Kako da ubrzam internet

Istina je da dosta brzog interneta zavisi od vasih telefonskih centrala ali i od samih provajdera. No na to obican korisnik ne moze uticati te preduzmi radnje koje mogu da poboljsaju tvoje surfanje internetom sa onim cim imas. Prije svega uzmi neki brzi browser pa ce i u takvim situacijama da internet bude ljepsi. Poz.
 
GZ:
Istina je da dosta brzog interneta zavisi od vasih telefonskih centrala ali i od samih provajdera. No na to obican korisnik ne moze uticati te preduzmi radnje koje mogu da poboljsaju tvoje surfanje internetom sa onim cim imas. Prije svega uzmi neki brzi browser pa ce i u takvim situacijama da internet bude ljepsi. Poz.
Zavisi odakle si.Ja sam iz Zemuna i meni su pre nekoliko nedelja uveli novu centralu....
LAkse se dise.
 
Anonymous:
jaaa:
Kako da ubrzam internet

Paaa sad cu da popravim jedan satelit, mislim da je problem sa njim, dalje, okreni nulu... hahaha cuti i uzivaj na staroj centrali. Kazu da hakerima nisu zanimljive zemlje jugoistocne evrope jer ne mogu da se "posteno" nakace na tvoj komp... kazu "puca im veza" Zivela Srbija!

Zaboravih da se prijavim pre pisanja poruke, bas sam se slatko nasmejao :D
 

Back
Top