Srbija u EU u rekordnom roku!!

Poruka
5.643
Boža Đelić, vesnik proleća: ЕУ гаранција за напредак југа Србије (gde? u nezavisnost?)

Потпредседник Владе Србије за европске интеграције Божидар Ђелић изјавио је да ће Србија ове године поднети кандидатуру за чланство у Европској унији, јер је улазак у ЕУ најбоља гаранција за дугорочни период мира и економски просперитет.

Он је поновио да очекује да ће у другој половини година Србија успоставити безвизни режим са ЕУ.

druže božo, mi ti se kunemo.......

http://www.politika.rs/rubrike/vesti-dana/EU-garancija-za-napredak-juga-Srbije.sr.html
 
Сада већ можемо да почнемо да бројимо, који пут то већ најављује и колико му је остало до оне Гебелсове - 100 пута поновљена лаж постаје истина.
 
svašta

ali nadam se da prije u eu nego kurvati, to bit če kaos.

Mi ako udjemo pre a ima sanse jer oni ne obavljaju povratak srba kako treba... a mi smo kosovu de facto dali nezavisnost kumanovskim sporazumom.. moze da se teoretski desi. mada mislim da srbija nece tada praviti hrvatima probleme, nego mislim da ce slovenija da pravi..

vec ih k***e na sitno zbog NATO :D
 
Boža Đelić, vesnik proleća: ЕУ гаранција за напредак југа Србије (gde? u nezavisnost?)

druže božo, mi ti se kunemo.......

http://www.politika.rs/rubrike/vesti-dana/EU-garancija-za-napredak-juga-Srbije.sr.html

Јесте,
само да признамо независно Косово,
испоручимо Младића и Хаџића,
распустимо војску,
сви се покатоличимо или помуслиманимо,
сви се пропедеришемо...

И ето нас са "белим шенгеном" у ЕУ ....

Нека хвала, ја радије нећу ...
 
Јесте,
само да признамо независно Косово,
испоручимо Младића и Хаџића,
распустимо војску,
сви се покатоличимо или помуслиманимо,
сви се пропедеришемо...

И ето нас са "белим шенгеном" у ЕУ ....

Нека хвала, ја радије нећу ...


Ma ocekuju od ovog meseca nagli skok "temperature" cak i preko 40 stepeni.Pa ko vele da vec sad ukljuce klima uredjaje....vruce prolece....
 
Mi ako udjemo pre a ima sanse jer oni ne obavljaju povratak srba kako treba... a mi smo kosovu de facto dali nezavisnost kumanovskim sporazumom.. moze da se teoretski desi. mada mislim da srbija nece tada praviti hrvatima probleme, nego mislim da ce slovenija da pravi..

vec ih k***e na sitno zbog NATO :D


tko se zadnji (koristeci tvoj izraz) k..., najslade se k.... :D
vec videno....:lol:
 

Back
Top