Anketa: Ko ce nas predstavljati na Evroviziji?

Ko ce predstavljati Srbiju u Moskvi?

  • Oskar, BQ i Dj.Marjanovic

    glasova: 10 21,3%
  • Ana Nikolic

    glasova: 5 10,6%
  • Danijel i Milica

    glasova: 5 10,6%
  • OT Bend

    glasova: 19 40,4%
  • Sonja Bakic

    glasova: 0 0,0%
  • Pozitivan haos

    glasova: 1 2,1%
  • Neko drugi

    glasova: 7 14,9%

  • Ukupno glasova
    47
  • Anketa je zatvorena .

Ja sam za ovu peticiju saznao na drugom mestu, i kada sam krenuo da se upišem, odjednom sam promenio mišljenje...
Ovo nije nameštaljka, očito je i Marko Kon iznenađen, da li je ovo proizvod sujete Željka Joksimovića, ne znam, ali ovo je stvarno previše.... Sada pričam drugačije nego pre, ali valjda toliki muzički stručnjaci znaju šta je kvalitetno, za razliku od 20000 zaludelih devojčica koje bi glasale samo zato što je u pitanju Ot Bend...
Drugo, mislim da je ružno to što tako pričate o čoveku, koji se ni kriv ni dužan, našao u situaciji u kakvoj je (Marko Konj, i slično)... Onda, i na toj peticiji slika Marka Kona i tog harmonikaša precrtana... :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
Kako bi bilo da se cela nacija okrene protiv vas, i da vam precrtavaju sliku po internetu...
Razumem te forgotten, ali niju u redu... I svakako da se neću upisati na glupu peticiju...
Pomirite se sa činjenicom da ne prolazimo u finale ove godine i gotovo... Šta da se radi...
A i one godine kada su Flamingosi trebali da idu, bilo je očigledno namešteno, ali ja sam ubeđen da bi bolje prošli da su otišli NoName... Što više slušam "cipelu", mišljenje mi se menja...
 
Evo na kladionicama mi na 12.-om mestu... Još ako uzmemo u bzir da je Rusija na ne realnom 6.-om mestu, i da Švedska nije još izabrala, dobro stojimo za sada... Ma samo da prođemo u finale...

1. Norway
2. Greece
3. Turkey
4. Malta
5. Azerbaijan
6. Russia
7. United Kingdom
8. Montenegro
9. Sweden
10. Estonia
11. Ukraine
12. Serbia
 
Ja sam za ovu peticiju saznao na drugom mestu, i kada sam krenuo da se upišem, odjednom sam promenio mišljenje...
Ovo nije nameštaljka, očito je i Marko Kon iznenađen, da li je ovo proizvod sujete Željka Joksimovića, ne znam, ali ovo je stvarno previše.... Sada pričam drugačije nego pre, ali valjda toliki muzički stručnjaci znaju šta je kvalitetno, za razliku od 20000 zaludelih devojčica koje bi glasale samo zato što je u pitanju Ot Bend...
Drugo, mislim da je ružno to što tako pričate o čoveku, koji se ni kriv ni dužan, našao u situaciji u kakvoj je (Marko Konj, i slično)... Onda, i na toj peticiji slika Marka Kona i tog harmonikaša precrtana... :thumbdown::thumbdown::thumbdown:
Kako bi bilo da se cela nacija okrene protiv vas, i da vam precrtavaju sliku po internetu...
Razumem te forgotten, ali niju u redu... I svakako da se neću upisati na glupu peticiju...
Pomirite se sa činjenicom da ne prolazimo u finale ove godine i gotovo... Šta da se radi...
A i one godine kada su Flamingosi trebali da idu, bilo je očigledno namešteno, ali ja sam ubeđen da bi bolje prošli da su otišli NoName... Što više slušam "cipelu", mišljenje mi se menja...

U pravu si kada kažeš da ne trebamo da vređamo Marka... Tu se potpuno slažem.
Ali što se tiče žirija, tu nikako ne mogu da te shvatim. Hoćeš da kažeš da tri čoveka znaju bolje od tolikog broja glasača?? To što su žiri ne znači da prepoznaju šta je kvalitetno već to znači da su prepoznali gomilu para koju su dobili.
Ali recimo da nije nameštaljka. Zaboravljaš da će na Evroviziji glasati GLEDAOCI što znači da je njihovo mišljenej bitnije!!
Ali evo, sklonimo i to na stranu.. Zar nemaš svoje mišljenje? Zar misliš da nije bitno? Ne bi trebao tako da razmišljaš!! Sva ta muzika i jeste stvarana za PUBLIKU makar se ona sastojala od zaluđenih devojčica..... a ne za žiri koji samo svoje dupe gleda.
NEka kaže ko šta hoće, ali niko neće da me ubedi da ovo nije nameštaljka....
 
U pravu si kada kažeš da ne trebamo da vređamo Marka... Tu se potpuno slažem.
Ali što se tiče žirija, tu nikako ne mogu da te shvatim. Hoćeš da kažeš da tri čoveka znaju bolje od tolikog broja glasača?? To što su žiri ne znači da prepoznaju šta je kvalitetno već to znači da su prepoznali gomilu para koju su dobili.
Ali recimo da nije nameštaljka. Zaboravljaš da će na Evroviziji glasati GLEDAOCI što znači da je njihovo mišljenej bitnije!!
Ali evo, sklonimo i to na stranu.. Zar nemaš svoje mišljenje? Zar misliš da nije bitno? Ne bi trebao tako da razmišljaš!! Sva ta muzika i jeste stvarana za PUBLIKU makar se ona sastojala od zaluđenih devojčica..... a ne za žiri koji samo svoje dupe gleda.
NEka kaže ko šta hoće, ali niko neće da me ubedi da ovo nije nameštaljka....

Pa slažem se da i na Eurosongu glasa publika, ali za razliku od naše, ta publika ne razlikuje OT Bend od Marka Kona, njima ta imena ništa ne predstavljaju... Naravno da ćemo mi gledati ko je popularniji, i možda nam se ta pesma sviđa, a da nsimo objektivni, dok bi možda ova stvarno mogla da prođe bolje od "Blagoslova"...
Zato i kažem da žiri nije morao biti namešten, ipak su tu bila velika imena...
Da te podsetim da su i na Eurosongu odredili žiri (pola žiri, pola publika) možda taj žiri ima isti ukus kao naš....
 
U pravu si kada kažeš da ne trebamo da vređamo Marka... Tu se potpuno slažem.
Ali što se tiče žirija, tu nikako ne mogu da te shvatim. Hoćeš da kažeš da tri čoveka znaju bolje od tolikog broja glasača?? To što su žiri ne znači da prepoznaju šta je kvalitetno već to znači da su prepoznali gomilu para koju su dobili.
Ali recimo da nije nameštaljka. Zaboravljaš da će na Evroviziji glasati GLEDAOCI što znači da je njihovo mišljenej bitnije!!
Ali evo, sklonimo i to na stranu.. Zar nemaš svoje mišljenje? Zar misliš da nije bitno? Ne bi trebao tako da razmišljaš!! Sva ta muzika i jeste stvarana za PUBLIKU makar se ona sastojala od zaluđenih devojčica..... a ne za žiri koji samo svoje dupe gleda.
NEka kaže ko šta hoće, ali niko neće da me ubedi da ovo nije nameštaljka....

Daj, ljudi, ne lupajte gluposti... Verovatno volim teorije zavera više od polovine vas, ali ko bi kupovao Beoviziju, ej!? Ko bi i zašto forsirao Tajsonovog menadžera? Što, Marko Kon potkupio žiri kako bi se promovisao Jevropi i tamo napokon izgradio karijeru? Daj, nemojte me zayebavati... Ili možda Tijanić ima simpatije prema njemu, jer obojica boksuju u istoj kategoriji... Svi znamo da se dobar plasman na Evroviziji uglavnom bazira na stanju šoka, količini priređenog spektakla i politici. Žiri je jednostavno procenio da je Konova pesma najupadljivija i da će, pored dijaspora/politika sigurnih glasova, možda imati najveću šansu da još nekom upadne u uvo. Sa ostalim pesmama nema šanse da se to desi, jer publika, pod jedan, ne razume srpski, i pod dva, muzika je potpuno neprimetna. Dakle, namera žirija je da se pesmom privuče pažnja, a svi znamo da ne postoji takva stvar kao što je negativna pažnja. Iskustvo govori da takve stvari uglavnom ulaze u finale, jer, pomirimo se s tim, kvaliteta na Evroviziji, čast izuzecima, nikad nije ni bilo. Sve ostalu su, naprosto, adolescentske budalaštine...
 

Back
Top