Anketa: Ko ce nas predstavljati na Evroviziji?

Ko ce predstavljati Srbiju u Moskvi?

  • Oskar, BQ i Dj.Marjanovic

    glasova: 10 21,3%
  • Ana Nikolic

    glasova: 5 10,6%
  • Danijel i Milica

    glasova: 5 10,6%
  • OT Bend

    glasova: 19 40,4%
  • Sonja Bakic

    glasova: 0 0,0%
  • Pozitivan haos

    glasova: 1 2,1%
  • Neko drugi

    glasova: 7 14,9%

  • Ukupno glasova
    47
  • Anketa je zatvorena .
Ako nas bude predstavljao onaj lik sa pinka, oskar se valjda zove, IZBLAMIRAĆE NAS SAMO TAKO... kako bre nekome može uopšte da padne na pamet da ono pošalje na Evroviziju???
OT Bend mi je favorit.... bila mi je malo dosadna pesma u početku ali što je više slušam sve mi se više sviđa. Ne bi pesma bila nikakva bez Đorđa :D Odlično pevaju!!
 
ZNACI OVAKO, ZA SVE KOJI I DALJE NISU RAZUMELI, NA PRAVOM IZVODJENJU NECE BITI LUTAKA VEC CE PEVATI PRAVI LJUDI....LUTKE SU SAMO ISKORISTILI NA PROBI, ALI LUTAKA VISE NECE BITI...NJIHOVO IZVODJENJE NA BEOVIZIJI BICE NESTO SASVIM DRUGACIJE OD OVOGA STO SMO VIDELI SA LUTKAMA...ZNACI ZABORAVITE NA LUTKE VEC JEDNOM...!
 
Koji debilizam, svi glasaju za jadnika Oskara!:eek:

Nadam se da ce Oskar pobediti jer im je pesma vrhunska a i treba malo Evropi da pokazemo da mi ne pevamo samo balade...
OT pesma mi se ama uopste ne svidja...Nadam se da glupe tinejdzerke nece mnogo da glasaju...
Inace, Oskaru i kompaniji pobeda je zagarantovana!!!

Evo jedan prijateljski savet. Sto pre idi na operaciju mozga, mozda(ne daj boze) imas tumor kad mislis da je Oskar najbolji...:dash:

oskar definitivno

Preporucujem vadjenej mozga u beogradskoj klinici;)

Ako nas bude predstavljao onaj lik sa pinka, oskar se valjda zove, IZBLAMIRAĆE NAS SAMO TAKO... kako bre nekome može uopšte da padne na pamet da ono pošalje na Evroviziju???
OT Bend mi je favorit.... bila mi je malo dosadna pesma u početku ali što je više slušam sve mi se više sviđa. Ne bi pesma bila nikakva bez Đorđa :D Odlično pevaju!!

Znaci hvala bogu! Iskreno, meni se niko sa liste ne dvidja(tako sam i glasao) ali svo su bolji od onog jadnog Oskara...msmmm...
 

Back
Top