Hitlera, kao i svako ko je negirao zločine.
Da je bilo pameti, a nije jer Đinđić to nije hteo, vas je sve trebalo zabraniti i pozatvarati na višedecenijske robije.

Ti si balavče našao nekog da teraš iz Srbije, ako neko treba da bude teran, to ste onda ti i tebi slični.

1.srba ima u Bosanskoj krajni raspitaj se malo pre nego sto lupis imaju svoju vlast u Drvaru ,Bosanskom Grahovu .glamocu .
2.u RSK ih idalje ima i vecina su made upravu si da su obespravljeni i nemaju svoju vlast ali nekad mora i da se izgubi.
3.Sarajevo vrvi od Srba gradi se i novi deo Sarajeva u Republici Srbskoj koja je zahvaljujuci mom dozivotnom precedniku stvorena i nadam se uskoro i samostalna .
4.Na kosovu ih nema od kako su zadnji put proterivani a koliko ja znam evropejci su bili na vlasti i Kosovo je sada izgubljeno zbog njih a dok smo mi bili na vlasti bilo je nase sacuvali smo ga sve do sada .
5.NATO agresija nije bila zbog nas vec zbog nekih koji su rasturili Jugu i kojima je smetala jaka Srbija i koji su pomogli OLUJU .
6.a kazi ti meni zar i ovo sad nije neka vrsta hiperinflacije za 100 maraka nisi mogao da nosis kese iz marketa a sad ntane sve u narucje.
7.milijarde na kipru su trebale da obnove Srbiju ali je Slobu smenila bagra a Mladja i Djindjidj pare strpali u dzep.
8.ma da za nase vreme nijedna fabrika nije prodata sto nemogu da kazem i za Borisovu vadavinu.
9.pa u svakom ratu ima ludaka na svakoj strani a mi smo se borili da spasemo Srbe sa one strane Drine sto smo i ucinili nemoj samo da gledas mracnu stranu.
10.nas ima u poslednje vreme sve vise pogledaj izbore pobedili smo ali je glupi Ivica poso za parama .
11. koliko ja znam Djindjic i Kostunica su zatvorili slobu i predali ga okupatorima al ti to nerazumes zato sto si pesimista.
12.i kao najvaznije ja tebe nisam vredjao.
 
1.srba ima u Bosanskoj krajni raspitaj se malo pre nego sto lupis imaju svoju vlast u Drvaru ,Bosanskom Grahovu .glamocu
1. Srba više nema u Bihaću, Kladuši, Cazinu, Sanskom Mostu, Manjina su postali čak i u Bosanskom Petrovcu. U Grahovu, Glamoču i Drvaru se vraćaju Srbi, ali samo stariji. Mladog sveta tamo gotovo i da nema, i prema statističkim podacima, te opšrine će za 30 godina biti većinski muslimanske.


.
2.u RSK ih idalje ima i vecina su made upravu si da su obespravljeni i nemaju svoju vlast ali nekad mora i da se izgubi.
RSK više ne postoji, zahvaljujuću ološu poput Šešelja, Martića i Miloševića. Na teritorijama bivše RSK, sada su Hrvati u ubedljivoj apsolutnoj većini.
Vraćaju se uglavnom stari ljudi, a preostali Srbi prodaju imovinu i dolaze u Srbiju.
3.Sarajevo vrvi od Srba gradi se i novi deo Sarajeva u Republici Srbskoj koja je zahvaljujuci mom dozivotnom precedniku stvorena i nadam se uskoro i samostalna .

Nemoj ovde da izvrčeš. Zna se šra je grad Sarajevo, čak je u Ilidži i Ilijašu stanje sa Srbima kao u Bosanskom Petrovcu. 90% Srba iz Sarajeva više ne živi u Sarajevu, ima ih 10% sve sa matorim povratnicima.

4.Na kosovu ih nema od kako su zadnji put proterivani a koliko ja znam evropejci su bili na vlasti i Kosovo je sada izgubljeno zbog njih a dok smo mi bili na vlasti bilo je nase sacuvali smo ga sve do sada .

Najveće proterivanje Srba se dogodilo 1999. godine za vreme vladavine Slobodana Miloševića, kad su gotovo svi Srbi južno od Ibra napustili pokrajinu.
Kosovo je izgubljeno vojnim porazom od strane Slobodana Miloševića, koji je potpisao povlačenje Vojske, Policije, Sudstva i svih ostalih faktora suvereniteta Srbije (sudsku, zakonodavnu i izvršnu vlast). Po Ustavu Savezne Republike Jugoslavije, napuštanje suvereniteta zemlje (a suverenitet je kad imaš sva tri oblika vlasti nad jednom teritorijom) se smatralo veleizdajom, za koju je predviđena najstroža kazna.

Slobodan Milošević je potvrdio Rezoluciju 1244, koja je takođe akt izdaje, jer u njoj stoji da će međunarodna zajednica rešiti pitanje statusa Kosova.

Treće, Slobodan Milošević je pokrenuo akciju etničkog čišćenja Albanaca sa Kosova, a to je dokazano od strane UN-a, Međunarodnog suda pravde u Hagu i OEBSa.
Podsetiću te i da je Sloba protiv pravno ukinuo autonomiju Kosovu ustavom iz 1990., a kosovo je imalo status konstitutivnog elementa Jugoslovenske federacije. Sloba mu je ukinuo konstitutivnost.

Ovo što sam napisao je važno jer po završnom aktu iz Helsinkija, dakle međunarodnom pravu, Kosovo ima pravo na nezavisnost. Ako se konstutivnom elementu (najčešće je to narod ili teritorijalna jedinica u konfederaciji ili federaciji) protiv pravno oduzme status konstitutivnosti, taj element ima pravo na samoopredeljenje.
Takođe je definisano, odmah posle Drugog svetskog rata, što je kasnije potvrđeno mnogim aktima UN-a, da ako se vrši represija nad manjinskim narodom, koje je većinsko na kompaktnoj teritoriji, taj narod ima pravo na nezavisnost.
Dakle, vojne i policijske snage SRJ i Srbije su, prema zvaničnim podatcima, proterale preko 700000 Albanaca i ubili preko 18000. Ovo znači da Albanci imaju pravo na nezavisnost. Ako je Kosovu nasilno oduzeta konstitutivnost, a jeste jer se građani Kosova nisu složili sa tim (građani Vojvodine jesu), onda opet Kosovo po međunarodnom pravu ima pravo na nezavisnost.

Dakle, Sloba je stvorio njima pravo na nezavisnost (ukinuo konstitutivnost+proterao) i zvanično kapitulirao povlačenjem elemenata državnosti Srbije sa Kosova.

Kosovo je čak tri puta proglašavalo nezavisnost za vreme Miloševića, a faktički je 1998. prekinulo sve veze sa Srbijom. Jednostavno su sa pravom bojkotovali Srbiju, koja im je nasilno oduzela konstitutivnost.
Tako da ta priča da je pod DOS-om Kosovo postalo nezavisno je čista glupost.
5.NATO agresija nije bila zbog nas vec zbog nekih koji su rasturili Jugu i kojima je smetala jaka Srbija i koji su pomogli OLUJU .
Ovo naravno nije tačno u potpunosti. SAD je još 1988. bila naklonjena spašavanju Jugoslavije. Osamdesetih godina je čak dva puta Amerika intervenisala, kako bi spasila Jugoslaviju od bankrotstva.

Dalje, Slovenija i Hrvatska su prihvatile opstanak Jugoslavije, kao labave federacije sa elementima konfederacije.
Slobodan Milošević je to odbio.

Treba imati u vidu da su MUP Srbije i DB još 1989. godine naoružavali pojedine civile Srpske nacionalnosti i srpske policajce u Hrvatskoj, što su Hrvati jednom i presekli.
Frenkiju se sudi za ovo.

Elem, već se tada dalo primetiti, a naoružavanje iz 1989. i nacionalistički govori su najveći dokazi, da Slobi nije u interesu Jugoslavija kao država 6 naroda, nego nekakva Jugoslavija koja bi bila sastavljena od Srbije, Crne Gore, BIH i teritorija na kojim Srbi žive u Hrvatskoj. Dakle u takvoj državi bi Srbi bili u većini i to bi bila zapravo Velika Srbija pod drugim imenom.
Dakle, on je krivac za raspad SFRJ.

Srba u Hrvatskoj više nema, baram ih nema da mogu da utiču na sebe u političkom smislu, iz razloga što je Martić odbio Z4. Martićev najbolji politički saradnik je bio Šešelj, koji je takođe govorio da RSK nikada ne sme prihvatiti Z4. Podsetio bih te da bi RSK po planu Z4 imala više ingerencija nego što je Dejton ponudio Republici Srpskoj.
Šešelj je govorio da je Z4 integracija u Hrvatsku i predaja Krajine. To je isto govorio i za RS, da Srbi iz Bosne i Hercegovine ne smeju da prihvate Dejton.
HV i ABIH su osvojili za dva dana jednu trećinu Republike Srpske i bili su tik pred Banjalukom, što je rezultiralo pregovorima u Dejtonu.
Šta misliš da su Srbi poslušali Šešelja i da nisu prihvatili Dejton? Danas ni RS više nebi postojala.
Amerikanci su Srbima u Hrvatskoj, koji nisu imali pre rata ništa (u smislu teritorijalnog entiteta), nudili državu u državi. Šta misliš da Amerikanci sada Srbima u Crnoj Gori poklone državu u državi? Ili da Amerikanci Mađarima daju državu u državi?
Kad je Martić odbio istorijski američki poklon, Amerikanci su ih pustili niz vodu.
Amerikanci bi i Albance pustili niz vodu kad bi Albanci odbili nezavisnost i tražili isključivo pripajanje Albaniji.

Obaška što je Martić, ovo ti može potvrditi Drago Kovačević (bivši gradonačelnik Knina), psovao majku Piteru Galbrajtu - američkom ambasadoru u hrvatskoj.
6.a kazi ti meni zar i ovo sad nije neka vrsta hiperinflacije za 100 maraka nisi mogao da nosis kese iz marketa a sad ntane sve u narucje.
Ti nemaš pojma šta je hiperinflacija. Naravno da ovo nije hiperinflacija. Hiperinflacija je inflacija veća od 30% mesečno.
Ranije u radnji ništa nisi mogao da kupiš, jer u radnjama ničeg nije bilo, a novac je bio bezvredan:

500milijardi.jpg





Zbog ovoga idete na đubrište istorije, i Srpski narod vam ovo nikada neće oprostiti.
 
7.milijarde na kipru su trebale da obnove Srbiju ali je Slobu smenila bagra a Mladja i Djindjidj pare strpali u dzep.

Ovo je najjeftinija lagarija, dokazana kao lagarija na procesu Mihalju Kertesu

Evo malo tekstova, koji pobijaju tvoje tvrdnje
http://www.b92.net/info/vesti/u_fokusu.php?id=9&nav_id=329519
http://www.novosti.rs/code/navigate.php?Id=9&status=jedna&vest=101075&datum=2007-03-14

Dinkić je krao, Đinđić ne. Novac je prenošen na privatne račune i nikako nije složio za obnovu zemlje, već za bogaćenje vaših idiotskih političara.

8.ma da za nase vreme nijedna fabrika nije prodata sto nemogu da kazem i za Borisovu vadavinu.

Ohoho, ohoho koja glupost. Istina, fabrike i nisu bile privatizovane baš toliko u Slobino vreme, ali nisu radile, bizarno bedne plate i uopšte neproduktivne.
Hotele po Srbiji, kuće, najkvalitetnija zemljišta su Slobini i Šešeljevi kupovali za manje od 1000 maraka.
9.pa u svakom ratu ima ludaka na svakoj strani a mi smo se borili da spasemo Srbe sa one strane Drine sto smo i ucinili nemoj samo da gledas mracnu stranu.

Vi ih niste spasili, pokušali ste da ih iskoristite kao topovsko meso za vaše bolesne planove. Srba naravno više nema (u smislu političkog uticaja, relevantne brojnosti) u Sarajevu, većem delu bosanske Krajine, Hrvatskoj i na Kosovu.

Ima budala i zločine čine budale, ali je dokazana istina da je bezbednosni i politički vrh SRJ i Srbije bio umešpan u masovnim likvidacijama Bošnjaka, Hrvata i Albanaca. Mnoge presude u Hagu, Beogradu, Sarajevu i Zagrebu ovo potvrđuju. Dakle mi smo imali budale, zlikovce, na vlasti.

Kažeš da ne gledam samo mračnu stranu, a koja je to svetla strana?
Da li je to možda plansko proterivanje Albanaca sa Kosova, Bošnjaka iz Podrinja i hrvata iz Posavine? Da li je to možda pad RSK i Bosanske Krajine? Da li je to možda predaja Kosova? Da li je možda svetla strana to što si mogao da dobiješ metak čim kažeš nešto protiv režima? Hiperinflacija?
10.nas ima u poslednje vreme sve vise pogledaj izbore pobedili smo ali je glupi Ivica poso za parama .
Ima vas sve manje, vi se okupljate oko SRS-a. SPS više nije ono što je bila, to je sad penzionerska stranka, Koštunica je bio najljući protivnik Slobodana Miloševića i on je odmeren čovek koji nije nacionalista i desničar. SNS nije velikosrpska promiloševićevsko-šešeljska stranka.
Istraživanja javnog mnjenja govore da vas je sve manje, ispod 10%.

koliko ja znam Djindjic i Kostunica su zatvorili slobu i predali ga okupatorima al ti to nerazumes zato sto si pesimista.

Predali su ga Hagu, instituciji UN-a, a ne okupatoru. Srbija nema okupatore na svojoj teritoriji. Kosovo nije Srbija i to je fakat.
Naravno da je dokazanog lopova i ratnog zločinca, Slobodana Miloševića, trebalo uhapsiti.
 

Back
Top