seranovi :)

gost 114587

Elita
Poruka
23.661
imam jednu drugaricu, lepu i obrazovanu zenu, majku jedne devojcice. koliko je dugo znam, nikad nije bila srecna. muz je varao, ona je sve to skupljala u sebi, cak je u drugoj trudnoci abortirala jer nije zelela vise dece sa njim. elem, skoro sedimo na kafi, a ona blista. kaze da se zaljubila :eek: ja shock. znam da je oduvek bila povucena i tiha. u koga? kako? zaljubila se u lika cije dete ide sa njenim detetom u razred. on je inace razveden, a posto mu je zena otisla u inostranstvo, vodi brigu o deci. sa tim likom nista konkretno nije bilo, odu na rucak, na picence i to je sve. kaze lepo im je. dobro. sada razmislja da ostavi muza, koji se u medjuvremenu kako ona rece smirio. vise ne luta, ne juri suknje i td. ja sam moglo bi se reci i dalje sokirana, bas zato sto to nikada od nje nisam ocekivala, tipa da ima neku "avanturu". sta biste joj vi savetovali u ovakvoj situaciji?

(moj koment je nemoguc bar jos par dana)
 
Šokirana sam!!! Zar ona...požrtvovana majka i supruga....da se upusti u avanturu iza leđa svom sirotom, vernom, mužu....ah, avaj, kuda ide ovaj svet....:hahaha:
Da je moja druDarica rekla bih "Amin, sestro, što se ne seti ranije! Konobar šampanjac za naš sto! Da proslavimo! A tebi evo ključevi od moje gajbe da se ne smucaš po hotelima.":manikir:

Cekaj, bre, zeno..prvo da vidimo zasto je nju muz varao..ne moz` to tako jednostavno, odmah sampanjac i kljucevi..cekaj rasplet, zaplet, kako god ..:lol::lol:
 
Šokirana sam!!! Zar ona...požrtvovana majka i supruga....da se upusti u avanturu iza leđa svom sirotom, vernom, mužu....ah, avaj, kuda ide ovaj svet....:hahaha:
Da je moja druDarica rekla bih "Amin, sestro, što se ne seti ranije! Konobar šampanjac za naš sto! Da proslavimo! A tebi evo ključevi od moje gajbe da se ne smucaš po hotelima.":manikir:

ma ja sam joj ranije uvek govorila da ga ostavi. mislim zaista mi nije bio za nju. ali ona je uvek nekako odbijala, ne samo moj savet vec i od svih ostalih njoj bliskih ljudi i pravila se luda. zato sam se i sokirala jer nikad ni jednim gestom nije pokazala da bi je zanimao bilo ko sem njega, jer je on eto otac njenog deteta. i uvek sam joj govorila "bolje dobar razvod nego los brak", da sedne sa njim, da rasciste jednom za svagda, ali jock. mislim drago mi je sto je srecna i ucinicu sve da joj pomognem (bice i sampanjca), samo znate kad vam neko nesto neocekivano "saspe" :lol:
 
Cekaj, bre, zeno..prvo da vidimo zasto je nju muz varao..ne moz` to tako jednostavno, odmah sampanjac i kljucevi..cekaj rasplet, zaplet, kako god ..:lol::lol:

ih, sto je varao? pa i ja se pitam :evil: ona se zaista posvetila tom braku, njemu, detetu. stvarno lepo izgleda, uvek je lepo doterana, nije nesto preterano fensi smensi, ali za jednu tridesetogodisnjakinju izgleda extra. taj njen je uvek imao skuvano/oprano/ispeglano, ma sve. eto, ni meni nije jasno sto je morao da svrlja kad je pored sebe imao/ima takvu zenu.
 
hehehehe, ma nisam tako mislila ahhahahhahahah
ali obicno, zena kad se uda, rodi dete, zapostavi svoj izgled. ccccc, tek sad vidim kako sam se izrazila sram me bilo :rumenko::rumenko::rumenko::rumenko::rumenko:

ja samo zamisljam, ako krene bar u "kres varijantu" sa ovim novim koje ce to akcije biti, jer ona je toliko smotana da slaze :hahaha:
 

Back
Top